27 Nisan , 2024, 23:10:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kahvaltı menülerimiz

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Şubat , 2011, 22:10:51

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

kahvaltıda tarhana çorbasını hiç denemedım :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

eşim çok seviyor dediğim gibi
mesela pazar günleri kayınvalidem yapar ve hepberaber yaparız kahvaltıyı tercih meselesi
sarmısaklı ve kuru börülceli yapar kayınvalidem değişik ama değilmi  :laughing7:

hüzünden_gelme

gerçekten çok değişik :)
bundan sonra bende yaparım artık hafta sonuna bır tarhana çorbası:)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

dene dene içine ekmekte doğrar eşim hmmmmmm bende çok seviyorum olsada yesem  :ehi:

βαlκιz

aa bende çorba içerim
ayran çorbası yada tarhana
varsa içerim nolcak ki
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

sabah kahvaltısında mı :)

ama doyurucu olur ya yada yarın çorba mı içsem işe gıderken zinde olurum :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet kahvaltıda çorba hemde süper olur sevenler için ben bayılıyorum
önceden söleseler yok canım derdim  :ehi:

βαlκιz

çorba içilir canım sadece akşam yemeginde içilir diye bişey yok
sabaha kadar barda eglenenler çıkışta niye işkembeciye gidiyo çorba içiyo  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hahahahaha o ayrı canım onuda az yapmadık  :hieyt:
ama sabah uyandıktan sonra çorba kimleri için komik geliyor  :laughing7:

derbeder

kahvalti en guzel ögündür benim için.
ama maalesef hafta ici ayak üzeri birseyler atistirmakla geícyor, ya da bilgisayar basinda.

amaa haftasonu eismleyken..illaki sicak birseyler olur. sabah olmasina ragmen bazen salata bile yaparim. menemen, tost, sahanda yumurta, yumurta salatasi, patates puresi, patates salatasi, patlican közleme, patates kizartmasi, sucuklu yumurta, bir kac cesit peynir, siyah/yesil zeytin gozleme, pogaca, borek, omlet. bizde aksamdan corba kaldiysa onu isitir iceriz. bekarkende tum hafta cok yorulmama ragmen kalkip cumartesi gunu kahvalti hazirlardim. hey gidi gunler  :y25:

ve bir kahvalti sofram  :y25:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°o.O євяυ O.o°

misafirim olduğunda bi kuş sütü eksik olur

ama tekken peynir zeytn recel yada hiçbri

kflex yerim :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: TuRQuaZ - 08 Şubat , 2011, 10:21:53
ama maalesef hafta ici ayak üzeri birseyler atistirmakla geícyor, ya da bilgisayar basinda.

amaa haftasonu eismleyken..illaki sicak birseyler olur. sabah olmasina ragmen bazen salata bile yaparim. menemen, tost, sahanda yumurta, yumurta salatasi, patates puresi, patates salatasi, patlican közleme, patates kizartmasi, sucuklu yumurta, bir kac cesit peynir, siyah/yesil zeytin gozleme, pogaca, borek, omlet. bizde aksamdan corba kaldiysa onu isitir iceriz. bekarkende tum hafta cok yorulmama ragmen kalkip cumartesi gunu kahvalti hazirlardim. hey gidi gunler  :y25:

:hungry: :hungry:

patatese bakk yaa ımmm :hungry: :hungry:

FeHi

Alıntı yapılan: TuRQuaZ - 08 Şubat , 2011, 10:21:53

süper acıktım Valla  :hungry: :hungry: :hungry:

DİLVİN

ACİLLLLLLL BİLGİ KISLAR

YARIN ŞİRKETTEKI KIZLAR BANA KAHVALTIYA GELECEKK

NE ÖNERİRSİNIZZZZ DEĞİŞK ŞEYLERRRRRR  :director:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ((selma)) - 11 Şubat , 2011, 13:52:31
ACİLLLLLLL BİLGİ KISLAR

YARIN ŞİRKETTEKI KIZLAR BANA KAHVALTIYA GELECEKK

NE ÖNERİRSİNIZZZZ DEĞİŞK ŞEYLERRRRRR  :director:

kızarmıs yumurtalı ekmek
patates kavurması
krep
gözleme menemen
ben bol çeşitli peynir, zeytin, kahvaltılık acıka, bal, reçel, yumurta vb yanında bir iki çeşit te kek, börek yaparım.. daha ne olsun.
zeytinleri bol limonla ve zeytinyağıyla soslayıp yayvan bir kaseye koyarım.. az kişniş tohumu harika olur üstüne.. pek cazip görünür.. peynir zaten benim için dayanılmaz caziptir, bir şey yapmaya gerek yok.. salam sosis pek ikram etmem, taraftar değilim o yüzden ama yeniyorsa onlar da eklenir..
bir de kışın, tahin-pekmez iyi gider.. tahin-pekmez olunca başka hiçbir tatlıyı gözü görmez insanın..
tabii bir de çay.. oh ne ala..