29 Nisan , 2024, 08:08:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

SeliN59

EKİM AYINDA HAMİLE KALMIŞTIM HAMİLE KALMADAN ÖNCE GÖĞÜS  BÖLÜMÜNDE FECİ SİVİLCE ÇIKMIŞTI VE ÇOK GÖĞÜSLERİM ACIMIŞTI ADETİM GECİKTİKTEN SONRADA ÖYLE BELİM AĞRIDIKİ AYAĞA KALKAMIYODUM AMA AMAALESEF DIŞ GEBELİK OLDU CANIM ŞUANDA HAMİLEYİM  GÖĞÜSLERİMDE HİÇ ACIMA YOK AMA BELİM VE KASIKLARIM ÇOK AĞRIYO YİNE ÇOK FAZLA SİVİLCE ÇIKTI AYNI YERDE VE GÖZ BEBEKLERİMİN BÜYÜDÜĞÜNÜ FARKETTİM Bİ DE ADETİME 1 HAFTA KALA FALAN SAĞ KASIĞIMA ÇOK SANCI BATIYODU EĞİLEMİYODUM BİLE

kardelen06

flowers inşallah çok kısa zamanda bizim gibi umutla bekleyen herkes muradına erer dualarım hepinize...

nilüfer elif

Alıntı yapılan: kardelen06 - 28 Nisan , 2011, 11:27:04
flowers inşallah çok kısa zamanda bizim gibi umutla bekleyen herkes muradına erer dualarım hepinize...
İNŞALLAH CANIM YA DARISI BİZLERE EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Dilara Ebrar

ben hiç anlamadım.yani adet olacakmışım gibiydi hiç bi farklılık yoktu.sadece çok fazla uyuyordum.her zaman uyuyasım vardı.tek fark buydu  :laughing7: :laughing7:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

özgemm

evet kızlar aynen adet belirtisi gibiydi benimde gögüsleri hassaslaştı karnım kasıklarım tıpkı adet olucakmış gibi agrıyordu
pkolu olduğum için adetlerimde düzensizde zaten hiç anlamadım hamile olduğumu hep adetimi bekledim günlerce ama çok şükür gelmedi
RABBİM bebişimi gönderdi

kardelen06

kızlar bugün günümdü hastalanmadım her ay olduğu gibi yine heveslendim düşüncesi bile kalbimi küt küt attırıyor acaba birde gerçekten hamile olsam düşer bayılırım:)inşallah yine boş hayallere kapılmamışımdır...

HASRET!M S@N@

kızlar benm adet günüm cumartesiydi cuma günü test yaptım kaç dk bilmiyorum ama sonradan baktıgımda ikinci cizgi silik cıktı sonra cumartesi yaptım onuda baktım yok iste dedim gittim sonra baktıgımda silik cizgi vardı ve öncekinden daha belirgindi size sorum su ben acayip sancı cekiyorum geceden beri adet sancısı ve cok canım yanıyor korkuyorum da acaba olacak mıyım diye normalde ancı oluyor muydu

RuHGuZeLi

inş hamilesindir canım inş. hemen kan testi yaptır senin kadar bende meraklandım şimdi ben 6 günlük gecikmeden sonra kırmızıları gördüm. Doktor hava değişiminden dedi ama sen testte 2. çizgiyi görmüşsün. İnş. hamilesindir tatlım  :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ilk defa gördüm ama sancılar beni cok korkutuyor kan tetine cearetim yok eger adet oursam cok yıkılırım herhalde hiiçbiir testimde cıkmamıstı bu zamana kadar

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım adet sancısına benzeyen sancılar oluyor, ben ilk zamanlar şiddetli karın ağrısı çekmiştim. inşallah hamilesindir

HASRET!M S@N@

cok sancım var helede geceden beri kesin oldum dedim ama yok daha cok korkuyorum sevinemiyorum bile  :y25: :y25: :y25:

@@@gözde@@@

canancım bencede kan tesi yaptır hem belirisizlikle beklemek daha zor olur  inşll meleğin seninledir :amin: :amin:

suzannn

canancım bence hemen kan testi yaptır inşallah meleğin gelmiştir canım

HASRET!M S@N@

birkaç gün daha gecsin de simdi benm adte sancılarım bir hafta önce baslar carsamba günü baslamıstı ogünde olmazsam giderim kan testine cesaretim yok cnm ya

suzannn