Suna Dumankaya'nın Diş Beyazlatıcı Tarifi

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 17 Şubat , 2011, 02:55:34

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: Nezo - 18 Şubat , 2011, 13:11:30
Alıntı yapılan: {narin} - 18 Şubat , 2011, 13:07:52
benim macunda sanirim oyle birsey yazmiyor. daha cok nefesinin uzun sure ferah kalmasi icin diye biliyorum. hani sigara icenlerin nefesleri cok agir olacagi icin.

birde su beyazlatici ilaclar satiliyor ya, onlar tavsiye ediliyormu?

diş pastası adı altında satılan ilaçlar var. tavsiye etmiyoruz. sadece hekim gözetiminde yapılmalı diş beyazlatma. onlar çene çene satılıyor hekim tarafından uygulanıyor. ama türkiye ye girişi varmı satışta mı bilmiyorum. jel gibi muayenehane ortamında dişlere uygulanıp polimerizasyonu sağlanıyo. sadece fırçalayın yani bişi yapmayn. çok rahatsz olursanız polisaj yaptırın bi hekime
bilgiler icin tesekkurler canim  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Şubat , 2011, 02:55:34
1çay kaşığı karbonat
-1çay kaşığı tarçın
-1çay kaşığı öğütülmüş ada çayı
Diş Beyazlatma Kürü Hazırlanışı ve uygulanışı: Öncelikle dişlerinizi birmacunla fırcalayın daha sonra karbonatı tarçını ve adaçayını karıştırın ve fırçanızı bu karışıma batırarak dişlerinizi fırçalayın. Birkaç fırçalamadan sonra farkı göreceksiniz.

ALINTIDIR

Birkaç fırçalamadan sonra farkı göreceksiniz.
inşallah tarçından kararmaz :ehi:
fark bu olmasın

Nezo

Alıntı yapılan: {narin} - 18 Şubat , 2011, 13:15:21
Alıntı yapılan: Nezo - 18 Şubat , 2011, 13:11:30
Alıntı yapılan: {narin} - 18 Şubat , 2011, 13:07:52
benim macunda sanirim oyle birsey yazmiyor. daha cok nefesinin uzun sure ferah kalmasi icin diye biliyorum. hani sigara icenlerin nefesleri cok agir olacagi icin.

birde su beyazlatici ilaclar satiliyor ya, onlar tavsiye ediliyormu?

diş pastası adı altında satılan ilaçlar var. tavsiye etmiyoruz. sadece hekim gözetiminde yapılmalı diş beyazlatma. onlar çene çene satılıyor hekim tarafından uygulanıyor. ama türkiye ye girişi varmı satışta mı bilmiyorum. jel gibi muayenehane ortamında dişlere uygulanıp polimerizasyonu sağlanıyo. sadece fırçalayın yani bişi yapmayn. çok rahatsz olursanız polisaj yaptırın bi hekime
bilgiler icin tesekkurler canim  :opucuk:
rica ederim canım :opucuk:

мiŁenα.

Ben doktora gittim beyazlatmak için banadediki beyazlatsamda çok beyazlamaz dişlerinin kendi rengi böle dedi.

Bembeyaz olmuyor hiçbirşekilde :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 18 Şubat , 2011, 13:21:03
Ben doktora gittim beyazlatmak için banadediki beyazlatsamda çok beyazlamaz dişlerinin kendi rengi böle dedi.

Evet benimde aynen öyle...Temizletiyorum kısa bir süre sonra ne kadar iyi bakarsam bakayım eski rengine dönüyor...

Okulda bir arkadaşım vardı dişlerini çok sık fırçalamazdı kızın dişleri bembeyaz oluyordu fırçaladığında..Bende sabah akşam fırçalarım rengi aynı inci renginde olmuyor..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 18 Şubat , 2011, 13:26:35
Alıntı yapılan: La√iNYaM - 18 Şubat , 2011, 13:21:03

Evet benimde aynen öyle...Temizletiyorum kısa bir süre sonra ne kadar iyi bakarsam bakayım eski rengine dönüyor...

Okulda bir arkadaşım vardı dişlerini çok sık fırçalamazdı kızın dişleri bembeyaz oluyordu fırçaladığında..Bende sabah akşam fırçalarım rengi aynı inci renginde olmuyor..

Bana diş doktorum böle dedi ..Kaldı ki sigara içmediğim dönemde böleydi sonrasıda böle ve ben 4-5  kez fırçalardım bununda hata olduğunu söledi sık değil 3kez en fazla ve 2 dk fazla yormadan  bastırmadan fırçala dedi..

Ne yapsam porselen diş takıp ünlüler gibi mi sırıtsam bembeyaz :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Nezo

Dişlerin Kendi Rengi Vardır. A1-A2 Vs B1 B2 vs Böyle Gidiyor. Gittiğiniz Diş Hekimleri Detertraj Polisaj Dediğimiz İşlemi Yapıyordur. Yani Diş Taşı Ve Plak Temizliği. Dişler Kendi Rengine Döner. Fakat Yeni Yeni Aparatlar Çıktı Set Hlinde Alınıyor Jel Şeklinde. Fakat Fazla Önermiyoruz. Mineyi İncelttiği Düşünülüyor. Günde 2 Den Fazla Çok Gerek Yok Fırçalamaya. Mercimek Büyüklüğünde Macunda Yeterli Gelir. Doğru Fırçalamayı Bilmek Gerek Ayrıca. Bide Diş Fırçalarınızın Yan Kılları Hafif Eğrilmeye Başlayınca Değiştirin Çünkü Temizlemez  :icon_thumright:

nilüfer elif

of yok ya hangı yontemı denedıysem beyazlamıyo dişlerım  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)