29 Nisan , 2024, 13:04:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doktorunuz hangi haftada doğum olabilir dedi?

Başlatan AyNi, 08 Şubat , 2011, 16:45:48

« önceki - sonraki »

almra

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 09 Şubat , 2011, 01:13:25
Tatlım bende 36.haftaya girdiğimin akşamı doğum yaptım.Suyum 1 hafta boyunca sızdığı için kanımda enfeksiyon çıkmıştı oğlumda da olabilir şüphesiyle küvöze aldılar antibiyotik tedavisi verdiler 1 hafta boyunca herhangi bir problemimiz yoktu bizimde.Aman allah muhafaza vallahi orda beklemek hamilelikten çok daha zor allah yaşatmasın kimseye  :amin:
amin canım Allah yaşatmasın hayırlısı neyse o olsun

almra

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 09 Şubat , 2011, 01:16:18
36. haftaya girdikten sonra çoğu doktor hazırlıklı olunması açısından doğum olabilir der canım.senin boyun kaç?benimki 1.50
ama içimden bi his geç geleceğini söylüyo meleğimin,onun için oldukça sakinim ben.tabi geç döllenme olmuştu bende onun de etkisi var sanırım.rahat ol,bi ara çok taktım kafama uykularım kaçıyodu.zamanı gelince hayırlısıyla çıkacaklar inş.

1.63 boyum.aslında rahatım kafama öyle takmıyorum sadece 40. haftayı beklemesin daha çabuk gelsin sağlıcakla inş.

AyNi

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 09 Şubat , 2011, 01:16:18
36. haftaya girdikten sonra çoğu doktor hazırlıklı olunması açısından doğum olabilir der canım.senin boyun kaç?benimki 1.50
ama içimden bi his geç geleceğini söylüyo meleğimin,onun için oldukça sakinim ben.tabi geç döllenme olmuştu bende onun de etkisi var sanırım.rahat ol,bi ara çok taktım kafama uykularım kaçıyodu.zamanı gelince hayırlısıyla çıkacaklar inş.

benimde boyum 1,53 canım, doktorum kısa boylu anneler daha erken doğurur dedi, yeri daraldığı için... ben şimdiden fark ediyorum yerinin daraldığını... benimde içimden erken olacakmış gibi geliyor  :icon_scratch: hayırlısı ne zamansa o zaman gelsinler sağlıkla inşallah  :amin: :amin: 

Wunsch

Benim de doktorum normal doğumdan korktuğum için 5 dakikadan fazla ayakta kalma dedi.
34. hafatanın içindeyim. 2 hafta sonra hiç yürüyüş yapma dedi. Sebebi bebeğin normalinden büyük olmasıymış.
bebek aşağıya inerse doğum kanalına falan normal doğum kaçınılmaz olurmuş.

Aytii

benim boyum 174 ama zayıf hamile kaldım gerçi 4. ayımdayım 4 kilo aldım ve doktoruma normal doğum istediğimi söyledim çok iyi dedi genelde herkes korktuğu için sezeryan ister dedi bende korkuyorum dedim ama normal daha sağlıklı  :aferin: neyse artık bakalım bu boy olayı gerçekmi

ama gerçek olabilir çünkü benim ablalarımda boylu benim gibiler ve ikiside gününü geçirdiler  :icon_thumright:

Wunsch

Ben boyun da kilonun da önemli olduğunu duydum.
Kilo ner çok fazla ne de çok az olmalıymış. Ben şu anda 34. haftamdayım
boyum 160 cm ve kilom 75 oldu. ortalama 14 kilo aldım.
Benim için ne kadar kolay olur bilmiyorum ama doktorumla konuşmayı düşünüyorum.

HAYAT29

kızlar selam yazdıkalrınızı okudukça heyecanlanıyorum korkuyorum ben daha 23+1 deyim ama hem zamanın çabuk geçmesini istiyorum bebişimi kucağıma almayı istiyorum merak ediyorum nasıl bişey,kıme benziyo,sağlıklı mı,annelik duygusu nasıl ne hissedeceğim hepsini merak ediyorum ama şu doğum kısmını nasıl atlatırım bilmiyorum normal doğum istiyorum ama düşünmesi bile heyecanlandırıyor beniii

< ESLAL >

Rabbim bu yolda olan tüm hamişlerin yardımcısı olsun  :amin:

benim  doktorumda 34. haftadan sonra doğumu bekledi hep bebeğim erken doğum pozisyonu almıştı ve çok aşağıdaydı amma 40. haftayı doldurduk hala doğmayınca sezeryan olmak zorunda kaldım  :k06:

asuman1981

CANIM BEN 36. HAFTAYA GİRDİĞİM GÜN DOĞUM YAPTIM  BENİM KIZ ACELECİYDİ DAHA 30. HAFTADA GELMEYE KALKTI ALLAH KİMSEYİ ODAR KAPIDA BIRAKMASIN  :amin: :amin:
SENDE HAYIRLISIYLA ALIRSIN BEBEĞİNİ KUCAĞINA HEM HİÇ KORKMA ÇÜNKÜ ONU KUCAĞINA ALDIĞIN ANDA BİTİYOR HERŞEY ALLAAH KİMSEYİ BU DUYGUDAN MAHRUM ETMESİN :amin: :amin:

Balböceği

Bende tam 38. haftaya girdigim gun dogum yaptim.  :k06:

miray

ben kızımda 38. haftada yapmıstım
şimdi 37 deyiz bakalım bunda nasıl olcek  ::)

AyNi

yarın 39. haftaya başlayacağız ve hala tık yok  :k06: :k06: :k06: beklemeye devam...

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Şubat , 2011, 23:38:33
Rabbim bu yolda olan tüm hamişlerin yardımcısı olsun  :amin:

benim  doktorumda 34. haftadan sonra doğumu bekledi hep bebeğim erken doğum pozisyonu almıştı ve çok aşağıdaydı amma 40. haftayı doldurduk hala doğmayınca sezeryan olmak zorunda kaldım  :k06:

bizde senin gibi olcaz galiba  :k06: :k06:

elif35

bana 1-10 ağustoz arasına gün vermişti 17 ağustosta suni sancı ile zorla doğurttular  :k06:

βαlκιz

11 şubatta bekleniyolardı 40 hafta doluyodu
ikiz diye 38 . haftada sezeryan olucaktım
ama beyefendiler 37. haftada geldiler 18 ocak
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

30 aralik'ta bekleniyordu Pasam
erken açilma nedeniyle, 28.haftadan beri sanci kesiciler kullandim
sonra gitgide devam eden açilmam yuzunden tekrar tekrar muayene olduktan sonra
doktorum 30 kasimi anca bulur demisti..
ve sanci kesici haplari biraktigim gun ( 29 kasim) sancim basladi
ve doktorumunda tahmin ettigi gibi 30 kasim'da dogum yaptim
36+2 haftalik..