Keseyi Gördük Ama Bebiş Yok

Başlatan rusta, 04 Şubat , 2011, 16:27:45

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canım korkma senim arkadasım 6da haftalıkken gördü geç gözükenlerde varmıs.sana tavsiyem baska doktora daha gözükmen hemen.çünki benim basım yandı o yüzden bebek yok dedi durdu 2 ay bebek varmıstı baska doktor gösterdi görmüstüm. :crybaby2: ama geç oldu ve hemen kaybettim hemn baska doktora da gözük tamam mı ve korkma sakınn daha erkenn

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

rusta

Alıntı yapılan: kasrii - 05 Şubat , 2011, 01:16:27
canım korkma senim arkadasım 6da haftalıkken gördü geç gözükenlerde varmıs.sana tavsiyem baska doktora daha gözükmen hemen.çünki benim basım yandı o yüzden bebek yok dedi durdu 2 ay bebek varmıstı baska doktor gösterdi görmüstüm. :crybaby2: ama geç oldu ve hemen kaybettim hemn baska doktora da gözük tamam mı ve korkma sakınn daha erkenn
çok saol sümeyracm işte bende tam tarihi bilmedgm için bebek ne kadarlık bilemiyorum tahminen 6 haftalık gidicem cnm ptesi olsun. bi doktor varms çok tavsiye ediyorlr var ona görüncem bi bekleyelm baklm 2 gün daha:(

rusta

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Şubat , 2011, 00:12:12
canım korkma daha çok erken. hayırlısıyla görürsün bebişini.
endişeleniyor insan ister istemez cnm ama inş. görürüz daha erkendr stres hiç bitmiyo ya..

KasrıCinan

tamam canım olsun ne kadar iyi de olsa ilk 2 ay baska doktora mutlaka görün hersey normale dönünca tek doktora ds korkma canım.stres yapma çok iyi düsün.bulantın filan var :opucuk:sa embriyo vardır olusuyordur

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

rusta

tamm cnm ptesi olsun gideym bi baska doktora sakin olmya calısıyorum bulantım da su son bi haftadr var sanki

suzannn

Alıntı yapılan: rusta - 04 Şubat , 2011, 23:42:12
Alıntı yapılan: ERSUU - 04 Şubat , 2011, 16:34:04
SENİN KAÇ HAFTALIK OLDU İNŞALLAH BEBİŞİNİDE GÖRÜRSÜN CANIM
inş cnm sanırım 6 haftalık falan
inşallah bi dahaki gidişinde görürsün bebeğini

tulayysl

Alıntı yapılan: rusta - 05 Şubat , 2011, 01:12:53
Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Şubat , 2011, 00:03:31
canım ben de aynı durumndayım 8. haftayı bekliyorum. insallah gorururz bebişlerimizi.
ay cnm ya çok kötü beklemek dimi aynıyız sennle.inş aynı anda seviniriz :amin:
inşallah tatlım. çok panik yapma. sabret. beraber büyütücez göbüşlerimizi

aydinays

Canım merak ettim seni. doktora gittin mi Keseyi ve bebeğini gördün mü?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

rusta

ben kürtaj oldum canm.kalp atışı durmuş bebeğin 7 haftalık olması gerekrken 6+4 te kalmısız nasip 3 ay koruncaz. nası gececek bu aylar bilmem:((

aydinays

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. SENİN ADINA ÜZÜLDÜM. AMA SENİN HAKKINDA HAYIRLISI BUYMUŞ. BEBEĞİNİN RIZKI BU KADARMIŞ. ALLAH BİR DAHA BÖYLE BİR ACI YAŞATMASIN. 3 AY SENDE VÜCUDUNU DİNLENDİR. RUHENDE HAZIR OLDUĞUNDA YÜCE MEVLAM İNANIYORUM Kİ TEKRAR BEBEK HABERİ VERECEK.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

rusta

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Şubat , 2011, 14:17:05
CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. SENİN ADINA ÜZÜLDÜM. AMA SENİN HAKKINDA HAYIRLISI BUYMUŞ. BEBEĞİNİN RIZKI BU KADARMIŞ. ALLAH BİR DAHA BÖYLE BİR ACI YAŞATMASIN. 3 AY SENDE VÜCUDUNU DİNLENDİR. RUHENDE HAZIR OLDUĞUNDA YÜCE MEVLAM İNANIYORUM Kİ TEKRAR BEBEK HABERİ VERECEK.
saol canm hayrlsı diyorum bnde napablrim ki amin inş kimse yaşamasın.evt dinlenmem gerek biliyorum ama kalbi öle demiyo insanın .umraım söyledğin gibi olur canm :amin: :amin:senn durumlar nasıl canm varmydı bebek?

"<<<ZEHRA>>>

20 Şubat , 2011, 18:15:31 #26 Son düzenlenme: 20 Şubat , 2011, 18:36:54 "<<<ZEHRA>>>
Alıntı yapılan: rusta - 04 Şubat , 2011, 16:27:45
kızlar kese gözüktü ama bebiş yok daha ne zaman yani kaç haftalıkken gördünüz?
canım ben düşük yaptıpımDA DA bebeğimin kalp atımlarını 6 haftalıkken görmüştük SONRA 6+5 GÜNKEN KALP ATIŞI DURMUŞTU rABBİM BİRDAHA YAŞATMASIN ÇOK ÜZÜLDÜM.İLK BEBEĞİMİNDE 6+3 KEN DURMUŞTU

AککORTįє

çok geçmiş olsun canım Rabbim tekrar nasip etsin inş

üzülme çarçabuk geçer sende düşünmemeye çalış

tulayysl

canım cok gecmiş olsun. her şer de bir hayır, her hayır bir şer vardır. mutlaka böle olmasında bir hayır vardır canım. üzülmemek zor tabi ama elinden geldiğinde üzme kendini. üzme ki vücudun da bir an once yeni bir gebelik için hazır olsun cabucak. inş bir daha ki güzel olucak tatlım. Rabbim yardımcın olsun

rusta

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 20 Şubat , 2011, 18:15:31
Alıntı yapılan: rusta - 04 Şubat , 2011, 16:27:45
kızlar kese gözüktü ama bebiş yok daha ne zaman yani kaç haftalıkken gördünüz?
canım ben düşük yaptıpımDA DA bebeğimin kalp atımlarını 6 haftalıkken görmüştük SONRA 6+5 GÜNKEN KALP ATIŞI DURMUŞTU rABBİM BİRDAHA YAŞATMASIN ÇOK ÜZÜLDÜM.İLK BEBEĞİMİNDE 6+3 KEN DURMUŞTU
off ya sen beni daha iyi anlarsn zehracm diğer arkadslarda anlar ama 2 bebek kaybetmek çok acı..allah kimseye göstemesn böyle acılarla sınamasn inş.senin sebep varmı canm yani arastrdınızmı niye oldugunu?