Malesef gecen hafta bebisimi kaybettim :( 3.uncu sayfa

Başlatan nokta, 01 Şubat , 2011, 17:14:47

« önceki - sonraki »

nokta

Alıntı yapılan: nokta - 17 Mart , 2011, 17:17:26
Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Mart , 2011, 13:03:34
gecmis olsun canim rabbim bidaha yasatmasin bende yasadim cok kotu ama ben kalp atisini felan duymadan dusmusdu hayirlisi boyleymis hakkimizda
rabbim tez zamanda tekrar göbusunu doldursun

saol canim.. senin atlatmana cok sevindim.. saglikla kucagina alirsin insallahh..

CANIM BENIM KANAMAM OLMUSTU 5.INCI HAFTADA AMA COK KOYU KAHVERENGI VE SIYAHA YAKIN. KALKMA YAT DEDILER.. HEP YATTIM. NEYSE 7.INCI HAFTADA KALP ATISLARINIDA DUYDUK SUKUR KAHVERENGI LEKELENMEM SURDU BIRAZ SONRA BANYO CIKISI KANAMAM OLDU AMA AGRI SIZI OLMADI. DOKORUMU ARADI PROGESTAN AL YAT DEDII YATTIMM KANAMAMDA KESILDI AMA KOYU RENKLI AKINTI DEVAM ETTI.. 2 HAFTA SONRASINDA KONTROLDE ANLADI DOKTOR.. SON KONTROLDEN SONRA COK AZ BUYUMUS 2-3 GUN YASAMIS DEDI.. NASIL AGLADIM NASIL UZULDUM SONRASINDA KURTAJ OLDUM. SIMDI PSIKOLIJIMDE BAYA DUZELDI. KANAMAN KOYU AKINTIN YOKSA HIC ENDISELENME CANIM.. BENIM KANAMAM OLMASINA RAGMEN HEP YASAYACAGINI DUSUNUYORDUM.. AMA OLMADI HAYIRLISII INSAALAHH YINE VERECEK ALLAHIM..

xxcansuxx

geçmiş olsun canım ya Allahım hayırlısyla sağlıklı bebiş verir inşaallah  :amin: :amin: üzülme canım  şükür ki hamile kalıyorsun ve bebişin sağlıklı olsa devamı gelirdi... :flowers: rabbim bir daha yaşatmasınnnn  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

çok geçmiş olsun canım ALLAH  tez zamanda yine versin İNŞALLAH CANIM  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

SeliN59

canım geçmiş olsun üzülme bidaha olur İnşallah bebeğinm :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

çok geçmis olsun canım çok üzüldüm.ALLAHIM 3 ay sonra sağlıklı hayırlı evlat tekrardan nasip etsin insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aybenim

canım çok geçmiş olsun rabbim bi daha yaşatmaz inşalah aynı acıyı. inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalıp sağlıkla kucağına alırsın minik kuzunu....

tulayysl

canım benim Rabbim ne verirsse hayrlısını verir insallah. demekki hayırlıı böyleymiş. şimdi dua edelim ki en kısa zamnda sağlıklı bir sekilde bebişine kavusursun canım. rabbim sabır versin

FeHi

Allah hayırlısıyla sağlıkla tekrar nasip etsin  :amin: :amin: