28 Nisan , 2024, 07:54:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile Giyim

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Şubat , 2011, 21:36:21

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Ahh ah bende kafama göre bı hamılelık kıyafetı bulamamıstım 2 kıslık vardı hamıle kıyafetım butun kış dönusumlu olarak gıymıstım  :k06: 2 tane de yazlık vardı buyuk beden almıstım hamılelık kıyafetıde degıldı  onlarıda nisandan itibaren giymiştim mayısda dogumum oldu zaten  :sad1: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Şubat , 2012, 16:04:09
Ahh ah bende kafama göre bı hamılelık kıyafetı bulamamıstım 2 kıslık vardı hamıle kıyafetım butun kış dönusumlu olarak gıymıstım  :k06: 2 tane de yazlık vardı buyuk beden almıstım hamılelık kıyafetıde degıldı  onlarıda nisandan itibaren giymiştim mayısda dogumum oldu zaten  :sad1: :k06:

Onlarida bidaha giyersin  :ehi: :ehi: :ehi:

benimde iki tane var  bende donusumlu olarak gitdim.. evde zaten kocadan giyiniyordum  :ehi: :ehi:

hey gidi gunler heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

melek100lü

özgecim ben melek sohbet etme fırsatımız olmadı ama çok hoş paylaşımların bayıldım elbiselere :opucuk:

ღ♥ Nilda♥ღ

ben doya doya giyinmiştimm her çeşitten almıştımm  :occasion14: :occasion14:
.   

tülin_mustafa

Siyαнıη Mαtєmi paylaşımların harika canım emeğine sağlık. :hello2:
bizim burda bir hamiş kıyafetleri satan yer var harika şeyler var bazen gidiyorum bakıyorum :hieyt:
ama en çok bahçevan pantolonda hevesim var  :suclu:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Mart , 2012, 13:58:44
özgecim ben melek sohbet etme fırsatımız olmadı ama çok hoş paylaşımların bayıldım elbiselere :opucuk:

meraba melek evet sohbet edemedık senınle denk gelınce uzun uzun sohbet edelim daha yakından tanımak isterım seni  :opucuk:
rabbım bu kıyafetlerden herkese gıymeyı nasıp etsın  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: tülin_mustafa - 05 Mart , 2012, 14:13:11
Siyαнıη Mαtєmi paylaşımların harika canım emeğine sağlık. :hello2:
bizim burda bir hamiş kıyafetleri satan yer var harika şeyler var bazen gidiyorum bakıyorum :hieyt:
ama en çok bahçevan pantolonda hevesim var  :suclu:

rica ederim canım begenmene çok sevındım  :opucuk: