29 Nisan , 2024, 06:52:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bedenimdeki küçük canımı yine kaybettm

Başlatan bebeğimmm, 28 Ocak , 2011, 21:55:18

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun cnm hakkinda hayirlisi buymus insallah 3. gebeligin saglikli olur  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bebeğimmm

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 31 Ocak , 2011, 13:35:03
CANIM DEGER DÜŞMÜŞ DEĞİLMİ SENİN 1HAFTA FELEN SONRA KANAMAN GELİR VE PARCA PARCA GELİR BENDE ÖLE OLMUŞTU DEGER SIFIRA İNİNCE KANAMAN BASLAR  :crybaby2: :y25: :y25: :y25:
evet cnm 6 ya düşmüş

bebeğimmm

herkese tşkler inş birdaha problem yaşamam Allah kimseye de yaşatmasın.Herzaman hayırlısı için dua ediyoruz demekki hayırlı olan buymuş.bakalım araştırma yaptırcaz sonuçlar ne çıkacak.

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

suzannn

çok geçmiş olsun canımallah sabır versin

bebeğimmm

tşkler kasrı cinan ,ersuu.inş birdaha yaşamayız

dilengisk

cnm bnm de bundan once kmyasal gebelgim olmustu dusunce de saglıksız bebek tutunmaz demişti dr. o yuzden hayırlısı olmus en kısa zamanda guzel haberlerini bekliyoruz endiselenme ben kmysal gebelkten 2 ay snra hamiş kaldım

xxcansuxx

GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAH TEKRARINI YAŞATMASIN  :amin: DÜŞÜKLERİN NEDENİNİ İNŞAALLAH ÖĞRENİR VE BİZLERLE PAYLAŞIRSIN BENDE 2.TÜP BEBEK DENEMEMİ YAPTIRMADAN ÖNCE TESTLER YAPTIRACAĞIM RABBİM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım rabbim hayırlısından yine versin inşallah

__nil__

geçmiş olsun inş en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın canım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım çok geçmiş olsun  :amin:

allah bır daha yaşatmasın  :amin:

en kısa zamnda tekrar hamıle kalırsın  :amin:

bende 2. bebegımı kaybettım  :'(

ınsallah 3. bebegımız saglıklı olur  :amin: :amin:

yellowrose

canım benim üzülme sakın Rabbim aldıysa vardır bi hikmeti. sakat doğup ömür boyu onun üzüntüsüyle yaşamak inan çok daha üzücüdür. inşallah en kısa zamanda sen de sibel de 3. bebişlerinize kavuşursunuz sağlıkla ve hayırlısıyla
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

aybenim

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş napalım. üzülme nolur. biliyorum söylemesi kolay. inşallah en yakın zamanda bebiş haberini duyarız ve sağlıkla kucağına alırsın....

bebeğimmm

herkese tşkler inş Allah tekrardan yaşatmaz.çünkü çok yıprandım psikolojim bozuldu.

tulayysl

gecmiş olsun canım. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebişini kucağına almak nasip etsin. dualrımız sennle