Bebeğimonline Bayanları Yeni Yaşlarına Giriyor Şafak Kaç ?

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 13 Şubat , 2011, 03:56:40

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

en küçük özge
sonra gülşah
ayşe,ayşenur büşra takip ediyor onları

мiŁenα.

Ahh Ahh foruma ilk üye olduğumda en küççük bendim :ehi: :ehi:

Büyüdüm büyüdüm :k06:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Ne istiyon daha kızım abla olduk çömezlikten kurtulduk :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

**Gül**

Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 13 Şubat , 2011, 17:16:46
TŞKRLER GÖZDEM. :opucuk:
İÇİNİZDE BENDE KART HOROZU YOK ŞU ANDA  :ehi: :ehi:

Aysennnnn Arkadasimmmmm
Kurtarayimmi seni.  :k06: :k06: :k06:
Iste geldimm burdayimmmm en yasli sekilde karsinizdayimmm  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Liste basiyimmm ama yasliyimmm  :BangHead: :BangHead: :BangHead:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
14 Eylul Bindokuzyuz kusur iste Fazla karistirmayin orayi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
(1982)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: **Gül** - 13 Şubat , 2011, 20:28:01
Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 13 Şubat , 2011, 17:16:46
TŞKRLER GÖZDEM. :opucuk:
İÇİNİZDE BENDE KART HOROZU YOK ŞU ANDA  :ehi: :ehi:

Aysennnnn Arkadasimmmmm
Kurtarayimmi seni.  :k06: :k06: :k06:
Iste geldimm burdayimmmm en yasli sekilde karsinizdayimmm  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Liste basiyimmm ama yasliyimmm  :BangHead: :BangHead: :BangHead:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
14 Eylul Bindokuzyuz kusur iste Fazla karistirmayin orayi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
(1982)

H.G GÜLÜM.  :hello2: :hello2:
NERELERDESİN SEN UNUTTUN BİZLERİ  :caca: :caca:
SERCAN BEYLER NSLLAR  :binkybaby:  :opucuk: :opucuk:
ŞÜKÜR BANA EŞ BİRİLERİ GELDİ  :muzz: :muzz:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

**Gül**

Hosbuldum Aysenimm  :opucuk:
Yok bacimm unuturmuyum hic Ama evet bu aralar aksattim biraz. Sercanin bakimi annemle ilgilenmek gelen giden derken pek firsat bulamadim galiba bu aralar. Kusuruma bakmayin  :-[ :-[ :-[
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

KIZLAR LİSTEYE EKLENDİ DOĞUM TARİHLERİNİZ HABERİNİZ OLA ŞAFAKLARINIZ HAYIRLI OLSUN  :ehi: :ehi: :ehi:

GÜLÜMMM SERCANIMIN GÜZEL ANNESİ KEYFİNİZ İYİ DİMİ PAŞACIM NE ALEMDE ÜZÜYOR MU ANNESİNİ YOKSA USLU PUSLU BİR CİNTONİK Mİ ?  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 13 Şubat , 2011, 20:39:19
KIZLAR LİSTEYE EKLENDİ DOĞUM TARİHLERİNİZ HABERİNİZ OLA ŞAFAKLARINIZ HAYIRLI OLSUN  :ehi: :ehi: :ehi:

GÜLÜMMM SERCANIMIN GÜZEL ANNESİ KEYFİNİZ İYİ DİMİ PAŞACIM NE ALEMDE ÜZÜYOR MU ANNESİNİ YOKSA USLU PUSLU BİR CİNTONİK Mİ ?  :opucuk:

Elemen icin tesekkur ederim Gozdecigimm.  :opucuk: :opucuk: Allahin bildigini kuldan mi saklayacagiz. cccccccumle alem duysun yaslandigimi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sercanda iyi teyzesi kucagimda simdi tek parmak yazdiriyor bana sagolsun  :D Yok teyzemiz akilliyiz maasallah. hiiic uzmuyor annesini. fotograf ekleyecektim ama uyandi eger yapabilirsem bu sekilde denicem. kolumda Sercan elimde biberon diger elimde klavyede  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

__nil__

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: **Gül** - 13 Şubat , 2011, 20:50:54
Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 13 Şubat , 2011, 20:39:19

Elemen icin tesekkur ederim Gozdecigimm.  :opucuk: :opucuk: Allahin bildigini kuldan mi saklayacagiz. cccccccumle alem duysun yaslandigimi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sercanda iyi teyzesi kucagimda simdi tek parmak yazdiriyor bana sagolsun  :D Yok teyzemiz akilliyiz maasallah. hiiic uzmuyor annesini. fotograf ekleyecektim ama uyandi eger yapabilirsem bu sekilde denicem. kolumda Sercan elimde biberon diger elimde klavyede  :k06: :k06: :k06:

AFFERİN BENİM AKILLI BIDIĞIMA  :nazar:  :amin:  :aferin:
USLU USLU BÜYÜSÜN TIPIŞ TIPIŞ YÜRÜSÜN  :amin:
ERKEK BEBEKLER KIZLARA GÖRE DAHA BİR İYİ ETRAFIMDAN DA KENDİMDEN DE BİLDİĞİM KADARIYLA..
BENDE AZ EMZİRİRKEN YAZMADIM BURALARDA  :k06: ALIŞIYOR İNSAN HERŞEYİ BİR ARADA YAPMAYA  :k06: AMAN SAĞLIKLARI YERİNDE OLSUN DA  :amin:

BU ARADA EKLEDİM KIZLAR  :opucuk:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят