FAVORİ ALIŞVERİŞ ÜRÜNÜNÜZ NEDİR ?

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 18 Şubat , 2011, 21:12:16

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar bildiğiniz gibi sıkıntılı günlerimizde gerek manevi gerekse reglsel bakımdan  :k06: kendimizi dışarıya atmayı severiz yoook ben sevmem diyen varsa şuan yemem inanmam  :ehi: :ehi: :ehi:
Peki siz en çok ne ya da neler alınca stresinizi atıyorsunuz ?

Hımm kendim düşünecek olursam  :icon_scratch:  ???
Oğluma ne varsa  :k06: kendime oje , kıyafet , ayakkabı ve çanta , eve mutfak alışverişi  :icon_thumright: :icon_thumright:

Ama sanırım en favorim oğluşa kıyafet almak  :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

ayneeen çocuklara alışveriş yapmak
gerek oyuncak gerek kıyafet çok hoşuma gidiyo
kendime almasamda olurrr öncelik onların
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

çoçuk,kardeş,ana , baba tanımam alısverıste abi :k06: :k06:
ne varsa hem kendıme alırımm :k06: alısverıste bıraz bencılım :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yahu vallahi  annemle dışarı çıkıyoruz mesela dimi yemek yiyoruz akşam eve giderken oğluşa da 3-4 mama ya da ne biliyim yoğurt almadan eve giremiyorum  :love9: :love9: :love9: Kendime zaten o doğduktan sonra aldıklarım sayılıdır o derece  :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

ÖYLE HER SIKINTILI DÖNEMLERİMDE MALESEF ALISVERIS YAPAMIYORUM EKONOMİK ÖZGURLUGUM OLMADIGI İÇİN :D

AMA BEN EN COK MARKET ALISVERİŞİ YAPTIGIMD DETERJANLAR ÇAMASIR SULARI ALDIGIMDA  PAZARA GITTIIGIMDE ACAYIP MUTLU OLUYOURM SEBZE MEYVE ALDIGIMDA  :D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: κгαĿiçє - 18 Şubat , 2011, 21:17:30

Hele sen bir ev bark sahibi ol yuvanı kur da kimlere neler neler alacaksın  :ehi: :ehi: :ehi:Bugünlerin kıymetini bil  :ehi: :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Ahde_VeFa - 18 Şubat , 2011, 21:18:53
ÖYLE HER SIKINTILI DÖNEMLERİMDE MALESEF ALISVERIS YAPAMIYORUM EKONOMİK ÖZGURLUGUM OLMADIGI İÇİN :D

AMA BEN EN COK MARKET ALISVERİŞİ YAPTIGIMD DETERJANLAR ÇAMASIR SULARI ALDIGIMDA  PAZARA GITTIIGIMDE ACAYIP MUTLU OLUYOURM SEBZE MEYVE ALDIGIMDA  :D

Tamam işte Nurum sende mutfak alışverişi koliklerdensin  :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 18 Şubat , 2011, 21:19:47
Alıntı yapılan: κгαĿiçє - 18 Şubat , 2011, 21:17:30

Hele sen bir ev bark sahibi ol yuvanı kur da kimlere neler neler alacaksın  :ehi: :ehi: :ehi:Bugünlerin kıymetini bil  :ehi: :ehi: :ehi:

korkutma gözümü yaaa :k06: :k06: :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ecrine ciciler almak favorim  :love9: :love9:

snra ecrine mama

snra bez

snra ..... :k06: :k06: :k06:    ecrinin eksikleri bitmiyor hic ...

kendimede esarp almaya bayilirim en cok aldigim sey ama almanyada yok tabiki düzgün biseyy

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EN ÇOK KENDIME ALIŞVERİŞ VERIŞ YAPIYORUM ÇANTA AYAKKABI PARFUMMM FAVORILERIM  :love9: :love9: :love9: GOZDECIM BEBK OLUNCAYA DEK KENDIME BAKAYIM BEBKTEN SONRA NASIL OLSA ILK SIRA ONUN OLACAK  :amin: :love9: ;D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Evet bayanlar anlaşılan bu çocuklar bizim önümüze geçti otomatikman  :k06: Can fedaaaa  :love9: :love9:
Sibelim aynen kardeşim al alabildiğini stokla çocuktan sonra zor dostum zor  :ehi:
Özge korkma bacım sende geçeceksin o yollardan  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Mesela demin bugün aldığım Chanel kahvesi ojemi sürdüm kendime geldim şen şakrak bir hatun oldum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Aslında mutlu olmak ne kadar kolay değil mi ?

derbeder

18 Şubat , 2011, 23:59:05 #12 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2012, 17:54:00 derbeder
kesinlikle kiyafet alisverisini cokk seviyorummm, eskidende kardeslerimin zevkine gore birseyler buldugumda alirdim. simdide aliyorum cok sukur ve severek begenerek giyiyorlar. tabiiki en cok kendime aliyoum. bi bebisim olsa eminim ona alirim en cok....hatta simdide ne zmn bebek kiyafetleri gorsem gidip yapisiyorum ama simdiden almanin bi anlami yok maalesef.

market alisverisini hic sevmiyorum, cogunlukla kendim yaptigim icin. ama esimle market alisverisine bayiliyorum. oghh siseleri ve agir seyleri o tasiyor bana is kalmiyor.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

fıstık

EĞER ÇARŞIYA ÇIKTIYSAM MUTLAKA IŞILA BİŞİ ALIRIM

YANİ İLLAKİ ALIŞVERİŞ İÇİN GİTMEME GEREK YOK

HANGİ NEDENLE GİTTİYSEM GİDEYİM YA KIYAFET YA OYUNCAK MUTLAKA ALIRIM

AMA 2 AYDIR IŞILA VE KENDİME DELİ GİBİ ALIŞVERİŞ YAPIYORUM

BU GİDİŞE DUR DEMEK LAZIM :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

valla yeterki alisveris olsun azraya cicis mama bez islak mendil  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
ev gerekcesi olarak tuvalet kagidi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bide vucut sampuanina ya hangisini gorsem aliyom tiryakilik olmus  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: