buda benim Ardacık

Başlatan Ardaömür(Arzu), 19 Ocak , 2007, 09:10:10

« önceki - sonraki »

Ardaömür(Arzu)

Arda bebek bugün çok gezdi gezerkende hep uyudu :aferin: Artık kendim için hiç bir şey alamıyorum gözlerim hep oğlum için birşeyler bakıyor eskiden olsaaa
Bugün ona beşiğine asılan müzikli, doğa sesleri çıkaran bir oyuncak aldım yatağında kendi başına uyuma çalışmalarına başlıyorumda bakalım etkili olacakmı.
bizim sayfamızı ziyaret eden tüm anne ve bebeklerini öpüyoruz.

Ardaömür(Arzu)

Ben bu çocukları çok seviyorum

[eklenti yönetici tarafından silindi]

siyah-beyaz

sayfanız hayırlı olsun
maaşallah ardacık ve abisi çok tatlılar Allah bağışlasın sayfanız daha nice ilklerle dolup taşsın inşallah
ardacığı öptük hoşcakalın:)

mumkule

Ayyy bayıldım ilk resmineeee :binkybaby: Oy oy ne tatlı oluyor bu küçük adamlar di mi annesi  :love7:

ÇİTLENBİK

bende ilk resmine bittim valla nasıl güzel yumulmuş öyle :aferin:
ayrıca abimize çok yakışıklıymış yani allah bağışlasın hehe :binkybaby:

DENIZ

ablacim arda ve canberkin resimlerini gordum simdi. cok seviyorum onlari. hepinizi opuyorum   :)

Ardaömür(Arzu)

26 Ocak , 2007, 10:54:16 #21 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2007, 12:16:59 ardaömür(Arzu)
Güzel yiğenim ve güzel kardeşim sizleri çok seviyorum  :love7: kocaman kocaman öpüyorum.

siyah-beyaz

jbdun

arzucum sayfanız hayırlı olsun canım,
arda beye maaşallah pek bi yakışıklı çıkmış resimlerde,
öpüyoruz sizi ecrinimle ;)

Ardaömür(Arzu)

ARDACIK BUNDAN 14 SENE ÖNCE EVLENDİK BABANLA EVLİLİĞİMİZ DIŞINDA YAPTIĞIMIZ EN İYİ ŞEYLER ABİN VE SENSİN

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tebessüm :)

sayfanız hayırlı olsun..arda bebeğe kocaman öpücükler.... :k06: :love9:

Ardaömür(Arzu)

Teşekkür ettik Arda bebekte sayfamızı ziyaret ettiğiniz için çok mutlu oldu.  :hieyt:

ÇİTLENBİK

arzucum fotonuz çok güzel ..
allah mesut etsin,nice 14 lü yıllara inşallah,
ardayı da öpüyorum

pearl1453

sayfanız hayırlı olsun. arda abicik çok şeker maşallah :nazar:

TUBAMETE

sayfanız hayılı olsun arda çok tatlı maşalah abiisde çok yakışlıklı bu arada abisi aynı sen annesi :-[ Allah bğışlasın birbirinizden ayırmasın.ardanın kendi başına uyuma çlışmaları nasıl gidiyor?