Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Süpürge?

Başlatan Pınar86, 06 Şubat , 2011, 23:32:00

« önceki - sonraki »

aybenim

bende de sulu süpürgelerden var çekiş gücü çok iyi ama gel gelelim temizlemesi beni çok yoruyo. eşimde bunu bildiği için geçenlerde gidip pratik süpürge almış bana. süpürürken arkanda hiç boru yada süpürge kalmıyo. süpürgesi öndee.ama çok rahatmış her gün açıyorum zaten onu. hiçte yorucu değil.kablosuda var. özellikle çocuklu bayanlar için tavsiye ederim.

Mine'l Aşk

Ben kullanıyorum süper bence  :icon_thumright:

Evet temizlik yaptıktan sonra birde süpürge yıkaması zor oluyor ama toz denen hiçbirşey bırakmıyor...

Ufaktefek yere bir şey döküldüğünde onu açmıyorum şarjlı süpürgeyle hallediyorum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

07 Şubat , 2011, 13:35:02 #17 Son düzenlenme: 16 Mart , 2011, 12:59:18 βαlκιz
benimkide arnica jumbo ama işte yıkama olayı zor
bebekler olunca almıştık toz kalmasın tozu dışarı vermesin diye
bende tavsiye ettiklerinize bakıcam
hafif ama çekiş gücü iyi olmalı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Benimkide arçelik torbasız güzel ben memnunum :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

Pınar86

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim hepinizin dediğini ayrı ayrı okudum inceledim :)
Sulunun temizlemesi tamam sıkıntı ama bende toza karşı alerji var kurularda bir yerden çekerken diğer taraflar tozlar uçuşuruyor bir keresinde eve tanıtıma gelmişlerdi bizim evde kullandığımız kuru süpürgeyle evi temizledik karanlıkta bunlar ışık tutup süpürdüğümüz alana getirdiler şok oldum biz evi temizliyoruz derken arkadan bütün tozu dışarı veriyormuş halbuki  :honk:işte benimde burnuma kaçtımı saatlerce hapşırıyorum ve burnumda sürekli akıntı ve kaşıntı oluyor kayınvalidem sulu aldıktan sonra hiç olmadı çok mennunum ve halıları pırıl pırıl yapıyor bütün tozu çekiyor ama o büyük olduğu için almak istemedim büyük ihtimal bu arnica borayı alıcam ve yanında ufak tozlar kırıntılar için şarjlı süpürge alırım.

hepinize çok teşekkür ederim. :flowers:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

βαlκιz

çok iyi aslında sulular gerçekten yıkama olayı zor sadece sıkıcı :k06: arada sokuyorum banyoya çocukları yıkar gibi yıkıyorum :ehi: :ehi:
çocuk olan evdede zaten çok iyi oluyo toz falan bırakmıyo fiyatıda uygunmuş al bence
benimkide kocaman bişey arnica bora kocaman su teknesi var ama bi parça su koyuluyo :ehi:
bikere güzel koku versin diye yumoş koydum içine bu bi köpürdü heryerinden köpük çıktı :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Kızlar en sonunda aldım bu süpürgeyi kırk kere gittim geldim bir türlü karar veremedim fakirin ürünlerine baktım falan en sonunda bir tanıdık vasıtasıyla bunu aldık 185 tlye daha süpürgeyi açar açmaz ah bir rahatlama anlatamam ne güzel sesi var öyle onun eşimle sohpet ederken evi süpürüyorum :) çokta iyi süpürüyor valla bu kadarını beklemiyordum :) şimdiden ilk deneyim süper çok beğendim kayınvalidemin evinde bir tane fakir var onun sesi çok fazla süpürürken ne telefon ne kapı bişey duymuyordum bunu o yüzden çok sevdim tavsiye ederim kızlar:) denemek için açtım tam kullanmadım yani ama sesi beni öldürdü  :laughing7:

nasıl bir süpürge ise yok satıyormuş eşim zor bulmuş almak isteyenler kaçırmasın bence aromaterapi süper zaten mis gibi kokuyor ev  :muzz:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

βαlκιz

bende alıcam ama sulu almam aslaaa  :cildir:
ama senin begenmene sevindimm
ben sesli süpürgeyi severim
rahatlatıyo sesi beni :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

βαlκιz

susuz daha iyi yaa evi süpürüyorum suyu dök yıka falan  :cildir:
onunla ugrasamıyorum
yıkamasam içinde 1 gün beklese kokuyo
:cildir:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

of sorma ya o nasıl bi koku öyle
türünün son örneği :ehi:
bide ben su koymuşken heryeri süpürüyorum
sonra canım çıkıyo
istiyorum ki tek odayı yada mutfağı canım isteyince tak fişe al  çıkar
koy makinayı kenara

Balböceği

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bende alıcam inş ennn kısa zamandaaa...
eşime firmadan lcd ekran plazma gelcek ewdeki plazmayıda kayınpedere wercez onlarınki eskilerden kocaman...
o almıştı zaten ewlendigimizde...
bende eşime o bize süpürge alsın biz ona 2 milyarlık masasıyla herşeyiyle tw werelim dedim gidecekki gidcek bari bi kazancımız olsun :k06:
fenalık ettim ama napıyım daha 1 buçuk yıl kullandık...