Hamile Olduğumuzu Nasıl Öğrendik Eşimize Nasıl Söyledik?

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:05:51

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 27 Aralık , 2009, 04:12:29
benım annaanemde annemde yengemde dayımın kızında ıkız gebelık var ...bırde bende olsa ne guzel olurdu  :k06: :k06: :k06:
insaallah canim benim  :love3:

βαlκιz

doktor bize benim bidaki hamilelimdede ikiz olması yüksek dedi
dün eşim belki yine ikiz olur onlarda kız olur inş. dedi hayırlısı olsunda tabi diyoo kız olsa gzel olur diyoo pembe kıyafet ler alırız diyoo  :k06: :k06: :k06:
maviden bıktık renkli alalım diyooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 27 Aralık , 2009, 04:15:21
dün eşim belki yine ikiz olur onlarda kız olur inş. dedi hayırlısı olsunda tabi diyoo kız olsa gzel olur diyoo pembe kıyafet ler alırız diyoo  :k06: :k06: :k06:
bu kadar heveslı olmanı taktır edıyorum  :flowers: :flowers:...ben en fazla 2 cocuk dusunuyorum.. :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 27 Aralık , 2009, 04:24:16
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 27 Aralık , 2009, 04:15:21
bu kadar heveslı olmanı taktır edıyorum  :flowers: :flowers:...ben en fazla 2 cocuk dusunuyorum.. :amin: :amin:
sibellll bak bu aliskanlik yapiyor diyim sana degilmi balkizz ikizler  ;D ;D ;D :toothy10: bendee doktora sordum kadin tekrar cift yumurtlarmi diye oda olabilir tabiki dedi,ama dalga gecti yoksa yenidenmi istiyorsun diye, sen dogur gelde ondan sonra konusurz dedi  ;D su an o zorluklari cekmedim bilemiyorum gercekten uykusuzlugun ne oldugunu geceleri uyanmanin ne olduugunu ama, yine tekrar isterdim ;D

βαlκιz

çok zorrr acayip zorrrr uykusuzlukkkk  :cildir: :cildir: :cildir: şu uyku prolemi olmasaa hemen hamile kalırdımmm şuan valla
ama uyku sorunu beni deli ediyoooo tek korkum oooooo  :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

şirınecım gunumuz şartlarında çocuk buyutmek cok zor oldugunu goruyorum..ama allah uygun gormuşse  4 de olabılır  5 de yeterkı hayırlı ve saglıklı olsun

SiRiNe

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 27 Aralık , 2009, 04:32:08
şirınecım gunumuz şartlarında çocuk buyutmek cok zor oldugunu goruyorum..ama allah uygun gormuşse  4 de olabılır  5 de yeterkı hayırlı ve saglıklı olsun
eveet öyle canimmm herseyin hayirlisi, benimkisi söyle oldu, hani derler ya bekara kari bosamak  kolaydir diye :D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

onemli degıl canım..bız ne desek boş allah bılır  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

_hüzün_

bizde korunuyorduk ,bi kac gün reglim gecikince kadin doktoruma gittik
doktorum bakti % 99 hamilesin ama kan tahlil sonuclarini bekliyelim dedi cok sevindik süpriz olmustu bu bize.... hemen bebek kiyafetleri almaya basladik
bekleme süresince araya bir haftalik tatil girdi bu arada benim kanamam oldu , tüm hayallerim suya düstü bebegimi kaybettigimi düsündüm
tatilin son günüydü
ertesi gün ilk isim doktorumu arayip tahlil sonuclarini ögrenmek oldu
hamile degildim .. sevindim
sevindim cünki kanamam olmustu kan sonuclarinda hamile diye ciksaydi bebegimi kaybetmis olcaktim
bekledik her gün sabahlara kadar hamile kalmak icin bir cok sey okudum
daha bi özenle beslenmeye basladim
regli günüme kadar ya hamileysem diyerekten ne bir ilac nede agir bisey kaldirdim ...
iki üc ay böyle devam etti
en sonunda olmayinca doktorumu arayip randevu aldim
dok. asistani randevuyu regli günümden bir gün sonraya verdi cünkü ben tüp bebek yaptirmak istiyordum ,artik ümidim kalmamisti ....
bu arada canim biseyler cekmeye baslamisti , ama hic bir sekilde ne bi migde bulantisi nede baska bisey sadece arada sirada bas dönmelerim olmustu....
ayin 19 u oldu bende hayla tik yok ertesi gün doktoruma gittim
doktorumla oturup konustuk tüp bebek konusunda bana bir yil beklemelisin dedi
üzüldüm tabi buarada reglim gelmedigini gene geciktigini söylemistim
doktorum bi bakalim elki bu defa olmustur dedi
bakar bakmaz ahaa bu defa kesin hamilesin dedi :))
inanmadim
sok oldum
cünki daha öncede bana hamilesin demisti sonrada hamile olmadigim kan testi sonuclariyla ortaya cikmisti ...
haftalarca kendimi hamile olduguma inandiramadim iki haftada bir doktora gittim kendimi bu duruma inandirmak icin :))
kızım melegim tam ümidimi kesmek üzereyken gelisinle bizi cok sevindirdinn :)
buda kızımla benim hikayem teyzeleri
rabim hepimize saglikli bebisler nasip etsinn ins..

SiRiNe

Alıntı yapılan: _hüzün_ - 23 Ocak , 2010, 06:16:06
bizde korunuyorduk ,bi kac gün reglim gecikince kadin doktoruma gittik
doktorum bakti % 99 hamilesin ama kan tahlil sonuclarini bekliyelim dedi cok sevindik süpriz olmustu bu bize.... hemen bebek kiyafetleri almaya basladik
bekleme süresince araya bir haftalik tatil girdi bu arada benim kanamam oldu , tüm hayallerim suya düstü bebegimi kaybettigimi düsündüm
tatilin son günüydü
ertesi gün ilk isim doktorumu arayip tahlil sonuclarini ögrenmek oldu
hamile degildim .. sevindim
sevindim cünki kanamam olmustu kan sonuclarinda hamile diye ciksaydi bebegimi kaybetmis olcaktim
bekledik her gün sabahlara kadar hamile kalmak icin bir cok sey okudum
daha bi özenle beslenmeye basladim
regli günüme kadar ya hamileysem diyerekten ne bir ilac nede agir bisey kaldirdim ...
iki üc ay böyle devam etti
en sonunda olmayinca doktorumu arayip randevu aldim
dok. asistani randevuyu regli günümden bir gün sonraya verdi cünkü ben tüp bebek yaptirmak istiyordum ,artik ümidim kalmamisti ....
bu arada canim biseyler cekmeye baslamisti , ama hic bir sekilde ne bi migde bulantisi nede baska bisey sadece arada sirada bas dönmelerim olmustu....
ayin 19 u oldu bende hayla tik yok ertesi gün doktoruma gittim
doktorumla oturup konustuk tüp bebek konusunda bana bir yil beklemelisin dedi
üzüldüm tabi buarada reglim gelmedigini gene geciktigini söylemistim
doktorum bi bakalim elki bu defa olmustur dedi
bakar bakmaz ahaa bu defa kesin hamilesin dedi :))
inanmadim
sok oldum
cünki daha öncede bana hamilesin demisti sonrada hamile olmadigim kan testi sonuclariyla ortaya cikmisti ...
haftalarca kendimi hamile olduguma inandiramadim iki haftada bir doktora gittim kendimi bu duruma inandirmak icin :))
kızım melegim tam ümidimi kesmek üzereyken gelisinle bizi cok sevindirdinn :)
buda kızımla benim hikayem teyzeleri
rabim hepimize saglikli bebisler nasip etsinn ins..

huzunn masaallah cnm  Allah melegini sana bagislasinn hayirli evlat olur insaallah  :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

benmki tam bi film di 2günlük mazisi war.. ben eşimden izinsiz hiç bi şey yapmam oda bunu bildiginden herkesten çok bana güvenir..neyse benm adet gecikti belirtilerde war dayanamadım eşimden habersiz test yaptırmak için doktora gittim aslında aklımdaki hamileysem 14 şubata sürpriz yapmaktı eger hamile deilsemde umutlandırmak istemedim çünkü eşim benden dahada çok istiyodu..neyse kan testi için gittim yakalanmadıkmı eşimin arkadaşa oda gitmiş söölemiş...küstü bana sonucu almadan sööleyemiyorumda niye çıktıgımı kaldımmı ortada..neyse ertesi gün sonucu almaya giitim ewe girdim arkamdan eşim girdi ewe takip etmiş allahım ne diycegmi şaşırdım test sonucunu werdim o bişey söölemeden az önce bana sinirle bakan gitmiş başkası gelmiş sanarsın melek ama sarılmalar öpmeler akşama yemek üstüne bide süper bi hediye..aklımdaki planı uygulayamadım ama olsun böylede çok güzeldii...bekleyişimizin sonunda artık hamişimmm ve çok mutluyum allh herkese nasip eder inş.....

KONYALI

evet yeni anne adayları, beklerken hamile oldugunuzu anladınızmı? vücudunuzda değişiklik varmıydı? biraz anlatırmısınız? bizede tecrübe olsun ;)

KONYALI

mavigece

ben hiç hissetmedim. adet ağrım vardı yine olacam sandım ama hamileymişim farkına bile varmadım. olmadığım aylar psikolojik olarak hissediyordum ama tam umudumu kesmişken oldum.........

н∂vv∂ ツ

ewt yaa belirtilerinizi yazın lütfen   :aferin: :aferin: :aferin:

Uploaded with ImageShack.us