Sabah seks yapmanın faydası!

Başlatan hüzünden_gelme, 31 Ocak , 2011, 21:08:31

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Yapılan araştırma, sağlıklı yaşamın anahtarlarından birinin sabah seksi olduğunu ortaya koydu

Sabah seksi, daha güçlü bir bağışıklık sistemi sağlıyor. Araştırmaya göre, güne bu şekilde başlayan yetişkinler, güne bir fincan kahveyle başlayıp işin yolunu tutanlara göre daha mutlu ve sağlıklı oluyor.
Sabah seksi, gribe yakalanma riskini azalttığı gibi, saçlarınızın, cildinizi ve tırnaklarınızın daha sağlıklı olmasını da sağlıyor.
Amerikalı araştırmacı Doktor Debby Herbenick, "Sabahları seks yapmak iyi hissettiren bir kimyasal olan oksitoksinin salgılanmasına ve çiftlerin bütün gün boyunca sevgi ve bağlılık hissetmesini sağlıyor" diyor.

KALP SAĞLIĞINI KORUYOR
Başka bir araştırma ise seksin faydalarının bu kadarla kalmadığını da belirtiyor. Belfast'taki Queens Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre, haftada üç kez seksin, kalp sağlığını koruduğunu ve kalp krizi riskini azalttığını ortaya koyuyor.
Uzmanlara göre, işyerinin ve bir ailenin getirdiği iş ve sorumluluk yüküne rağmen, yetişinlerin sekse daha fazla zaman ayırmaya gayret etmesi gerektiğini söylüyor.

SPERM KALİTESİNİ ARTIRIYOR
2009'da yapılan bir araştırma ise, her gün seks yapmanın sperm kalitesini artırdığını ve çocuk sahibi olma şansını yükselttiğini ortaya koymuştu.
Nottingham Üniversitesi'nin yaptığı araştırma da 50'li yaşlarda düzenli seks hayatının prostat kanserine yakalanma riskini azalttığını belirlemişti.

Lă_Tăhzen!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Aytii

bencede olmaz :D

düşünsene yeni uyanmışsın gözlerinde çapaklar ağız kokusu  :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Aytii

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

ben denedim sabahin altisinda ise de yaradi cocugum oldu  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Nezo

Gözlerim Bile Açılmıyo ki Benim Sabah Sabah.  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla sabah seksini tek geçerim  :ehi: Olsa da yapsam  :ehi: