28 Mart , 2024, 21:55:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı Arıyorum

Başlatan yıldızz, 27 Ocak , 2011, 21:08:52

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: dilara ışık - 29 Ocak , 2011, 17:05:54
Alıntı yapılan: sellini - 28 Ocak , 2011, 12:16:43
dilaracığım ilgin için çok teşekkür ederim canım  :flowers: Benim de eşimin de bir sorunumuz çıkmadı çok şükür. Ama bebek olmuyor işte  :dontknow: Devlet hast. gittim bu klomen+progestan tedavisinde 4. ayım olacak. Dr dedi ki Zekai Tahir'e git. Haplarla olmazsa iğne tedavisine başlansın dedi. Onların da maliyeti çok yüksekmiş. Oradan rapor çıkarırsan sadece farkını ödeyip kullanabiliyormuşsun canım. Gonal f ve puregon diye iğneler varmış. Şansı daha da artırıyormuş. Dilara Nüvit Hanım prof mu? Bir de sen Zekai Tahir'den memnun musun? Gidenler pek iyi şeyler söylemiyorlar da canım. Hastalara kötü davranıp azarlıyorlarmış hep  :caca: Nüvit Hanım'ın muayene ücreti ne kadar peki? Diğer doktorlar her ay ücret alıyorlarmış. Bir de canım hastanede tahlil falan yaptırırken çok bekliyor musun, Nüvit Hanım da orada olup ilgileniyor mu. Ayy çok soru sordum kusura bakma  :y25: Benim izin almam zor oluyor da biraz canım, yumurta takibine, muayeneye falan sık sık mı çağırıyor?
Ortalık paragöz doktorlarla dolu her gittiğim profesöre 200-250 baydım tahliler dışında ama hiç bi artıları olmadı bana özel gitmeme rağmen yine sıra bekledim, bide artistlrn havasından geçilmiyo işin doğrusu istediğm gibi adam akıllı doktor bulamadım bide biri bişi dio öteki daha başka bişi dio hangisine inancağımı şaşırdım işim Allaha kaldı  :'(

canım benim nüvit hnm muayenesi 180 tl ödedim ben 8 ay oldu tedaviye başlayalı ve rahim filmi çekildi hastanede de yattım hiç bir şekilde artı bir ücret ödemedim... sıraya gelince nüvit hnm sadece muayene odasının orda bekleniyo o da birkaç kişi... genelde muayene tarihi çakışanlar orda olur... ve hastane içinde hiçbir şekilde sıra beklemezsin... zaten o seni hemşirelere yönlendiriyo ve hemen alıyolar seni... ben şimdiye kadar hep özelden işlem gördüm ve hiçbir ücret alınmadı... zaten git ona tahliller olsun o sana açıklamalı anlatır.. nüvit hoca tahlillerini anlatıyo... sorduğun soruları cevaplıyo ve hiçbir zaman usanmadan anlatıyo... biz hiçbir sorun yaşamadık... durumuna göre çağırıyo seni hastaneye... şimdi sana sık sık da diyemem... çünkü ilk zamanlar ben ayda iki kere gittim sonra 3 ay takip yapıldı her hafta bir kere gittim..... yani bunları ilk muayeneye gidince konuşman gerek... hastanede de hiçbir problem yaşamadım ben... hemşireler olsun diğer doktorlar olsun çok güzel ilgilendiler ve hiç azar görmedim ben... bu biraz kişili de olabilir cnm... eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..... şöyle de söyliyim ıdış ülkelerden bile hastası var... nüvit hnm... çünkü bebeğin olsada seni bırakmıyor... kadınların 6 ayda bir yaptırmak zorunda oldukları genel bakımı da yapıyo.. yani sadece bir kere ücret ödüyosun sonrası sen nezaman vazgeçerde bırakırsan bitiriyo.. geri başlasan bile ücret almıyo... bende çok uzun yazdım seni bunaltmıyım... herşeyin hayırlısı.. vesilen ne ise o olsun diyim...

serife26

180 lira 200 lira oho arkadaşlar Allah kolaylık versin size valla:)ben o kadar parayı veremezdim,vermeye de cnm acırdı heralde ki savurganımdır normalde ben:D ben gittiğim merkeze ultrason dahil 35 lira veriyorum sadece,devlet yüzde 70 karşılıo,yüzde 30 da merkeze gidioo,tertemiz bir yer,lina kadın sağlığı merkezinden acayip memnunum ben.

nokta

nüvit hanımın özeline bende gittim sonra hastanaye çağırmıştı gidemedim bazı aksilikler olmuştuu..sonra tekrar konuştum yarın gel dedi gittimm baktım başı okadar kalabalıkkii kadınlar sırada kavga kıyamett o kadar kişinin arasında kendimi gösteremedim galiba.. bende verdiğim paranın üzerine soguk bi bardak su içip zekai tahir burakdan ayrıldımm..
şerife hanım sizin bi yazınındaz lina yı gördğm araştırdım sanırım hamileyimm yoksa bu ay linaya sizin sayenizde gidecektim testler için..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ - 29 Ocak , 2011, 13:09:21
nur ben ankara üni de doğum yaptım. abidin paşada...

çok memnunum. doğuma uzman dr ve asistanları giriyo bi tanede ebe... ama 3 aydan sonra almıyolar 3 aylıktan önce gidip kayıt olman gerekiyo o hastanede doğum yapabilmek için...

ben sgk ile gittim ama özelden farksızdı... doğumdan sonra suit odada kaldım kendin seçebiliyorsun... keşke daha önceden söyleyebilseydim ...

:icon_thumright: :icon_thumright: canım suanda bende kntrollerimi orda yaptırıyorum benim dr hem o hastanede calışıyo hemde özel muane hanesine gidiyorum belki duymuşsundur doç.dr.bülent berker çok iyi bir dr

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

mandalinaportakal

koru hast. ümit korucuoğlu'na gidiyorum,çok methini duydum.daha 1 kez gittim,memnun da kaldım.iki hafta sonra bir daha gideceğim,o zaman kesin fikrim oluşmuş olur devam edip etmeme konusunda.

zelihakocakca

Ben de size Op Dr Aylin Totan hocamı tavsiye edeceğim. 2 çocuğumu da o doğurttu. Gerçekten sadece tecrübesi değil insanlığı da müthiş. Muayene ücreti en son 200 lira idi değişti ise bilmiyorum. Ama bi bakın derim :hello2: