Chilek arkadaşımız meleğini dünyaya getirmiş...!

Başlatan Shadowqueen, 03 Şubat , 2011, 18:34:40

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM GOZUN AYDIN OLSUN  :opucuk: :flowers:

RABBIM ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN INSALLAH , :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

GOZUMUZ YOLLARDA KALMIŞTI ÇOK SUKUR KI DOGUMUN IYI GECMIŞ  :amin: :amin:

shekersheyler

:wav: :wav: :wav: hoş gelmiş paşa..  :nazar: :nazar: dilekcim gözün aydın tadını çıkara çıkara büyüt oğluşunu inşallah, darısı vakitlice bizim başımıza  :amin: :amin: :nazar:

Aytii

Allah analı babalı büyütsün  :amin:  :love9:  :nazar:

çok sevindim kurtuldun canım hemde acısız dikişsiz  :nazar:  :occasion5:

darısı bizlerin başına  :k06:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM GÖZÜN AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAGLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN  :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gözün aydın chilek  güle güle büyüt prensini :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

OLEYYYYYYYYYYYYYY
PAŞACIK SONUNDA ANNECİĞİNİN KOLLARINA GELMİŞŞŞŞ
GÖZÜN AYDIN DİLEKCİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN
RABBİM SAĞLIKLA BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN
MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN
MİNİCİĞİN KOLLARINDA ALLAH HUZURUNU BOZMASIN GÜZEL ARKADAŞIM..
BOL BOL SÜTLÜ GÜNLER

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

dilengisk

arkadaşlar hepinize harika dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim.

ne garip bişey hic tanımadıgım gormedigim insalnlardan bu kadar yakınlık hissetmek bu siteye uye olmak yaptıgım en iyi seylerden biriymiş gorev gibi oglusumdan ilk fırsat buldugum an hemen buraya girip sizlere haber vermek sizlerden haber almak istiyorum...

allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu gun gectikce farkındalıgım artıo ve iste diyorum bende anneyim artık kokusuna kavustum tenine dokundum allah bekleyen herkese de benimki gibi bi dogum nasip etsin inşallah

sancı cekerken cok diledim tek tek aklıma gelen isimleri saydım snra da allahım sen biliosun listeyi ordaki herkese de bi an once nasip et dedim :) deli kızın duası da boyle olur iste doktor bu nasıl sey ne sitesi deli kız diye benle dalga gecti:)

hersey yolunda oglusumu dr a goturucez birazdan

hepinize kucaklar dolusu sevgiler

Aytii

Allah razı olsun canım :)

kokla kokla oğluşunu bizler içinde  :love9:  :opucuk:

haberlerini bekliyoruz bu arada ismi ne oğluşunun  :love7:

derbeder

canim benim dualarin icin Allah razi olsun senden. simdi degilse bile elbet bir gun dualariniz kabul olacak, inaniyorum. doya doya saril yavruna canim, inan evlat hasreti cekmek cok kotu. kiymetini bil anneligin hayirli ugurlu olsun. melegin sana ugur getirsin yuzunuz hep gulsun insaAllah  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:CANIM BENİM İNŞALLAH SAGLIKLI SIHATLI GÜLE GÜLE BUYUTURSÜN BEBİŞİNİ DUALARIN İÇİN TESEKKÜRLER  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

gözünüz aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin rabbim sağlıklı mutlu hayırlı uzun ömürler versin inşallah

ponçik

Tebrik ederim , Allah analı babalı büyütmek nasip etsin  :flowers: inşalah uslu, sağlıklı, söz dinleyen ,iştahlı, gazsız, bol uykucu bi bebek olur