21 Mayıs , 2024, 08:29:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

canancım canım benim inşallah meleğin gelmiştir çünki adet sancısı çekenler oluyo ama silik çizgi çıkması iyiye işaret dediğin gibi birde sabah ilk idrarla yap yine çizgi çıkarsa hamilesindir korkma canım inşallah meleğin sana gelmiştir bitanem allah herkese nasip etsin bu güzel duyguyu :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

inş kızlar inş hiç bu kadar yaklamsmaıtım günümde yaptıgım testte cok belirgindi bakalım yarın sabah yaparım inş hemen haber veririm sonrada giderim doktora

KasrıCinan

cananım ya simdi bi daha yapsan eşine söyledin mi gördümü testleri ne dedi.hani öyle çok bellimi çizgiler. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

beklediğimiz mucize geliyormu aceppp üff yarın olmaz şimdi bana :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

...ŞehzadEfe...

bekledigim kişilerden biriydinnnnnn hissediyordum hep senin haberini doğurmadan alacagıma inş hamilesindir canım inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: vee bende kasık agrılarından duramadıgım için gitmiştim doktora 1 gün geçikmem vardı hamile oldugu ögrenmiştim  8) 8)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

__nil__

canım hadi hayırlısı olsun inş.benimde adet sancım olmuştu hemde 2-3 ay sürdü.Doktor normal demişti.Hatta ilk hamile olduğumda öyle sancım oluyordu ki wye koşuodum kesin adet oldum diye.İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

sümeyram cok belli yani direk bakınca belli oluyor ama ne zaman cıktıgını bilmiyorum abah ilk idrarla birdaha yapıcam inş
kızlar dualarınızı eksik etmeyin bu sefer hayal kırıklıgı olması

HASRET!M S@N@

bende hep kesin adet oldum diyorum ama lekelenmem oluyor kahverengi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 11:31:26
bende hep kesin adet oldum diyorum ama lekelenmem oluyor kahverengi
lekelenme varmı şimdi canım peki :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 11:33:21
evet var acık kahverengi
bitanem normalde oluyormuydu lekelenmen.bak benim ilkinde pembe açık pembe lekelenmem olmustu bi gün önce test yapmıstım belli belirsiz silk çıkmıstı.ama bende o zaman düsük baslamıstı dikkat et emi.varsada lekelenme ya yerlesmedir yada düşük tehlikesi olabilir.bence sen hiç bekleme.ne olursa olsun göze al doktora gözün istirahat et.yok gidemem diyorsan doktora gidene kadar eve gidip ayaklarını dikip yat.lüffen dinle beni.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ins hamilesindir hakkinda hayirlisi olsun  :amin: :amin: :amin: cok kiside adet sancisi oluyomus bendede biraz olmustu herkesde baska oluyor  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

dükkandayım bende cnm zaten esim bugün yada yarın alırsa yapınca silikte olsa cizgi yarın gitmeyi düşünüyorum doktora ne olursa olsun göze alıcam benm korkum kimyasal olmasından

HASRET!M S@N@

gülüm benm de normalde cok sancım oluyordu zaten de bilmiyorum ya cok değişik duygular içindeyim sevinemiyorumda

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 11:38:34
dükkandayım bende cnm zaten esim bugün yada yarın alırsa yapınca silikte olsa cizgi yarın gitmeyi düşünüyorum doktora ne olursa olsun göze alıcam benm korkum kimyasal olmasından
bitanem dikkat et işte yorma kendini.otur sen.lekelenme neden oldu acaba kafama takıldı.