Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

FeHi

İnşALLAH Cananım çok şükür hep dualarımda Sen,AYSEN ve bebek isteyen diğer arkadaşlar var Rabbim umudumuzu ümidimizi boşa çıkarmasın İnşALLAH müjdeyi sabırsızlıkla bekliyoruz  :amin: :amin: :amin:

beteray

canancım emin oll bi kaç aydır bu siteyi her açtığımda senin haberini bekliyodum canım hemşom allah tamamına erdirsin sağlıkla inşallah hayırlı olsunn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

geldi geldi bence bebiş geldi ben boşuna rüya görmem  :hello2: :hieyt:

KasrıCinan

kızlar cananla konuştum şimdi.kan testi yaptırmış sonuç bekliyor.bana haber verecek insallah.bende size söylerim hemen. :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Allahım hayırlı haberlerle dönsün inş. eğer hamileyse bu gece sevincinden uyuyamaz. allahım bekletti ama yüzü gülecek sonunda inşşşşşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Ekim , 2011, 19:36:08
Allahım hayırlı haberlerle dönsün inş. eğer hamileyse bu gece sevincinden uyuyamaz. allahım bekletti ama yüzü gülecek sonunda inşşşşşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşaallah,sürekli gönülden dua ediyordum ediyorduk.bazen benim bile ümidim kalmıyordu olmayacakmı acaba.kızı boşunamı ümitlendiriyorum diye.hala şoktayım kendim hamileyim sanki o kadar mutluoldum ki muhrişim,.ama bi o kadarda korkuyorum şu kan testide bi poziftif çıksa :amin: :amin: :amin: :amin: ALLAHIM ne büyük.şükür bi arkadasımızında yüzü gülecek

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

canım kan testinden de hayırlı haberlerle gelecek inş. allahın bi bildiği varmış ki demek hayırlı zamanı bekletti. ne zaman çıkar ki sonucu? of beklemek ne zor  :suclu:

gökkusağı

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Ekim , 2011, 19:41:19
canım kan testinden de hayırlı haberlerle gelecek inş. allahın bi bildiği varmış ki demek hayırlı zamanı bekletti. ne zaman çıkar ki sonucu? of beklemek ne zor  :suclu:

özelden giderlerse 1 saatte çıkar.gerçi acilden yaptıracaklar muhtemelen 1 saati geçmez  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: canan okuduğmda nasıl heyecanlandım kalbim yerinden çıkacak  :love9: :love9: :love9:  silik çıktıysa inş. vardır... kan sonucunu bekliyorsun demek haydi güzel haberlerle gel  :amin: :amin:

KasrıCinan

mesaj atmış bende aradım kan verdim bekliyorum dedi.ama sesi titriyordu resmen.mucizesini öğrenmeye az kaldı.evet canım yarım saat sonra çıkar sanırım.çeyrek geçe vermiş kanı

FeHi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Ekim , 2011, 19:46:19

özelden giderlerse 1 saatte çıkar.gerçi acilden yaptıracaklar muhtemelen 1 saati geçmez  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
canım  1 saat sonra çıkar demişler.çeyrek geçe vermiş.,ben seni sonucu alınca ararım dedi.eşi alıp gelecek sonucu.

gökkusağı

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 19:48:48

canım  1 saat sonra çıkar demişler.çeyrek geçe vermiş.,ben seni sonucu alınca ararım dedi.eşi alıp gelecek sonucu.

hayırlı haberlerle gelir eşi inşşşşşşş.hemen haber verin bize de inş hayırlı haber alırız  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Ekim , 2011, 19:50:09
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 19:48:48

hayırlı haberlerle gelir eşi inşşşşşşş.hemen haber verin bize de inş hayırlı haber alırız  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
inşallah canım.zaten dedim herkez senden haber bekilyor beni haberdar et dedim.kıyamam korkuyorda.kan testin öğrenmeden sevinemiyorum dedi.inşalah yüzü güler

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 19:47:35
mesaj atmış bende aradım kan verdim bekliyorum dedi.ama sesi titriyordu resmen.mucizesini öğrenmeye az kaldı.evet canım yarım saat sonra çıkar sanırım.çeyrek geçe vermiş kanı
:amin: :amin: :amin:  eşine, eşiniz yaklaşık 4 haftalık hamile deyip sonucu verdikleri anı hayal ediyorumda nasıl bir dugusallık yaşanır inş. rabbim onlarında yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin: