Baba tarafınızı mı daha çok seversiniz, yoksa anne tarafınızı mı?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 09 Şubat , 2011, 02:37:19

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Baba tarafınızı mı daha çok seversiniz, yoksa anne tarafınızı mı? ;) :love9: :love9:

__nil__

baba tarafımı çok severim.anne tarafım teyzem ve dayım hariç hep dedikodu yaparlar genelde hakkımda :violent1: :violent1:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

derbeder

tabiiki anne tarafim  :love9:
neden bi taraf iyi olunca diger taraf kotu olur anlamis degilim. halalarimdan nefret ederim, görmek dahi istemem.
teyzelerimi cok severim  :love9: hele bi teyzeme kucuklukten beri asigim desem yeridir  :love7: dayilarim ise baba yarisi derler ya, onun gibi birsey. Allah onlari basimizdan eksik etmesin, Rabbim onlari korusun.  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

Lă_Tăhzen!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben iki tarafı da severim. teyzem, dayımın eşi ve halamın yeri başkadır onları çok severim

pisicik

anne tarafımdan pek akrabam yok maalesef.bir tane dayım o kadar.teyzem olsun çok isterdim ama.
baba tarafımda çoook sevdiğim halalarım amcalarım var.ama annemi sevmeselerdi ne kadar iyi olurla olsunlar bende onları sevmezdim sanırım.allah razı olsun halalarım annemi kardeş gibi severler yani. :nazar: :nazar:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Baba tarfiyla daha icli disliydik halalarimin, amcalarim bana bi zarari olmadi

amcamin birinden cok hoslanmasam dahi ama dedemle babannemi sevmiyorum  ;D

Teyzelerimi seviyorum ALLAH rahmet eylesin biri vefat etti ama digeri bi baska benim icin

Kuzenlerimi cok seviyorum  :love9: Teyzemin heleki bi kizi var evli barkli saglikci bide

onunla ugrasmaya bayilirdim yaa benden kac yas buyuk, hey ALLAH'im ya cocukluk diyecem ama

simdi olsa yine yaparim  :ehi: :ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: ((selma)) - 09 Şubat , 2011, 11:45:25
HER İKİ TARAFTA AYNI  :-\
desene sende benim herifle ayni kaderi paylasiyorsun bu konuda  ;D

neyseki benim bi taraf gene iyi, sende o da yok diyorum esime  :ehi: adi üzerinde anne yarisi derler.
bi insanin teyzesi nasil kötü olabilir nasil yegenini istemez, fesatlik eder anlamis degilim.

esimin bi teyzesi var, ya Rebbim kadin bi komedi yaa  :ehi: onun soylediklerini kesinlikle ciddiye almayacaksin sadece soylediklerine gulup gececeksin. yoksa kafan cok agrir. geri tarafida ayni zaten hepsi tipik insanlar, sevemedim oldum olasi. buz dolabi gibi insanlar maalesef. dedikodu kiskanclik bazi kuzenlerinde ar namus anlayisi bile cok farkli. hersey o kadar farkliki, ilk tanistigimda inanamadim gozlerime..esim nasil olmusta oyle bir sulaleden cikmis hayret ediyorum  :ehi:

Allah'a hos varsin, buyuk konusmayim ins. onlar gibi olmam yegenlerime karsi  :-\
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

HER İKİ TARAFIDA SEVERİM  :love9:
AYIRT EDEMİYORUM ÇÜNKİ HER İKİ TARAFTA AYNI HEMEN HEMENE  :k06: :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?