28 Nisan , 2024, 02:53:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2. kez bebeğim cennettte..:((

Başlatan rusta, 09 Şubat , 2011, 01:58:39

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM  :opucuk: :opucuk:
İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI HAYIRLI BİR GEBELİK YAŞARSIN :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

elvan&busenur

geçmiş olsun canım allah sabır versin bir daha yaşatmasın böyle acı

naftalin

canım çok geçmiş olsun senı o kadar ıı anlıyorum kı bende 3 bebeğimi gecen ay kalp atısları durdurgu için kürtaj olmak zorunda kaldım 3 defa aynı duyguları artarak iç acımasıyla yasadım ve hala yasıyorum okuyunca gözyaslarıma sahıp olamadım allah sanada banada ve bızım gıbı aynı acıyı yasayan herkese allatan çok büyuk sabır diliyorum kendıme tek tesellım YUCE RABBIMIN TAKDİRİ DIYORUM veren de o alan da o bunda bır hayır vardır dıyorum çünkü baska yapacak hıc bır seyım yok...morelını yüksek tut cunku ıı dusun hersey ıı olsun ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİM AMİN

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: rusta - 09 Şubat , 2011, 01:58:39
yarın kürtaja gidiyorum kızlar bebeğimin kalp atışları durmuş.bu ikinci gebeliğimdi biliyosunuz.neden böyle oluyo anlamıyorum.çok üzgünüm bana dua etmeyi unutmayın nolur...
canım benimde ikinci gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı dr lar hiçbirşey bulamadı...sadece stress olabilirmiş...gerçek payı da var tabi çünki ilki öyle olunca ikinci den hep korkmuştum rahat değildim yaniii...artık stres yapmak yok hayırlısı bu sefer ki....sanada çok geçmiş olsun artık araştırırlar seninkini de Rabbim bir daha yaşatmasın

rusta

hepinize çok çok teşekkür ediyorum kızlar.. iyiki varsınız.geçti hayrlısıyla akşam 8 gibi çıktım kürtajdan yeni yeni kendime geliyorum.aklıma geldiniz her zaman ki gibi girdim foruma.ALLAH KİMSEYE YASATMASIN AYNI ACIYI TEKRAR ÇOK ACI.araştırcaz sebep ne niye böle oluyor diye.. inşallah bidahakine ALLAH nasip ederse daha dikkatli ve bilinçli oluruz.ALLAHA EMANET OLUN allah hepinizden razı olsun...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Canım benim çok geçmişler olsun  :flowers:
Rabbim her zaman herşeyin hayırlısını nasip eTsin  :amin: :amin:
allah bır daha yasatmasın :amin: :amin:  bende 20 gun once kurtaj oldum  :y25: :y25: senı çok ıyı anlıyorum

HASRET!M S@N@

izemsevi

canım geçmiş olsun burda bir kaç arkadaş daha kan pıhtılaşması nedeniyle bebeklerini kaybetmişlerdi acaba ondan olabilirmi.

güneşş

canım geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın ...  her şerde vardır bir hayır..

melek-çağlar

çok geçmiş olsun inş. en kısa zamanda tekrar hamile kalır sağlıkla bebeğini kucağına alırsın :amin:

bebeğimmm

çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum bende 2 kez problem yaşadım hatta 2. bu aydaydı  Allah birdaha yaşatmaz inş kimselere.

rusta

çok çok saoln kızlar çok zor ve kötü ama napalım hepsi allahtan şükür halimize..amin cnm inş. en kısa zamanda yeniden nasip olur annelik...hayrlısıylaa

Balböceği

Canim cok gecmis olsun bilirim nasil bisi oldugunu  :sad1:

inan hayirlisi degilmis rabbim en kisa zamanda hayirli evlat nasip etsin  :amin:

seda87

canm çok geçmiş olsun rabbim sabır versin inş allah birdaha aynı acıları yaşatmaz inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Shadowqueen

Canım benim daha yeni gördüm k.bakma, çok ama çok üzüldüm. Rabbim aynı acıları tekrar yaşatmaz inş. ve sağlıkla tekrar hamiş kalırsın  :amin: