hamişler bebişlerin isimlerine karar verdiniz mi?

Başlatan almra, 18 Şubat , 2011, 12:48:44

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 22 Şubat , 2011, 23:04:15
ben rümeysa yada ecrin nisa düşünüyorum
ama eşimle anlaşamadık bi türlü bakalım  :cildir:  ::)

bence rümeysa çok güzel  ;) ecrinin bi anlamı yokmus aslında gecen gun bi konu acılmıstı sitede orda yazıyodu nisa ismide çok guzel tek basına  :icon_thumright:

miray

Alıntı yapılan: Ahde_VeFa - 22 Şubat , 2011, 23:07:43
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 22 Şubat , 2011, 23:04:15
ben rümeysa yada ecrin nisa düşünüyorum
ama eşimle anlaşamadık bi türlü bakalım  :cildir:  ::)

bence rümeysa çok güzel  ;) ecrinin bi anlamı yokmus aslında gecen gun bi konu acılmıstı sitede orda yazıyodu nisa ismide çok guzel tek basına  :icon_thumright:
büyük ihtimal rümeysa olur heralde
evet ecrin in anlamı yokmus zaten heryer ecrin buara eledim sanırım onu  ;D
nisa da hosuma gidiyo bakalım
hepsinden önemlisi hayırlısıyla bi doğursam  :icon_pale:  :icon_pale:

Lă_Tăhzen!

aynen öyle hayırlısıyla dogsunda isim işi kolay :D

AyNi

biz hala karar veremedik  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: eşimle bi türlü anlaşamıyoruz  :crybaby2:

Wunsch

Biz eşimle sonunda karar verdik. Aybars   :nazar:  olsun istiyoruz.
Rabbim cümlemizle beraber uzun ömür ve sağlık verir inşallah...  :amin:

serife26

2010 da en çok konan 5 kız bebek ismi arasına ecrin girmiş,ben de nesi güzell anlamadım henüz ama daha da fazla arttırmamak lazım bu ismi,her bebişin adı ecrin olcak yakında:))
rümeysa güzel bi isimm gerçekten,aybarsta manası bakımından hoş,hem de karizmatik bi isim...

banu_fth

eşim diyorki ikisinide sen koy ..
o kadar acı çekiceksin karnında taşıycaksın .. emek vericeksin senin hakkın sen koy diyor ..
kız erkek farketmez sağlıklı olsunda diyor ...

acaba hamile olunca değişicekmi  :k06:  henüz hamile diilim ..
davulun sesi uzaktan hoş mu geliyor ocaba  :ehi:

Shadowqueen

Valla ben henüz eşimi ikna edemedim ilk bebeğimizin ismini ortak kararla koymuştuk sonra onu kaybedince şimdi acele etme diyor 23 mart kontrolü atlatalım ondan sonra diyor ama tabi benim yine içim içime sığmıyor biran önce belli olsun istiyorum. Beğendiğim 1-2 isim var klasik olmayanlardan ama MİRA isminin anlamı çok güzel onu istiyorum, umarım eşimide ikna edebilirim  :violent1: :violent1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

DER!N

Gönlünüzden ne geçiyorsa onu koyun tabii de Ecrin isminin nesi var anlamadım.

(Şehitler)Allah'ın nimetine, keremine ve Allah'ın, mü'minlerin ecrini zayi etmeyeceğine sevinirler.

Al-i İmran(171)

Gerçek şu ki iman edip iyi işler yapanlara gelince, elbette biz iyi işler yapanların ecrini zayi etmeyiz.

Kehf (30)

Shadowqueen

Kızlar eşim-ben ve kayınvalidem ALMİRA isminde karar kıldık umarım doğuma kadar tekrar eşimde cayma olmaz, valla bu sefer parçalarım  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят