28 Mart , 2024, 16:22:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Genç adam ve Oğlu

Başlatan tarkan, 18 Ocak , 2007, 20:03:52

« önceki - sonraki »

tarkan

Gece yavaş yavaş örtmüştü kentin üstünü. Karşı kıyının ışıkları çırpınıyordu denizin yüzünde. Ve ay yaralı yüzüyle izliyordu dünyayı yukarıdan. Genç adam uykuya açtığı delikten oğluna bakmaktaydı. Oğlu uyanmış, beslenmiş ve tekrar uykuya dalmayı bekliyordu. Uzandı, genç kadının kucağından aldı yavaşça oğlunu. Usul usul sardı kollarını küçücük bedenine. Oğul öylesine küçüktü ki kolları arasından yalnızca uykulu gözleri görünüyordu. Gözleri öylesine büyüktü ki genç adamın gözü başka birşey görmüyordu. Uykulu gözler kapanmaya başladıkça büyük bir huzur kollarının arasından vücuduna yayılıyordu. Gözleri öylesine büyüktü ki kapandıkça ışıldıyordu. Gözleri, gözler, göz.... Kapandı. Genç adam uykuda açtığı deliği huzur ipiyle dikti. gözleri kapandı. Hala aynı ışığı görüyordu...Masal kendini yazmaya devam ediyor ve az sonra şafak sökecek..........

ayşe

duygularınızı çok güzel ifade etmişsiniz.tebrikler..

Balböceği

Harika  :hello2: :hello2:

Cok guzel paylasim, genc anne- baba olmak cok guzel Beraber bir omur boyu  :love3:

--elif--

edaa gene bulmuşsun 3 sene önceki msjları  :k06:  :k06:
ama çok güzel ifade etmiş  :love7:

ponçik

Alıntı yapılan: tolga - 18 Ocak , 2007, 21:43:18
Ceylin Azra'm şimdi kucağımda, yarın da şimdi elimi tutuyor okula götürüyorum demek istemiyorum artık. Yarın hala kucağımda olsun istiyorum. Zaman o kadar hızlı geçiyor, o kadar anlamsız kargaşanın arsından bir bakmışsın bebeğinin en güzel zamanlarını kaçırmışsın

şimdi bu msj.ı okuyunca gördüm ki zaman nasıl da geçmiş :love9: Ceylin Azra çoktan kucaktan düştü, okula gidiyor, ve bir de üstüne üstlük abla oldu   :aferin:
sonra bir bakacağız Miray Su da okula gidiyor
zaman sudan bile hızlı akıyor neredeyse  :sunny:

Emine

Gerçekten öyle :) Belki tekrar bu konuyu okuduğumuzda Miray da okula başlamış olur Goncacım :)

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 21 Ekim , 2010, 16:36:21
Gerçekten öyle :) Belki tekrar bu konuyu okuduğumuzda Miray da okula başlamış olur Goncacım :)
inanılmaz duygulandım biliyomusun  ::) o ilk doğdukları günler, ilk tecrübelerimiz, onlarla ağlayışımız , çaresizliklerimiz ....
Hey gidi hey , sen şimdi Miray 'la yeniden yaşıyorsun , tek fark tecrübeli annesin artık  :flowers:

мiŁenα.

:y25:okuyunca bende duygulandım..

daha dün bebeğimiz olsun diye uğraşırken şimdi emekliyor ..zaman su gibi geçiyor :y25:

:love9: :love7: :love9: