Kızlar 4 aylık hamileyim kilo alamıyorum???

Başlatan Shadowqueen, 11 Şubat , 2011, 12:23:37

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Şubat , 2011, 13:10:03
Kızlar peki bu kadar kilo alıp normal doğum mu yaptınız da kolay kilo verdiniz?

Oğlumda kordon dolanması vardı..

Eğer olmasaydı herşey normal seyrinde gidiyordu doğumum  normal olacaktı.

:love9: :love7: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 11 Şubat , 2011, 13:15:51
Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 11 Şubat , 2011, 13:09:16
evet 4. aya girdim  :nazar:

ya ne dicem ben oğlumu hissetmiyorum pek bu günlerde  :(

Sırt üstü yat ozaman depişir :k06:

sorunda o ya zaten  :sad1: geceleri çok hissederdim hareket etmeden uzanınca ama oda yok  :-[ neyse beklicem biraz daha zaten çok erken tam olarak hissetmek için

izemsevi

Shadowqueen canım seninle aynı zamanda doğumyapıcaz inşallah bende senin gibi 73 kiloyla hamile kaldım ilk zaman bende 2kilo kadar verdim şimdide 74.5 olmuşum banada gören almamışsın diyor ama benimde karnım baya çıktı seviyorum ama bu durumu çok hoşuma gidiyor allah sonuna kadar nasip etsin bence biz biraz kiloyla hamile kaldığımız için canım zaten göbek vardı şişince birde bu aylarda gaz şikayetiyle birleşince öyle karın şişiyor boşver zevkini çıkar ben daha çok çıkmasını istiyorum.

hümeyra_t_e

ben 45 kiloyla hamile kaldım 22 haftalık hamileyim 4 kilo falan almışım

Aytii

her kadın aynı olmuyo işte bünyeden bünyeye de farkediyor

ben şuanda normalim bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak  :dontknow:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hamileligimde 7 kilo verdim 30 haftadan sonra kilo almaya basladım nerdeyse haftada 1 kilo kadar 38 haftda dogum yaptım ve bebegim 3.050 dogdu ve bnm bebegim 35 haftada erken dogum için yol aldıgından sancılar serumla durdruldu ve bebegim kilo almadı
ozamndan sonra yani sen kilo verirsen ver bebegin senin vucudundaki depodan besleniyo okunuya sıkma canını doktorum  hep öle sölemişti
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

AککORTįє

11 Şubat , 2011, 14:08:52 #51 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2011, 15:54:23 AککORTįє
Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 11 Şubat , 2011, 13:09:16
evet 4. aya girdim  :nazar:

ya ne dicem ben oğlumu hissetmiyorum pek bu günlerde  :(

CANCAĞIZIM HERZAMAN HAREKET EDECEK DİYE BİRŞEY YOK NORMAL YANİ

ÇİKOLATA YE HEMEN HAREKETE GEÇER

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Şubat , 2011, 13:10:03
Kızlar peki bu kadar kilo alıp normal doğum mu yaptınız da kolay kilo verdiniz?

BENİM SON ANA KADARNORMAL DOĞUMDU. EPIDURAL NORMAL DOĞUM YAPACAKTIM.

FAKAT FAZLA KİLO ALMAMDAN DOLAYI KUYRUK SOKUMUMDA SIKINTI VARDI

VE BEBEKTE ÇOK FAZLA KİLOLU OLUNCA MECBUREN 1 HAFTA ÖNCE SEZERYANA ALINDIM

SON KONTROLÜMDE BELLİ OLDU

HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ

SAĞLIK DURUMUNUZ NEYİ GEREKTİRİYORSA O OLUR ZATEN NORMALİ SEZERYANI KAFANIZA TAKMAYIN

ÖNEMLİ OLAN ANNENİN VE BEBEĞİN SAĞLIĞI

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gizemcim hic telas etme ben 7 ayliktim hala kimse hamis oldugumu bilmezdi  :-ooo :-ooo :-ooo abooooooooooo 9. ayimda bi sistimki gorme  :ehi: sende oyle olcan bence birden alican  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Shadowqueen

Teşekkür ederim kızlar bana iyi moral oldunuz, aynurcum göbeğim var zaten bebeğim sağolsun 1 hafta önce kocaman göbek çıkarttı bana, kendisi benden besleniyorsa sakınca yok kilo almasamda olur o alsın yeter  :k06:

Ayrıca benim kuyruk sokumumdan dolayıda muhtemel sezeryan olacağım, sadece bebeğim sağlıklı doğsun istiyorum birde tabi bende o dönemi en az hasarla geçireyim.

Tekrar teşekkürler kızlar  :opucuk:

DİLVİN

bendeee hiçç kılo alamamıştımmmm
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

napacan kılo alıpta
bebeğin sağlıklıysaaaa gerisını boşver

bende hemen karnım çıksın hamıle olduğum bellı olsun diye
çokkkca yedımmmm sonrası tam 27 kılo aldım
1 senedede ancaa verebildim o kılolarıı  :-*
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Gizemcim ben de senin gibiydim ilk 5 ay hic kilo almadim

5. aydan sonra sisersin dediler onuda goremedim 6 kilodan oteye gidemedim  :ehi:

saglikli beslen yeter.  :flowers:

aşkitoom

arkadaşlar ilk aylar bende kilo almamıştım ama şimdi iyice şiştim  :ehi: :ehi: 57 kilo ile hamile kaldım şimdi 68 kiloyum.nasıl verecem diye düşünüyorum.

Shadowqueen

Teşekkür ederim kızlar, sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum umarım herşey yolunda gider  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Şubat , 2011, 12:23:37
Selam kızlar bugün tam 16 haftalık hamiş olduk ve hamile kalmadan önce 75 kiloydum ve 2 kilo verip 73 kilo olmuştum, bebeğim büyüdüğünden beri sadece 400 gr almışım. Bebeğimin gelişimi iyiymiş, 116 gr olmuş bile ama kilo almadığım için eşim endişeleniyor. İlk bebeğimde problem olduğu için aburcubur ve fast food yasak, dolayısıyla sağlıklı besleniyorum ama bazende sürekli hamur işi yiyorum ona rağmen kilo alamadım. Hamileliğinde kilo alma ile ilgili problem yaşayan var mı?

Hamişler; sizler kaç haftalık hamişsiniz ve kaç kilo aldınız???

Canım bu durum bünyeden bünyeye göre değişiyor ama sakın sıkıntı yaratma kendine içini ferah tut  :icon_thumright:
Bende 5.aya kadar hiç kilo almamıştım 5.ayda 5 kilo birden aldım sonrada alımım devam etti zaten..İster istemez otomatikman kilo alacaksın  :icon_thumright: O yüzden sukunetini koru emi hayatım çok sağlıklı bir bebiş dünyaya getireceksin buna emin ol  :love9: