29 Mart , 2024, 04:05:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hastane ve doğum fiyatlarını bilen var mı

Başlatan HAYAT29, 02 Şubat , 2011, 13:55:22

« önceki - sonraki »

Demet_dk

BENİM DOĞUM YAPTIĞIM HASTANEDE ÖZEL Dİ

BANYO TV KANEPE TLF VS VARDI

VE DORUK U GETİRDİKLER BEŞİK BAMBUYDU SADECE BENİM ODAMDAKİ ÖYLEYDİ NEDENSE

DİĞERLERİ ŞEFFAF AYAKLI MASA GİBİYDİ

NAGEHAN NE GÜZEL SENİN HASTANEN  :icon_thumright:

HAYAT29

Hiç istanbul yok mu arkadaşlar ınternatıonal medıcana düşünüyorum ama nasıldır memnun kalan var mı yada önerebileceğiniz bir hastane benin dr um Acıbadem de ama pahalı olur diye orada yapmak istemıyroum

AyNi

ben istanbul anadolu yakasında maltepe, kartal ve pendikdeli özel hastanelerin çoğuna sordum, bana telefonla bilgi verdiler  :icon_scratch: gerçi ben hepsinede sizin hastanede doğum yapmak istiyorum dedim  :ehi: normal doğum 2500 Tl den 150 TL ye kadar değişiyor , hepsinde bir gece artı refakatçı var...

bende hala karar veremedim  :icon_scratch: :icon_scratch: çok zor gerçekten...

fıstık

Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Şubat , 2011, 17:22:23
BENİM DOĞUM YAPTIĞIM HASTANEDE ÖZEL Dİ

BANYO TV KANEPE TLF VS VARDI

VE DORUK U GETİRDİKLER BEŞİK BAMBUYDU SADECE BENİM ODAMDAKİ ÖYLEYDİ NEDENSE

DİĞERLERİ ŞEFFAF AYAKLI MASA GİBİYDİ

NAGEHAN NE GÜZEL SENİN HASTANEN  :icon_thumright:

GÜZEL TABİİİİİİİİİİ :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

valla yurtdisinda dogum yapmak ayricalik bence  :k06:
zaten bitek bu yani guzeldi prensesler gibi dogum yaptim hemde tek kurus odemeden ucgun kaldim  ;) odamda koltuk tv banyo hersey vardi  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 02 Şubat , 2011, 17:48:08
Hiç istanbul yok mu arkadaşlar ınternatıonal medıcana düşünüyorum ama nasıldır memnun kalan var mı yada önerebileceğiniz bir hastane benin dr um Acıbadem de ama pahalı olur diye orada yapmak istemıyroum
canım acıbadem hangısıne gıdıyorsun karşıda mısın ?

acıbademde 8000 tl dıye bılıyorum benımde olsaydı orda dusunuyordum ozel sıgortayla ındırım yapıyorlar sanırım

bırde sema hastanesı var favorılerım arasında

gelınımızde suıt oda da yaptı manzarası muthış odalar her yer tertemızdı

HAYAT29

bakırköy acıbadem canım benım de özel sigortam var ama limitli o nedenle daha uygun bir yerde yaptırmak istiyorum doktorum da gelecek doğuma ne gerek var da daha fazla vereyım diyorum o zaman

FeHi

Ay ben geçen hafta sordum hastaneye neymiş efendim normal 1.000-, sezeryan 1.50.000 imişşşşşşşşş :laughing7: :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DÜN AKŞAM SORDUM ÖZEL Bİ HASTANEYE SSK İLE ÖDENECEK FARKI.NORMAL DOĞUM 450 SEZERYAN 750 DEDİLER
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

duygusu

kızlar ben ankara özel akay hastanesınde dogum yaptım 2010 da sezeryanla 1780 dı sımdı 2011 fıyatı 2500 olmus

FeHi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Şubat , 2011, 09:52:09
BEN DÜN AKŞAM SORDUM ÖZEL Bİ HASTANEYE SSK İLE ÖDENECEK FARKI.NORMAL DOĞUM 450 SEZERYAN 750 DEDİLER
Nur'um hangi hastene o  ???

Aytii

Alıntı yapılan: duygusu - 03 Şubat , 2011, 09:53:18
kızlar ben ankara özel akay hastanesınde dogum yaptım 2010 da sezeryanla 1780 dı sımdı 2011 fıyatı 2500 olmus

demek hastaneden hastaneye değişiyor kocaelindeyim ben sezeryan 1000 i aşmıyormuş gittiğim hastanede ve kocaelinin en iyi hastanesi

FeHi

Ayticik normal'le sezeryan aynı fiyat mı??

Aytii

aynı değil canım normal doğum daha ucuz 450 civarında yanlış hatırlamıyorsam

ben aslında parasında değilim yeterki sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde doğumum olsun

ama bir arkadaşım "Doktorlar" dizisinin çekildiği hastanede doğum yaptığını söyledi sezeryan ile ve 10.000 TL vermiş  :-ooo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Şubat , 2011, 10:13:58
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Şubat , 2011, 09:52:09
Nur'um hangi hastene o  ???

canım ankarada özel lokman hekim hastanesi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿