27 Nisan , 2024, 23:51:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Keseyi Gördük Ama Bebiş Yok

Başlatan rusta, 04 Şubat , 2011, 16:27:45

« önceki - sonraki »

rusta

Alıntı yapılan: AککORTįє - 20 Şubat , 2011, 18:15:53
çok geçmiş olsun canım Rabbim tekrar nasip etsin inş

üzülme çarçabuk geçer sende düşünmemeye çalış

saol canm amin inş. en kısa zamnda aratmadan verir yüce rabbim..sizde dua edin canm bizlere

rusta

Alıntı yapılan: tulayysl - 20 Şubat , 2011, 18:57:12
canım cok gecmiş olsun. her şer de bir hayır, her hayır bir şer vardır. mutlaka böle olmasında bir hayır vardır canım. üzülmemek zor tabi ama elinden geldiğinde üzme kendini. üzme ki vücudun da bir an once yeni bir gebelik için hazır olsun cabucak. inş bir daha ki güzel olucak tatlım. Rabbim yardımcın olsun
çok saol tülaycm hayrlsı böyleymiş bunu yazmış rabbim göreceğimiz varmış diyorum ne diyim..unutmaya çalışıyorum tabi ama zamnla artk daha çok yeni.seninle aynı olcaktık beraber sevinecektik neyse allah sennkine ömür versin kardesm..bana dua et oldumu hem çabuk atlataym hemde sana yetişeym 9 ayı doldurmadan:)

tulayysl

dualarm sennle tatlım. Rabbim enkısa zamnda bebişini versin hadi beklioz seni teyzesi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım geçmiş olsun rabbin en kısa zamanda bebişlerimizi veriri inşallah

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

rusta

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Şubat , 2011, 15:11:46
dualarm sennle tatlım. Rabbim enkısa zamnda bebişini versin hadi beklioz seni teyzesi
amin canm inş. inş. bekleyn baklm teyzesii

rusta

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Şubat , 2011, 15:14:02
canım geçmiş olsun rabbin en kısa zamanda bebişlerimizi veriri inşallah
saolasn canm benm napalım bizde sennle birlikte yakalarz inş. bebişlerimizi :)

susanna

cok sevindim arkadasim rabbim tamamina erdirsin insallah
kese olusmus ya rabbim buyuk carcabuk bebisinide gorursun allahin izniyle benim 6. haftanin bitiminden sonra ancak alttan bakarak gormustu kalp atisini
icini ferah tut canim  :nazar: :nazar: :nazar:

rusta

Alıntı yapılan: susanna - 24 Şubat , 2011, 00:46:25
cok sevindim arkadasim rabbim tamamina erdirsin insallah
kese olusmus ya rabbim buyuk carcabuk bebisinide gorursun allahin izniyle benim 6. haftanin bitiminden sonra ancak alttan bakarak gormustu kalp atisini
icini ferah tut canim  :nazar: :nazar: :nazar:
saol canm da olmadı olamadı ayın 10unda kürtaj oldum kalp atışı durmuş bebeğimin hayrlısı böyleymiş.. :crybaby2:

ponçik

Alıntı yapılan: rusta - 20 Şubat , 2011, 14:11:05
ben kürtaj oldum canm.kalp atışı durmuş bebeğin 7 haftalık olması gerekrken 6+4 te kalmısız nasip 3 ay koruncaz. nası gececek bu aylar bilmem:((

canım çok geçmiş olsun , ben de kalbi atmadığı için kürtaj oldum, Rabbim hayırlısıyla bekletmeden gönlümüze göre versin inşallah , tek tesellim bir kızımın olması ve kaybettiğim bebişin henüz minnacık olması , hiç birşeyini hissetmemek beni teselli ediyor.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: g10ca - 01 Mart , 2011, 10:29:27
ben kürtaj oldum canm.kalp atışı durmuş bebeğin 7 haftalık olması gerekrken 6+4 te kalmısız nasip 3 ay koruncaz. nası gececek bu aylar bilmem:((

canım çok geçmiş olsun , ben de kalbi atmadığı için kürtaj oldum, Rabbim hayırlısıyla bekletmeden gönlümüze göre versin inşallah , tek tesellim bir kızımın olması ve kaybettiğim bebişin henüz minnacık olması , hiç birşeyini hissetmemek beni teselli ediyor.

Goncacım bilmyiordum şimdi öğrendim çok geçmiş olsun canım. Rabbim tez zamanda sağlıkla bir evlat daha nasip eder inş.  :amin: :amin:

Dilara Ebrar

aay kıslaaar bende keseyi gördüm ama döllenme geç olduğu için bebek ve haliyle kalp atışı yoktu.2 yada 3 hafta sonra bakalım dedi.işallah böle bi sıkıntı olmas yaaa.şöle şeyleri okuyup aklıma kötü şeyler getirmeyim diyorum ama hayatın gercekleri bunlar.Allahım sen yardım  :amin: :amin: :amin:

aaaa  bu arada geçmiş olsun arkadaşım tez zamanda yeniden hamilelik yani sağlıklı bi hamilelik yaşarsın inşallah  herşeyde vardır bi hayır  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

rusta

Alıntı yapılan: g10ca - 01 Mart , 2011, 10:29:27

sağol canm napalım kısmet böyle yazmış yaradan sanada çok geçmiş olsun..evt senn en azından bir çocugn var inş. allah bize de nasip eder.bende öyle diyorum kendi kendime iyiki küçüktü hayrlsı olsun canm..

Ya-semin

geçmiş olsun canım, inşallah tekrardan hayırlı, sağlıklı bir evlat sahibi olursun.....
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

rusta

ayysnn

mrb arkadaşlar acınızı deşmek istemem ama bişi sormak istiorum bebeğinizin kalbi durduğunda kanamanız oluomu? yoksa bi dahaki kontrole kadar haberiniz olmuomu? hissettiniz bişilerin ters gittiğini?
bn çok merak ediorum 7 haftalık hamileyim haftaya gidicez doktora inş. ama bi sorun olmasındn korkuorum bunu anlayabilirmiyim die merak ediorum yardımcı olurmusunuz?