Malesef gecen hafta bebisimi kaybettim :( 3.uncu sayfa

Başlatan nokta, 01 Şubat , 2011, 17:14:47

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

tebrik ederim hayırlı olsun. sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın inş. :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

TEBRİKLER ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Maşallah Tebrikler Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun İnşallah :flowers:

nokta

aydinays

Alıntı yapılan: nokta - 01 Şubat , 2011, 17:14:47
güzel hanımlar sağlık ocagından sonucumu aldım..beta hcg 48.90 yani hamileyim test yaptırdıgımda adetim 2 gün geçmişti...
çok mutluyumm.. isteyen herkese bu duyguyu tatdırsın Allahımm...

:nazar: :nazar: :nazar:Canım allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

nokta

bugun 7inci haftamdi kislar kalb atislarini duymaya gitiim..cok mutluyum.. pitirdiyoo tontisimm kucuk bebisim..:)isteyen herkese Allah bu duyguyu yasatsin insallah..

HASRET!M S@N@

nokta

benim 5.inci hafta dan itibaren kahverengi akintim oluyordu. doktor surekli yat dinlen demisti.. 7 inci haftada kalp atislarini duyduk ama sonrasinda 2-3 gun sonra kalp atislari durmus. son gittigim kontrolde soylediler.. ertesi gun kurtaj yaptilar.. bu aralar kimi duysam hamile kanamasi oluyor cevremde.. umarim tekrar hamile kalirimm bu duyguyu tekrar yasarim..

*•.¸♥gonca♥¸.•*

çok gecmıs olsun cnm yaa üzücü bi olay bnmde kanamamoldu 11.haftamda ama allaha sukur atlattım dınlenerek inşallahh bidaha hamiş haberini alırıızz :y25:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

kelebegimm

gecmis olsun canim rabbim bidaha yasatmasin bende yasadim cok kotu ama ben kalp atisini felan duymadan dusmusdu hayirlisi boyleymis hakkimizda
rabbim tez zamanda tekrar göbusunu doldursun

]

AککORTįє

asya81

geçmiş olsun canım en kısa sürede allahım nasip etsin yeniden inşallah :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Çok geçmiş olsun. İnşallah hayırlı zamanda tekrar hamile kalır ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın...