Siyah Noktaları Kolayca Temizlemenin Yolu!

Başlatan Mine'l Aşk, 17 Şubat , 2011, 13:44:04

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

ben sivilce veya akne olduğu zaman hemen eczaneden imex alır kullanırım.aynı fondoten gibi.hatta isteğim ton fondoten rengini ben bu ilaçta yakaladım  :ehi: :ehi:

βαlκιz

üzerine batırıyomuşun galibaa yapamam diye dikkate almadım okumadım
acır yaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

göçmen nasıl bişey o devamlımı kullanılcak
kapatıcı gibi bişeymi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 16 Mart , 2011, 17:37:29
göçmen nasıl bişey o devamlımı kullanılcak
kapatıcı gibi bişeymi
normal krem ama rengi fondoten rengi.ben sivilce çıktığı zamanlar kullanıyorum çok memnunum hem kapatıyor hemde çabucak iyileşiyor.

βαlκιz

yüzümüze sürebiliyormuyuz yoksa sadece sivilce ve siyah noktaların üzerinemi sürülüyo bende eczaneden aldırim eşime

DER!N

İMEX'i doktorunuz yazsa daha iyi olur biraz ciddi bir merhem, sadece sivilcenin üzerine sürüyorsun arkadaşım kullanıyordu okuldayken tüpün ucuyla dikatlice değdiriyordu normal cilde değdiğinde soyuyormuş.

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: DER!N - 17 Mart , 2011, 10:28:00
İMEX'i doktorunuz yazsa daha iyi olur biraz ciddi bir merhem, sadece sivilcenin üzerine sürüyorsun arkadaşım kullanıyordu okuldayken tüpün ucuyla dikatlice değdiriyordu normal cilde değdiğinde soyuyormuş.

Evet bende kullandım bir dönem bu merhemi...Doktor sivilcelerim için yazmıştı...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

almila__

ayy bu elma sirkesini kesin denicem çok güselmiş in işe yarar  :hieyt: :k06: