Esarp Bağlama Modelleri( Videolu)

Başlatan hüzünden_gelme, 30 Ocak , 2011, 23:26:19

« önceki - sonraki »

derbeder

18 Şubat , 2011, 16:50:12 #15 Son düzenlenme: 18 Şubat , 2011, 16:55:22 {narin}
hemen uzerime alindim balkiz  :ehi:...al sana bi kac fotoooo..cogunu gormussundur beli nette gerci...

bu modelleri ozel gunlerde yapiyorum, ya da misafirlige giderken..ya da kisa sureligine disari cikiyorsam. cunku cokkk uzun sure disarda rahat edemiyorum pek fazla.

bu modeli cok seviyorum  :love9: ama cok rahat degil maalesef.

bu modeller ise en cok kullandigim modeller, cunku en rahat ve bozulmadan 8-10 saat kullanilabiliyor.
yaka icine koymak cok rahat oluyor tum gun esarbin takili duracaksa.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzeller bunlarda
en baştaki çok hoş

βαlκιz

güzel modeller ama ben yapamıyorum ya anca video olcak :ehi: :ehi: :ehi:
2. modeli çok begeniyorum ama yapamıyorum :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Bende çok güzel eşarp modeli yaparım..

Özel günler dışında bu sıralar arkayı içe almadan salık şekilde yandan fiyonk yapıyorum..

Makyajımı yapııp değişik modeller yapınca beni bu kıza çok benzetiyorlar :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yüzüklü olanı yaptım bende güzel duruyo

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

salli esarplara bayilyiorum cok hos duruyor ...

Balböceği

Alıntı yapılan: {narin} - 18 Şubat , 2011, 16:50:12
hemen uzerime alindim balkiz  :ehi:...al sana bi kac fotoooo..cogunu gormussundur beli nette gerci...

bu modelleri ozel gunlerde yapiyorum, ya da misafirlige giderken..ya da kisa sureligine disari cikiyorsam. cunku cokkk uzun sure disarda rahat edemiyorum pek fazla.

bu modeli cok seviyorum  :love9: ama cok rahat degil maalesef.

bu modeller ise en cok kullandigim modeller, cunku en rahat ve bozulmadan 8-10 saat kullanilabiliyor.
yaka icine koymak cok rahat oluyor tum gun esarbin takili duracaksa.

Sal seklinde yapilan esarplar hakkaten cok guzel

ama her yuze gitmiyor maalesef  :k06: bende 3. siradakini cok yaparim  :k06:

esarbim saglam olacak kaymiyacak onun icin cok ignelerim  :cildir:

♥ღвüşяαღ♥

derbeder

bugün broslu modeli yaptim. rahat ve bogazi sIkmayan bir model.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Mine'l Aşk

Göz zevkime hitap ediyorlar ama şalları böyle kullandığımda pek rahat edemiyorum...Çocuk olduğu için artık genelllikle en sondaki modeli kullanıyorum...ya da yandan bağlıyorum...Derli toplu oluyor...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

elif35

bu bölüm benim çok işime yarıycak ilk defa başlayacak brisi için çok teşekkür ederim özgecim  :flowers: