Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Süpürge?

Başlatan Pınar86, 06 Şubat , 2011, 23:32:00

« önceki - sonraki »

Pınar86

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 23:08:45
hangisini aldın pınar

Arnica bora 4000 aldım canım :)

bunun yıkaması çok rahat ya niye o kadar dert ediyorsunuz anlamadım  :)

bende bir ara dedim kuru alırım diyede yok anacım yok sulunun gözünü sevim hapşırık falan kalmadı sürekli burnum kaşınıyordu bununla pisliği içine hapsettiği için sıkıntı olmuyor zaten yanına şarjlıda alıcam acil olduğunda onu acarım çok dert etmeyin ya çocuklu evler için sulu daha iyi daha temiz oluyor temiz sandığınız evinizden bir sürü pislik çıkıyor  :laughing7: kayınvalidemlere fakirin ürününü ilk aldığımızda sudan bir pislik çıktı şok oldum ya :ehi:

gülşah sende tam sıyırıksın ya :D ay sesli süpürge beni öldürüyor ya bende duymuyorum diye kulaklığımı takıyor son ses yabancı müzikle evi süpürüyorum  :ehi: yinede ses kulağımın içinde ama igg :tongue3:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Nezo

Bende De Fakirin Var Sulu İğrenç Kokuyor. Hediye Gelmişti Değiştiremedimde Yenisinide Almadım Kullanıyorum. Ama Leeeeş Gibi bide Makinasına Sumu Kaçmış Napmış Damlatıyo Hödük  :violent1: :violent1: :violent1:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

BENİMKİ BUNDAN
YANİ ARNİCA BORA GİBİ KOLAY DEĞİL YIKAMASI
AĞIR OLUYO KOVASUI
GÜLŞAHIN DEDİĞİ GİBİ CİFLE SÜRTE SÜRTE YIKIYORUM :ehi:

çağınım

bende bekonun su filtreli süpürgesi var süper temizliyo tozu ama süpürgenin kendisini temizlemesi sorun yanii bunlar çok koku yapıyo her süpürgeyi açtıktan sonra temizlediğim halde kokuy yapıyo 5 dk içinde her seferinde cifliyorum su konulan kısmını  :igrenc:

Demet_dk

PINAR SENİN ALDIĞIN ARNİCA 4000 W MI YOKSA 2400 W
YOKSA MODELİMİ ARNİCA 4000 ANLAYAMADIM

EŞİMDE ALALIM DİYO
HEM TOZ ÇIKARIYO DEDİĞİN GİBİ
HEMDE 4 TANE SÜPÜRGE TORBASINA 10 TL VERDİM TAAA İZMİRDEN GETİRTTİM  :cildir:

AککORTįє

Alıntı yapılan: βαlκιz - 07 Şubat , 2011, 00:13:24
suluyu hiç tavsiye etmem ben kullanıyorum başka benim kullandıgım ama
sulu iyi degil yaa
her defasında suyu dök içini yıka  :cildir: bende şimdi arıyorum alıcam başka birşey suludan bıktım süpür suyu dök içini yıka  :cildir: ilk zamanalr iyiydi
sonra sevmedim tek iyi yönü
kokuları var katıyosun süpürürken oh ev mis gibi kokuyo :ehi:

:icon_thumright:

Demet_dk

ÇOK BÜYÜKMÜŞ İLKNURCUM  :cildir:

BENİMKİDE ŞU
http://www.idealfiyatrehberi.com/U/Philips-Elektrikli%20S%C3%BCp%C3%BCrge%20/%20Hal%C4%B1%20Y%C4%B1kama%20Makinesi-FC8210-6771.html

ÇOK GÜZEL ÇEKİYO MEMNUNUM
AMA TORBASINI ZOR BULUYORUM
EN SON NETTE BULDUM İZMİRDEN GELDİ  :cildir:

BİDE YIKAMA MAKİNAM VAR ÖYLECE DURUYO K.PEDERİM ALMIŞ
http://www.teknoestore.com/?urun-1759-ROVENTA-Quadron-1700-w-Hali-Yikama.html

EŞŞEK ÖLÜSÜ GİBİ

AککORTįє

yok zaten kullanmıyorum onu

bende de sendeki gibi bişi var ufak onu kullanıyorum iyi oluyo

markası neydi unuttum vallahi

kalkıp bakmim şimdi oğlum bacağımda uyuyor  :laughing7:

Demet_dk

AYYY BENDE ÖYLEYİM UNUTUYORUM EVDEKİ ŞEYLERİM MARKASINI
BIRAK MARKASINI BAZEN NEREYE KOYDUĞUMUDA UNUTUYORUM

AککORTįє

:k06:

kız senle o gün konuştuktan sonra hani gereksiz eşyalar falan

nett yoktu zaten ya delirdim daldım eve  :ehi:

Demet_dk

ayla89

sulu olanı çok iyi benimde arzumun ki ama yıkaması zahmet yine sulu olanından al ama küçük modelleri var iki dk da yıkanır pratik yani rowentanındı herhalde reklamda görmüştüm

Pınar86

Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Nisan , 2011, 12:57:49
PINAR SENİN ALDIĞIN ARNİCA 4000 W MI YOKSA 2400 W
YOKSA MODELİMİ ARNİCA 4000 ANLAYAMADIM

EŞİMDE ALALIM DİYO
HEM TOZ ÇIKARIYO DEDİĞİN GİBİ
HEMDE 4 TANE SÜPÜRGE TORBASINA 10 TL VERDİM TAAA İZMİRDEN GETİRTTİM  :cildir:

Canım Arnica bora 4000 model

2400watt

valla alacaksan bunu tavsiye ederim bugün yine çalıştırdım turbo fırçası hediye verilmişti içinde onu kullandım bugün parfumunu koydum 3 damla ev hem mis gibi koktu hemde içime sindi yeni bişeyde olunca insan daha bir mutlu oluyor  :laughing7:

anam turbo fırçası bir dönüyor bütün halıyı kaldırıyordu zor tuttum :) acayip begendim aslında almadan önce mecburiyetten aldım çünkü bir şeye karar veremedim fakir uno vardı onu alacaktım falan gidip gördüm pöf bune dedim oyuncak gibi filtresi küçücük bıraktım artık eşime dedim aman git al işte süpürge ne olacak gittiği kadar kullanırım  :laughing7:
iyikide almışım valla.

kızlar sulu süpürgeleri yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kapağının kenarından falan muhakkak açık bırakın tamamen kapatmayın o zamanda koku yapıyor yıkamaya kurutmaya razıyım valla yeterki evim temiz olsun birde yeni halı aldım onlarda saf yün 6 ayla 1 sene arasında yünler ancak gidermiş of bir ton toz çıkıyor o yüzden sulu iyi oldu benim için :muzz

kuru süpürgesi olanlar süpürgenizi akşam çalıştırın ve bütün ışıkları kapatın hava çıkışına bir el feneri dayayın ve çıkan tozlara bakın  ::)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

βαlκιz

ilk aldıgım zaman suluyu
bende çok mutluydumm
ama 2 buçuk sene oldu şimdi memnun degilim
ilk zamanlar süperdi
inşallah sen hep memnun kalırsınn

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: