28 Nisan , 2024, 05:55:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bana Her Şey Yakışır (Kanald)

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2011, 21:58:17

« önceki - sonraki »

Aytii

derbeder

bugun ne giysem de yarin 1. secilecek. kapali bir kiz cikmisti suanda favorim o,  umarim guzel bir kiyafet secer. son ciktiginda kirmizi elbise giyinmisti ve cok guzeldi  :love9: diger favorilerim maalesef elendiler. bir cok aksam izlemek icin oturuyorum ama uyuyakaliyorum maalesef. ama bu program beni istaha getiriyor, bi dikis makinasi alip sanirim hobimi ilerleticem.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

derbeder

dun bi tane anne kiz cikti, boyle cift kisiyle cikildigina hic denk gelmemistim. annesi elendi kiz devam ediyor. ben kizin kiyafetini genel anlamda begenmistim, siyah boydan sifon bir elbise, altin sarisi yakasi vs vardi.
sanirim bu aksam olacak.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet bende gördüm anne kızı
jüride ki hakana bayılıyor alperen
kıvıra kıvıra konuşuyorya yumuşak buldu sanırım
o çıkınca gülüyor,gözünü çekmeden bakıyor :ehi:

derbeder

gecek mi kiz  :k06:

ya bu modaci erkekler genelde bu sekilde oluyorlar, konusuyor ama bi transseksuellik var. bi gariplik var yaa sebebi ne acaba  :k06: gerci diger herif gayet normal duruyor.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

he valla
diğer herif modacı değil karograf
barboros da öyleydi
cengiz abazoğluda favorisi alperenin :ehi:
fazla izletmiyecem çocuğa artık :ehi:

derbeder

hadi onlar neyse, ivana neden orda oturuyor acaba? bazen gercekten zevkli giyiniyor dedigim oluyor ama genel anlamda kendi giydiklerine bakacak olursak  :igrenc:

Balböceği

derbeder

ben gene yarisinda uyumusum, ama zaten defileden cok konsere benzemisti butun program. eglenceliydi ama cok gec saatteydi maalesef. birinci olan bayanin elbise rengini cok begendim ama genel anlamda daha $Ik olanlar vardi, kapali bayanda cok guzel giyinmisti kesinlikle. sadece dedikleri gibi taktigi salda laci olsaydi tadindan yenmezdi. gerci bulamadigini soylemisti.

hüzünden_gelme

ayy bedne hiç sevmedım kendı çok begenmıs saçlarının rengıne begendım hee bırde ayakkabısı çok güzel

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dünkü kadın +3 ü alır bence amma pazarlık yaptı
nerdeyse bedava alacaktı :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

eflin hanım bırakmıyor ki izliyeyim hem de bu hafta bursa da bakim mağazalara fiyatlarına

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet bursada ne güzel tanıdık gelir sana

ツgöçmen_54 ツ

bugünkü o kızın gıcıklığı neydi öyle  :igrenc: böyle tipleri bi kaşık suda boğasım geliyor  :cildir: çakma beyonce :ehi: