29 Mart , 2024, 02:16:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar 4 aylık hamileyim kilo alamıyorum???

Başlatan Shadowqueen, 11 Şubat , 2011, 12:23:37

« önceki - sonraki »

AyNi

ben şuan 36 haftalığım ve 63 kg hamile kaldım, şuan 66 kiloyum... yani 3 kilo aldım, ilk aylarda 4 kilo vermiştim... bebişim gayet sağlıklı hiç bi sorun yok çok şükür... bilerek kilo almamak için yapmıyorum ama midem çok küçüldüğü için iki lokmayla doyuyorum... sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum ama çikolatamda eksik olmuyor  :k06:

30. haftada doktorum biraz endişelenmişti çünkü hamile kaldığım kiloya bile ulaşamamıştım... az derecede kansızlığım varmış, kan ilacını iki katına çıkardı, sonra yavaş yavaş almaya başladım...

bebiş sağlıklı olduktan sonra kiloyu sorun etme...  :icon_thumright:

AککORTįє

ben 3.aydan sonra kilo almaya başladım

ve tam 23 kilo aldım

son aylarda haftada 3 kilo alıyordum

ve oğlum 4.260 doğdu  :k06:

bir haftada erken doğum yaptım

Aytii

canım telaşlanma 5. aydan sonra alırsın ;)

ben 4 kilo almışım şidmiye kadar biliyosun senle ikimiz aynıyız ve bebeklerimizde aynı ağırlıkta :)

мiŁenα.

Alıntı yapılan: AککORTįє - 11 Şubat , 2011, 12:44:24

ve tam 23 kilo aldım

:ehi:

bende 38+2 yken doğurdum 23 kilo aldım..

oğlum 3000 kilo doğdu kilolar gitti..

ilknur birde 40.haftada doğursaydık  yuvarlanarak gidecekmişiz :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 11 Şubat , 2011, 12:42:55
bencede canım kilo almaman çok normal.ben senin kadarken 5 kilo vermiştim.6.aydan sonra kilo alımı hızlanıyor.ben şu an 36 haftalık hamileyim 13 buçuk kilo almışım.sen genede çok kilo alayım diye şimdiden öyle kilo yapıcı şeyler yeme.ha bide suyu çok iç.canın su içmek istemese bile içmeye çalış.şöyle derler ; hamileliğin ilk aylarında kilo almaya başlayanlar ilerleyen aylarda daha fazla kilo alıyorlar ve doğuma baya bir kilolu giriyorlar.ama hamileliğin ilk aylarında fazla kilo almayanlar ilerleyen aylardada ideal kiloda oluyorlar.çevremdeki hamilelerdende biliyorum bunu.sen canını sıkma bebişin sağlıklı maşşallah.eşler bilmedikleri için endişelenebilirler ama bunlar çok normal merak etme sen.

Tşk ederim canım umarım dediğin gibi olur ve ben fazla kilo almadan sağlıkla gelir bebebeğim dünyaya. Cidden eşler anlamıyor, beni suçluyor yaaa   :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 11 Şubat , 2011, 12:43:52
ben şuan 36 haftalığım ve 63 kg hamile kaldım, şuan 66 kiloyum... yani 3 kilo aldım, ilk aylarda 4 kilo vermiştim... bebişim gayet sağlıklı hiç bi sorun yok çok şükür... bilerek kilo almamak için yapmıyorum ama midem çok küçüldüğü için iki lokmayla doyuyorum... sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum ama çikolatamda eksik olmuyor  :k06:

30. haftada doktorum biraz endişelenmişti çünkü hamile kaldığım kiloya bile ulaşamamıştım... az derecede kansızlığım varmış, kan ilacını iki katına çıkardı, sonra yavaş yavaş almaya başladım...

bebiş sağlıklı olduktan sonra kiloyu sorun etme...  :icon_thumright:

Maşallah canım benim senin ki daha bir enteresa çünkü 36 haftalık olmuşsun, anlıyorum ki hiç korkmama gerek yok. Çok teşekkür ederim hepinize içimi rahatlattınız  :flowers:

Shadowqueen

ve tam 23 kilo aldım

Oy maşallah canım benim tosun gibi doğmuş, bide vaktinde doğsa düşünemiyorum bile paşanı. Sen kiloları verdiysen sorun yok o zaman  :icon_thumright:

Aytii

Ayşe kız sen ilk aylarda nasıl kilo alıyodun peki

23 kilo almışsın toplamda  :-ooo  :nazar:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: AککORTįє - 11 Şubat , 2011, 12:50:57
Alıntı yapılan: La√iNYaM - 11 Şubat , 2011, 12:48:48

ve tam 23 kilo aldım

ilknur birde 40.haftada doğursaydık  yuvarlanarak gidecekmişiz :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: penguen gibiydik zati

:ehi: ay yanaklarım  olmuştu minder gibi offffff ne kadar deforme olmuşum :ehi: :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 11 Şubat , 2011, 12:46:56
canım telaşlanma 5. aydan sonra alırsın ;)

ben 4 kilo almışım şidmiye kadar biliyosun senle ikimiz aynıyız ve bebeklerimizde aynı ağırlıkta :)

:D :D canım bebeğim sağlıklı olacaksa ben kilo almasamda olurmuş, o yüzden ben almim  :k06: Şimdi göbüşüm kocaman birde kendimde kilo alırsam valla eşim beni yuvarlayarak götürecek doğuma   :tongue3:

Canım biz senle aynıyız ama sen zayıfsın ondan normal sanırım kilo alman  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 11 Şubat , 2011, 12:48:48

ve tam 23 kilo aldım

Maşallah canım iyiki erken doğurmuşsun yoksa zor olacakmış sanırım, tosun çıkarmak  :D

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Şubat , 2011, 12:53:03

:D :D canım bebeğim sağlıklı olacaksa ben kilo almasamda olurmuş, o yüzden ben almim  :k06: Şimdi göbüşüm kocaman birde kendimde kilo alırsam valla eşim beni yuvarlayarak götürecek doğuma   :tongue3:

Canım biz senle aynıyız ama sen zayıfsın ondan normal sanırım kilo alman  :icon_thumright:

:k06: yuvarlayarak :D

kilo almak istiyorum zaten çok zayıftım yakışmıyo hiç seviniyorum tartıda kilo gördükçe  ;D

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 11 Şubat , 2011, 12:51:23
Ayşe kız sen ilk aylarda nasıl kilo alıyodun peki

23 kilo almışsın toplamda  :-ooo  :nazar:

şimcükkk benim düşük tehlikem vardı hep yattım  bana bakacak biri yoktu yedim ekmek arası yattım...

birde hamileyim diyip abuk subuk şeyler yedim..

ilk aydan 1 kilo almıştım..

4.aydan sonra coştum tutabilene aşk olsun..

ama ben inanılmaz hamur işi yiyordum...

hergün eşim dışarıdan birşeyler getiriyordu..

Aytii

ve tam 23 kilo aldım

neden okadar aldın peki? çokmu açıktı iştahın  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 11 Şubat , 2011, 12:54:42

şimcükkk benim düşük tehlikem vardı hep yattım  bana bakacak biri yoktu yedim ekmek arası yattım...

birde hamileyim diyip abuk subuk şeyler yedim..

ilk aydan 1 kilo almıştım..

4.aydan sonra coştum tutabilene aşk olsun..

ama ben inanılmaz hamur işi yiyordum...

hergün eşim dışarıdan birşeyler getiriyordu..

hımmmffff. bende yiyorum arada böyle simit poğaça pizza börek  ;D eminim o 4 kilo ondan oldu  :k06:

aman canım sağlıklı olalımda biz ve bebişlerimiz. peki sen verebildinmi o kiloları sonra?