Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

kelebegimm

kizlarrr hamile oldugunuzu nasil anladiniz ve nasil belirtiler yasadiniz burda anlatin ve bizde tecrübe edinelim belirtiler hakkinda :icon_thumright: :icon_thumright:

]

kelebegimm

benim hamile hikayyeleri cok hosuma gidio o yuzden nasil belirtilerle anladiniz bebeginizin geldigini merak ediiyorum okumak zevkli olacak ins. paylasirsiniz :) :)

]

Sır_Çiçegi

şimdi yeni anne adaylarından dinleyecegiz inş. bir daha ki sefere de biz yazarız hamiş oldugumuzu nasıl anladıgımızı anlatırız  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 18 Kasım , 2011, 17:03:38
şimdi yeni anne adaylarından dinleyecegiz inş. bir daha ki sefere de biz yazarız hamiş oldugumuzu nasıl anladıgımızı anlatırız  :flowers:
aynen canimm ins. o gunleri goruruz :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

oooo Allah kısmet eder de hamile kalırsam ortalık ayaga kalkar hihi  :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

canım çok güzel bi konu açmışın :icon_thumright: bende çok seviyorum bu tarz konuları okumayı mesala burda doğum hikayeleri bölümü varya orayıda büyük bi zevkle soluksuz okuyorum  :hello2: :hello2:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 18 Kasım , 2011, 17:07:54
oooo Allah kısmet eder de hamile kalırsam ortalık ayaga kalkar hihi  :toothy10: :toothy10:
valla ben iki kez yasadim sonu hep husrandi o yuzden bidakinee allah izin verirde o gunleri gorursem esim harici kimseye soylemeyi dusunmuyorum zaten riskli artik benim igneyle gecircem hamileligimi allah yardimcim olsun

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 18 Kasım , 2011, 17:09:00
canım çok güzel bi konu açmışın :icon_thumright: bende çok seviyorum bu tarz konuları okumayı mesala burda doğum hikayeleri bölümü varya orayıda büyük bi zevkle soluksuz okuyorum  :hello2: :hello2:
aynen bende canim gunlukleri dogum hikayeleri felan hep okuduk ama ilk anne olma yolundaki hallerini hic okumadik hem bizdede yasanmis belirtiler ise yarar belkiii yardimci olur bizede

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 18 Kasım , 2011, 17:09:20
valla ben iki kez yasadim sonu hep husrandi o yuzden bidakinee allah izin verirde o gunleri gorursem esim harici kimseye soylemeyi dusunmuyorum zaten riskli artik benim igneyle gecircem hamileligimi allah yardimcim olsun

çok geçmş olsun cnm Allah yar we yardımcın olsun  :amin:
ben ilkim ya heyecan war bende sabırsız biriyim sölemem desem dahi kesin sölerim :D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 18 Kasım , 2011, 17:12:56

çok geçmş olsun cnm Allah yar we yardımcın olsun  :amin:
ben ilkim ya heyecan war bende sabırsız biriyim sölemem desem dahi kesin sölerim :D
öle tabi canimm o an insan bambaska oluyoo dayanamiyo bende simdi bole soyluyorum ama bakalim o zaman ne olcakk

]

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: kelebegimm - 18 Kasım , 2011, 17:10:50
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 18 Kasım , 2011, 17:09:00
aynen bende canim gunlukleri dogum hikayeleri felan hep okuduk ama ilk anne olma yolundaki hallerini hic okumadik hem bizdede yasanmis belirtiler ise yarar belkiii yardimci olur bizede
evet canım kesinlikle hem hamiş ve anne olan arkadaşlrımız yazarken o heycanı bikez daha yaşamış olur :icon_thumright: :occasion14:

@@@gözde@@@

canım geçmiş olsun Allah bidaha acı göstermesin bebişin tekrar sana sıkı sıkı tutunsun sağ salim  hayırlısıyla sağlıklıca kucağına al  bütün üzüntülerin üzerinden kalksın inşallah :amin: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 18 Kasım , 2011, 17:18:24
canım geçmiş olsun Allah bidaha acı göstermesin bebişin tekrar sana sıkı sıkı tutunsun sağ salim  hayırlısıyla sağlıklıca kucağına al  bütün üzüntülerin üzerinden kalksın inşallah :amin: :opucuk:

amiiiiiinnnnn canimmm allah razi olsunnnnnn cumlemize nasip etsin ins.

]

(A)yşe (D)eniz (A)da

İlk önce ben başlayayım ozaman :flowers: :flowers:

ben birkaç ay  hüsran yaşadıktan sonra hamile kaldığım ay ovulasyon testi kullandım. yumurtladığım gün ve ertesi sabah eşimle birlikte olabildik sonrası olmadı... benim hiç ümidim yoktu 1 kerede tutmaz diye düşünüyordum.. ben çok hareketli bir insanım adet günüm yaklaşmaya başlayınca inanılmaz bir halsizlik oldu bende belim tonlarca ağırlık kaldırmışım gibi ağrıyordu. ama adet öncesi arılarım göğüs hassasiyetim hepsi oldu... ama bir tuhaflık vardı bende buda beni ümitlendirmeye başladı bembeyaz bir akıntım oluyordu sürekli... en sonunda sabırsız olan ben adetime 2 gün kala dayanamadım kan testi yaptırdım sonuç pozitif çıktı ama inanamadım... okadar çok kan testi yaptırdım ki artık hastanedeki hemşireler beni iyi tanıyordu ve testin pozitif çıktığı gün bana çok kötü oyun yaptılar...  :violent1: :violent1: :violent1:
ama allahıma şükürler olsun ki meleğim benimleymiş ve şuanda 10 haftalığız :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh

kelebegimm

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 18 Kasım , 2011, 17:23:11
İlk önce ben başlayayım ozaman :flowers: :flowers:

ben birkaç ay  hüsran yaşadıktan sonra hamile kaldığım ay ovulasyon testi kullandım. yumurtladığım gün ve ertesi sabah eşimle birlikte olabildik sonrası olmadı... benim hiç ümidim yoktu 1 kerede tutmaz diye düşünüyordum.. ben çok hareketli bir insanım adet günüm yaklaşmaya başlayınca inanılmaz bir halsizlik oldu bende belim tonlarca ağırlık kaldırmışım gibi ağrıyordu. ama adet öncesi arılarım göğüs hassasiyetim hepsi oldu... ama bir tuhaflık vardı bende buda beni ümitlendirmeye başladı bembeyaz bir akıntım oluyordu sürekli... en sonunda sabırsız olan ben adetime 2 gün kala dayanamadım kan testi yaptırdım sonuç pozitif çıktı ama inanamadım... okadar çok kan testi yaptırdım ki artık hastanedeki hemşireler beni iyi tanıyordu ve testin pozitif çıktığı gün bana çok kötü oyun yaptılar...  :violent1: :violent1: :violent1:
ama allahıma şükürler olsun ki meleğim benimleymiş ve şuanda 10 haftalığız :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh
saol canim paylastigin icin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sizeeeeeeee

]