Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

banu_fth

ikna nası etcen biliomusun ...

ağrım var çok bu da tehlikeli bi durum gidip söliyelim bakalım ne diycekler de .. nette baktım tehlikeli şeler yazıodu de ..  :k06: :k06:  ;)

HASRET!M S@N@

ayyy kızlar ya duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum hiç beklemiyordum gercekten kafadan atmak gerekmiş ya bu ay hiç takmadım yatıp beklemedim bile hemen kalktım ayaga hiç beklemiyordum kafandan atmak gerek diyenlere kzııyordum ama galiba haklılarmıs

HASRET!M S@N@

evet birazdan numaraya baslamam gerek ama önce eve gitmem lazım hiç müsait değilim kendim o yüzden birazda kalkıp gidemiyorum cnm ya

HASRET!M S@N@

banu_fth

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:46:36
ayyy kızlar ya duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum hiç beklemiyordum gercekten kafadan atmak gerekmiş ya bu ay hiç takmadım yatıp beklemedim bile hemen kalktım ayaga hiç beklemiyordum kafandan atmak gerek diyenlere kzııyordum ama galiba haklılarmıs

:k06: :k06: :k06:

valla ben bekledim kafadan da şöle attım diş tedavisi olmak istiodum olmazsa üzülmiycem dedim olmasada olur bu ay dedim .. geldi  :k06: :k06: stres olmuycak o kesin doğru .. biraz rahat olcan .. olsada olmasada gibi ..

ama yinede kısmet .. ne zaman kısmeti var bu dünyaya gelip yiycek o zaman bize gelio  :love9: :love9:

hımm olsun cnm .. acil sabaha kadar açık  :k06: :k06:

destina06

canann gözün aydın çokkkkkkkkkkkkkkk sevindim Allah güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin doktordan  :amin: :amin: :amin:

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:46:36

ayy cnm benim yaaa allahım gönlüne göre versin inş.herşeyin bi vakti saati var senin için hayırlısı şimdiymiş bak hepimizi nasıl sevindirdin.darısı burda bekleyen diğer arkadaşlarımızın başına inş hepsinden müjde alalım rabbim herkese nasip etsin.şimdi artık çok dikkat et kendini yorma yükseğe uzanma gerinme eğilip doğrulma hareketlerine dikkat et.dikkat et ki tutunsun bebişin sana sımsıkı annesi  :opucuk: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok heyecanlandım
inşallah bebeğin geliyodur cananım

__nil__

canancım maşallah çizgi ne kadar net ben bu kadar net gördüğümde kan değerim 300lerin üzerindeydi canım.İnşallah kan değerinde katlanarak artar.ohh be keyffim yerine geldi.çok sevindim.Kafadan atmak işe yaramaz mı hiç.Beni biliyorsun tüpte bile olmazken kafadan atınca hamile kaldım.Herkes de bu uyarıya dikkat etsin bence

KasrıCinan

canan canım çook sevindim insallah kan testinde istediğin gib olur.saatlerdir senden haber beklilyorum canım ya :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: çok sükür

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

bi dakkaaaaaaaaa geçmişi okuyamadım canan hamile miiiiiiiiiiiiiiiiiiii

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Ekim , 2011, 19:11:27
bi dakkaaaaaaaaa geçmişi okuyamadım canan hamile miiiiiiiiiiiiiiiiiiii
eveeeeeeeeeeeeett  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

muhrişim canan 3 kere kest yaptı bugünde yaptı silik çıktı.hatta resmi bile var bak :hieyt: :hieyt: :hieyt:

muhribe