Şoook °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥ Hamile AZRAM Abla Oluyor

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 09 Şubat , 2011, 18:43:55

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤ - 09 Şubat , 2011, 20:09:52
tebrilerrrr....
azra kaç yaşında bu arada istiyomuydunuzzz
tesekurler canim  :opucuk: muzda harika  :ehi:
azra 10 aylik  :k06: evet istiyoduk ama iki ay erken geldi  :laughing7: :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 09 Şubat , 2011, 20:41:28
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

AYNURCUM TEBRİKLER TATLIM. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN.İNŞALLAH SAĞ SALİM BEBEĞİNE KAVUŞURSUN  :amin: :amin: :amin:
ÇOK MUTLUYUM   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ŞAKA GİBİ GERÇEK

sagolasin balim Allah razi olsun darisi basina olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: biyikli  muzlarada bayildim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ¤•€ß®å®•¤ - 09 Şubat , 2011, 20:42:52
Alıntı yapılan: ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤ - 09 Şubat , 2011, 20:09:52
tebrilerrrr....
azra kaç yaşında bu arada istiyomuydunuzzz
büşracım azra daha 10 aylık aslında aynur 2 ay sonra düşünüyomuşta hemencecik gelivermiş  ;D
aaaaaaaaaaaaa bak aciklamis canim  :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

xxcansuxx

HAYIRLI OLSUN ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA DA ALMAYI NASİP ETSİN  :nazar: :nazar: ÇOK GÜZEL YA BİRÇOKLARI CESARET EDEMEZ AMA BENİMDE DÜŞÜNCEM BÖYLE... YAŞLARI YAKIN OLSUN İSTERDİM... GERÇİ DAHA İLKİNİ BİLE NASİP ETMEDİ YA İNŞAALLAH ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN...

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hüzünden_gelme

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 09 Şubat , 2011, 21:10:28
kııııııııııııız diğer konuda niye demedin zaten anladık orda ama neyse
önceden niye demedin istiyorum demedin adetim gecikti demedin test yaptım demedin :ehi:
nasıl ögrendin nasıl ettin aaaaaa tebrikler canikom gözün aydın  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
seni çakal
yere bakan yürek yakan senii :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: cakal ha ay bittim  :toothy10: :toothy10:
kizarsiniz diye demedim  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
canim beni bilen bilir kizim yasina girince zaten dusunuyodum ikinciyi  :laughing7: bu ay kocisin kandirmalarina maruz kaldim  :suclu: :suclu: bir iki defa oldu biseyler ama hepsi okadar ozellikle hicbisey yapmadim ve hic ihtimal vermiyodum o yuzden bahsetmedim ama kasik agrim ve acayip bas donmelerim vardi gunum zaten hep 15 gun falan gecerdi  :sad1: yine gecikti sandim ama kizimda basdonmem hic olmamisti cok korktum baska bisey var sandim  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: bi gittik ana kopkoyu iki cizgi gorduk doktorla  :k06: elim ayagim titredi resmen sendeledim kizima baktim agladim uzuldum ama bugun iyiyim gayet bebegim gelmisse hosgelmis sefa getirmis uzulupte onu uzmucem onunda azra gibi sevilmeye hakki var dimi  ;D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Şubat , 2011, 21:18:00
HAYIRLI OLSUN ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA DA ALMAYI NASİP ETSİN  :nazar: :nazar: ÇOK GÜZEL YA BİRÇOKLARI CESARET EDEMEZ AMA BENİMDE DÜŞÜNCEM BÖYLE... YAŞLARI YAKIN OLSUN İSTERDİM... GERÇİ DAHA İLKİNİ BİLE NASİP ETMEDİ YA İNŞAALLAH ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN...
tesekurler canim insallah seninde diledigin olur uzulme  :opucuk: :opucuk: kismet isleri bunlar  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 09 Şubat , 2011, 21:18:28
TÜM MUZLAR SANA FEDA OLSUN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
O BIYIKLILAR SANA ÖZEL  :ehi: :ehi: :ehi:

ay canimsin boyle muz cesitleri gorunce huzunleniyorum cok mutlu ettiniz beni  :y25: :y25: :y25: :y25:

✿گสЯเ_ќĮż✿

YEDİN YEDİN MUZLARI ŞİMDİDE HÜZÜNLENİYORUM DİYE AYAK YAPIYOSUN DİMEE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: `»HicЯet GeLini«´ - 09 Şubat , 2011, 21:18:38
ne kadarlıkmıs peki nasıl öğrendın ayy çok meraklandım sımdı :k06:
canim nasil ogrendigimi gulsahin mesajinda yazdim  :k06: tahmin 5 haftalikmis  :k06: baska bisey bilmiyorum  ;D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Şubat , 2011, 21:22:43
Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 09 Şubat , 2011, 21:18:28
TÜM MUZLAR SANA FEDA OLSUN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
O BIYIKLILAR SANA ÖZEL  :ehi: :ehi: :ehi:

ay canimsin boyle muz cesitleri gorunce huzunleniyorum cok mutlu ettiniz beni  :y25: :y25: :y25: :y25:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: AMAN STRES YAPMA MUZ YIYEMIYORSAN DIYE  NO STRESSS ÇOK
ISTERSE CANIN BIR TANE YE CANIM NEFSIN KORELSIN MAKSAT  :ehi: :ehi: