28 Nisan , 2024, 21:05:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

buda benim Ardacık

Başlatan Ardaömür(Arzu), 19 Ocak , 2007, 09:10:10

« önceki - sonraki »

Ardaömür(Arzu)

Allah hepimizin yavrularını annelerine bağışlasın teşekkürler Ayşegül  :flowers:

Emine

Hepiniz çok güzel çıkmışsınız yaa Allah saadetinizi bozmasın inşallah 41 kere maşallah  :nazar:

zeytince

arzucum once ogullarinaaaa :nazar: :nazar: :nazar: sonra da sana  :nazar: :nazar: :nazar: hepiniz cok guzelsiniz....

Arda`nn gulusune bayildimmmm....  :flowers: onun o ayaklarini yerim bennnnnnn... :hungry:

Almiş'inAnniş'i

sana ve oğluşlarına  :nazar:
allah sizi birbirinizden ayırmasın inşaallah  :love3:

jbdun

maaşallah güleryüzlü  :nazar: ardaya arzucum,
o parmaklar da ısırmalık yani :hungry:

Ardaömür(Arzu)

Annecim bayılıyorum sana seni yemek istiyorum

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Ardaömür(Arzu)

iyiki varsınız

jbdun

maaşallah yaaa :nazar:
büyük adam gibi abisiyle de uzanmış yanyana :k06:
ay nasıl ısırasım geldi ardayıııı, yerime ısırıversene müsait bi yerinden :hungry: :D

Almiş'inAnniş'i

ya bende kardeş yapıcam kızımaaaaaa imrendim valla ne güzzel   :love3:  :nazar:

Tebessüm :)

canım yaa çok tatlı, bütün resimler harika.o ilk resime hele, bittim. nasıl masum masum bakıyo, iki parmak da ağızda. maşallah ardaya, kaşlar kirpikler nakış gibi. :nazar: Allah nazarlardan korusun. :opucuk:

Lily Wonka

Arzu'cum, fotolarınıza tabiri caizse ağzımın suyu aktı.. çokkk güzeller.. Arda'mız da çok şık, çok tatlı, çok sevimli.. 41 kere Maaşallah, ona da güzel ailesine de....:nazar:

estim

:k06: ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN  :flowers:

Ardaömür(Arzu)

Beni anne yaptığınız için teşekkür ederim
:love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   :love9:   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

ponçik

:amin: Güzel Allahım bir ömür boyu mutluluğunuzu bozmasın  :amin:

şerife Berat

canım allah ogullarınısıze bağışlasın .
maşşallah çok guzel çıkmışlar rabbim nazarlardan saklasın