Hamileyken saç kesilir mi? Kestirilmez denmesi batıl inanç mı?

Başlatan elvan&busenur, 01 Şubat , 2011, 13:38:27

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende kestirdim,inşallah rabbim korur bebeğimi,kötü bişey olmaz diye düşündüm

FeHi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 03 Şubat , 2011, 19:33:31
bende kestirdim,inşallah rabbim korur bebeğimi,kötü bişey olmaz diye düşündüm
Amin bende kestirdim

...ŞehzadEfe...

bende kestirmek istiyorum çok saçma ama annem kayınvalidem olmaz diyo bu sefer insanın içine korku giriyo  :icon_scratch: napıcam bilemedim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Belgink.

mrb kızlar benm bı arkadasım kestirdi hamile iken sacını ama bebeği 1 gun yasadı öldü sexeryanla aldılar bebği doğduğun ciğerlerindeki suyu atamamış öle demişlerdi ..tabıkı sacını kestirdi die
değil ama insanın aklına gelmio da değil.. şimdi 5 aylık yenıden hamilee

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE KESTİRDİM KORKTUM AMA ALLAHIMA EMANET ETTİM OĞLUMU İNANMIYORUM DA NERDEN ÇIKMIŞ BÖYLE Bİ SÖYLENTİ İNSANIN KAFASINI KARIŞTIRIYO.KESTİRDİM GİTTİ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Lă_Tăhzen!

o bebegin ömru okadarmış demekki annesi saçını kestirdi ve öldü diye inanmak tamamen batıl bi inanç

bende kestirdim hamıleyken ve bunu bıle bıle kestırdım  ömür sankı kesilen saça göremı verılıyor tövbe tövbe

Allah bilir

güneşş

gökkusağı

benim kuaförüm kesmio benle bi ilgisi yok  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

doğur ondan sora didi  ::) ::) ::) ::) ::)
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencde batil inanc  :-ooo kestircem ben valla cok uzadi bakmasi zor oluyo  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

KESTIRIN KIZLAR BISEY OLMAZ ALLAHIN IZNIYLEE  BEN KESTIRMISTIM

Balböceği

Ben hic acimadim kestim hatta 2 kere  :ehi: :ehi: :ehi:

hic birsey olmadi  :ehi:

aygulse

tamamen batıl inanç olsa gerek canım.bende duydum ama kestirdim,doğuma kadarda yine kestirecem.sonuçta 9 ay kestirmesek rapunzel gibi oluruz :ehi:bebişlerimiz Allaha emanet,hersey yazılmıstır onlar için ana rahminde bile.böyle seylere takılmamak gerek diye düşünüyorum.herkesin kendi tercihi tabi...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: aygulse - 29 Ağustos , 2011, 00:02:41
tamamen batıl inanç olsa gerek canım.bende duydum ama kestirdim,doğuma kadarda yine kestirecem.sonuçta 9 ay kestirmesek rapunzel gibi oluruz :ehi:bebişlerimiz Allaha emanet,hersey yazılmıstır onlar için ana rahminde bile.böyle seylere takılmamak gerek diye düşünüyorum.herkesin kendi tercihi tabi...

kesınllıkle katılıyorum canım   :icon_thumright:

KONYALI

VALLAHİ KESTIRDIM DOGUMA GITMEDEN ÖNCEDE TEKRAR KESTIRICEM BATIL INANÇ BUNLAR...
HE AYRICA 5.AYDAN SONRA DOKTORLAR BOYANMASINA MUSADE EDIYOR KIZLAR, DOGUMDAM BIR GECE ÖNCE SACIMIDA BOYAYACAĞIM