Chilek arkadaşımız meleğini dünyaya getirmiş...!

Başlatan Shadowqueen, 03 Şubat , 2011, 18:34:40

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

ARKADASLAR DOGUM YAPTIM     

Salı sbah 5 e 10 kala suyum geldi aksam 5i 10 gece aldım oglumu kucagıma epidural normal dikşssiz basarılı bi dogum yaptım. minik mucizem kollarımda accık adapte olayım annelige yeniden aranızda olucam....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yukarıdaki yazı arkadaşımıza aittir alıntı yaptım, Rabbim bizede onunki kadar kolay doğum nasip eder inş.  :amin:

Arkadaşımız Şafak Kaç adlı konuda tebrik edildi ama burayada konu açmak istedim  ;D

Canım tez zamanda ayaklan bebeğinle biraz vakit geçirde resimlerini paylaş bizimle, kuzunu çok merak ediyoruz  :icon_thumright:

AککORTįє

hayırlı olsun canım tebrik ederim  :flowers:

bol sütlü  az gazlı günler diliyorum  :nazar:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

Demet_dk

HAYIRLI OLSUN TEBRİKLER  :nazar:

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:

βαlκιz

çok sevindim canımm gözün aydın
bol sütün olsun inşallah allah bebgine saglıklı uzun ömür versin
sen tatlını yapmışmıydın bakim yarışma için yaparken mi dogurdun yoksa :ehi: :ehi: :occasion14: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

<<AyBüKe>>

Hayırlı olsun canım, Allah analı babalı büyütsün  :amin: :nazar:

derbeder

cok sevindim canim dogumunun guzel gecmesine, nedense bana sen sezeryan olacaksin gibi geliyordu  ;D ama neyseki cok guzel bir sekilde dogum yapmissin. Allah anali babali buyutsun, darisi bize insaAllah  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah analı babalı büyütsün dilekcim
hayırlı evlat olsun inşallah

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 03 Şubat , 2011, 18:34:40
ARKADASLAR DOGUM YAPTIM     

Salı sbah 5 e 10 kala suyum geldi aksam 5i 10 gece aldım oglumu kucagıma epidural normal dikşssiz basarılı bi dogum yaptım. minik mucizem kollarımda accık adapte olayım annelige yeniden aranızda olucam....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yukarıdaki yazı arkadaşımıza aittir alıntı yaptım, Rabbim bizede onunki kadar kolay doğum nasip eder inş.  :amin:

Arkadaşımız Şafak Kaç adlı konuda tebrik edildi ama burayada konu açmak istedim  ;D

Canım tez zamanda ayaklan bebeğinle biraz vakit geçirde resimlerini paylaş bizimle, kuzunu çok merak ediyoruz  :icon_thumright:
Maşallah gözlerim doldu ya gözü aydın olsun sağlıkla büyütsün İnşallah :amin: :amin: :amin:

♥ღвüşяαღ♥

hüzünden_gelme

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hoşgeldın minik paşa yuvana :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

allah analı babalı buyutsun :opucuk: :opucuk:

esma...

gozun aydın dılek ,ALLAH ANALI BABALI ,SAGLIKLI,SIHHATLI BUYUTMEK NASIP ETSIN :amin:RABBIM OLMAYANLARADA EN KISA ZAMANDA HAYIRLI BEBISLER VERSIN AMINNN

Pınar86

Allah analı babalı büyütsün inşallah. hayırlı olsun arkadaşım.
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Balböceği

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: TuRQuaZ - 03 Şubat , 2011, 19:13:27
cok sevindim canim dogumunun guzel gecmesine, nedense bana sen sezeryan olacaksin gibi geliyordu  ;D ama neyseki cok guzel bir sekilde dogum yapmissin. Allah anali babali buyutsun, darisi bize insaAllah  :love9:

evet ya, nedense ben de sezeryan olacak chilek diye geçiriyormuşum içimden.
maşallah çok güzel olmuş hem de.darısı bizlere.

canım alllah analı babalı büyütsün inş.doğumun ayrıntılarını istiyorum.tşk ederim