4. ORTAK HATİMİMİZ BAŞLIYOR... 1 CÜZDE SİZ ALIN :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Şubat , 2011, 16:59:59

« önceki - sonraki »

bu hatim ne zaman biter

cüzler hemen alınıp okunursa bu hafta
bizlerde okuruz... hemen bitiririz..
bu hafta zor diğer hafta
biter mi ki??? :(((

xxcansuxx

İSTANBUL İSMİN SİBEL Mİ :) HEYT NOLUYOR 22 Yİ İSTANBUL ALACAK DİYCEKTİM SEN YAZMIŞSIN ZATEN  :k06: ANNEN İÇİNDE AL BİR CÜZ LİSTEYE SİZ KENDİNİZ EKLEYİN İSİMLERİ YADA NİCLERİ OLUR MU

HASRET!M S@N@

sibelim oda 30 hafta daimi katılacak bir sor istersen

xxcansuxx

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 17 Şubat , 2011, 17:39:31
arkadaslar birde gruba katılanlar 30 hafta sürekli devam edecekler
CANAN YENİ KATILMAK İSTEYENLER OLURSA NAPCAZ  30U TAMAMLAYINCA YADA 4 HAFTA SONRA  BENDE VARIM DİYEN OLURSA NAPCAZ YADA SIKINTISI OLAN OLUR GRUPDAN ÇIKMAK İSTER BEN BİRKERELİĞİNE KATILDIM DİYEN OLUR BİZ OLMAZSA HATİMLER BİTTİKCE YENİDEN Mİ LİSTEYLE DAĞITSAK 30 HAFTA HİÇ BIRAKMAYANA ONA GÖRE SIRASIYLA CÜZLERİ VERSEK YANİ ONU DA İSTEĞE BAĞLI YAPSAK MECBUR TUTMASAK YAPAMAYIZ DİYE ÇEKİNENLER FALAN OLUR BAŞTAN ONLARI KAYBETMEYELİM...

HASRET!M S@N@

canım o zaman pek bir anlamı olmaz ve karısıklık olur gere ki bir seferlik isterseniz öyle olsun ama bu daha mantıklı ya her hafta okuyamızlarsa 15 günde bir yaparız yada annelerine kayınvalidelereine okutsunlar
ben o sitede okuyamadıgım zaman öyle yapmıstım tatlım

xxcansuxx

MESELA SEN SÜREKLİ DEVAM EDERSEN 2-3-4 ... DEVAM EDERSİN ONA GÖRE DİĞERLERİNE DEĞİŞİK CÜZLER VERİRİZ MESELA SİBELİN ANNESİ BEN BU HAFTA OKURUM DİĞER HAFTA YOKUM DERSE LİSTEDEN ÇIKARMAYALIM OKUSUN BU HATMİ DİĞER HATME MUTLAKA BAŞKALARI GİRER HATTA BÖYLE SABİTLEMEZSEK ÇOK İNSANA ULAŞIR.... ANLATABİLDİM Mİ BİLMEM CANAN

HASRET!M S@N@

anladım canım benm dediğin gibi olsun tatlım inş herkes katılırda bu sefer olur

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 17:42:08
İSTANBUL İSMİN SİBEL Mİ :) HEYT NOLUYOR 22 Yİ İSTANBUL ALACAK DİYCEKTİM SEN YAZMIŞSIN ZATEN  :k06: ANNEN İÇİNDE AL BİR CÜZ LİSTEYE SİZ KENDİNİZ EKLEYİN İSİMLERİ YADA NİCLERİ OLUR MU
cansucumm nıckımı degıstırdım parısdı eskı nıckım kız yoksa unuttun mu benı  :'( evet ısmım sıbel
annem okur yardımcı olur eksık cuzlerımıze

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Şubat , 2011, 17:39:01
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 17:30:30
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 17:07:28

CÜZLER.................... OKUYANIN ADI/NİCKİ
1.CÜZ.......................  CANAN@GÖKHAN                                                                 
2.CÜZ......................    XXCANSUXX                                                                 
3.CÜZ.....................      SİBEL ANNESİ
4.CÜZ.....................
5.CÜZ.....................
6.CÜZ....................
7.CÜZ...................
8.CÜZ...................
9.CÜZ...................
10.CÜZ.................
11.CÜZ.................
12.CÜZ.................
13.CÜZ.................
14.CÜZ.................
15.CÜZ................
16.CÜZ................
17.CÜZ................
18.CÜZ................
19.CÜZ................
20.CÜZ................
21.CÜZ................
22.CÜZ................SİBEL
23.CÜZ................
24.CÜZ................
25.CÜZ................
26.CÜZ................
27.CÜZ................
28.CÜZ...............
29.CÜZ...............
30.CÜZ...............

xxcansuxx

3.CÜZÜ ANNEN OKUSUN O ZAMAN SİBEL BİR ANNEDE  DUAMIZA KATILSIN GÜZEL OLUR :)
ALLAH SANA HAYIRLI ÇOCUK VERSİN KIZ SİBEL SEN O MUSUN NE BİLEYİM NİCKİNİZİ NE DEĞİŞTİRİP DURUYORSUNUZ BİR SÜRÜ İSİM EZBERLİYORUM  :toothy10: :toothy10: HATTA DUAMDA ŞEY DİYORUM HASRETİM SANAYA, PARİSE SARIKIZA,CANAN A SONRA DANK EDİYOR HASRETİM SANA CANAN DI DİYE ALLAK BULLAK OLUYORUM  :icon_scratch: :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

17 Şubat , 2011, 18:02:55 #24 Son düzenlenme: 17 Şubat , 2011, 18:07:13 [C@N@N&GÖKH@N]
 ayy canım benm ya ende benm dualarımdasın sağol tatlım cok mutlu ettin beni

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 18:01:01
3.CÜZÜ ANNEN OKUSUN O ZAMAN SİBEL BİR ANNEDE  DUAMIZA KATILSIN GÜZEL OLUR :)
ALLAH SANA HAYIRLI ÇOCUK VERSİN KIZ SİBEL SEN O MUSUN NE BİLEYİM NİCKİNİZİ NE DEĞİŞTİRİP DURUYORSUNUZ BİR SÜRÜ İSİM EZBERLİYORUM  :toothy10: :toothy10: HATTA DUAMDA ŞEY DİYORUM HASRETİM SANAYA, PARİSE SARIKIZA,CANAN A SONRA DANK EDİYOR HASRETİM SANA CANAN DI DİYE ALLAK BULLAK OLUYORUM  :icon_scratch: :icon_scratch:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
haklısın canım  :ehi: :ehi:
allahhh razı olsun  :amin: :amin: :opucuk: bende dua ederken bazen şaşırıyorum ıısmlerı sonrdan allahım sıtedekı ne kadar bbek ısteyen arkadaslarım varsa dıyorum..arada unuttuklarım olmasın maksat

xxcansuxx

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 17 Şubat , 2011, 18:02:55
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayy canım benm ya ende benm dualarımdasın sağol tatlım cok mutlu ettin beni
YAAAA ÇOK MUTLU OLDUN PARMAKLARIMLA TEK TEK SAYIYORUM EŞİM BAKIYOR GARİBİM BU NAPIYOR DİYE....
BU ARADA BENİM GERÇEK İSMİMDE CANAN ADAŞIZ YANİ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar katılım az olursa ıkışer olrak dagıtırız olur mu  ::)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 17:57:58
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Şubat , 2011, 17:39:01

CÜZLER.................... OKUYANIN ADI/NİCKİ
1.CÜZ.......................  CANAN@GÖKHAN                                                                 
2.CÜZ......................    XXCANSUXX                                                                 
3.CÜZ.....................      SİBEL ANNESİ
4.CÜZ.....................
5.CÜZ.....................
6.CÜZ....................
7.CÜZ...................
8.CÜZ...................
9.CÜZ...................
10.CÜZ.................
11.CÜZ.................
12.CÜZ.................
13.CÜZ.................
14.CÜZ.................
15.CÜZ................
16.CÜZ................
17.CÜZ................
18.CÜZ................
19.CÜZ................
20.CÜZ................
21.CÜZ................
22.CÜZ................SİBEL
23.CÜZ................
24.CÜZ................
25.CÜZ................
26.CÜZ................
27.CÜZ................
28.CÜZ...............
29.CÜZ...............
30.CÜZ...............
SİBEL 3.CÜZ ANNENİN TAMAM MI

HASRET!M S@N@

canım gülmeyi yanlıs yapmısım kusura bakma dalgınlıgıma gelmiş hgatta mesajımı bile değiştirdim seninkini okumadan tatlkım özür dilerim işe dalınca yanlıs olmus
ya sevindim adas oldugumuza evet bende karıstırıyorum herkesi ama direk sitedeki tüm hasret cekenlere diyorum her aklıma geldiğinde özellikle kandilde cok dua ettim