29 Mart , 2024, 00:28:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı Arıyorum

Başlatan yıldızz, 27 Ocak , 2011, 21:08:52

« önceki - sonraki »

yıldızz

Kızlar Ankarada bildiğiniz konusunda uzman bi jinekolog arıyorum. DR. Süleyman Eserdağ ve DR.Oktay Kaymak ZEKAİ TAHİR BURAK Hastanesinin doktorları. ikisine de özelde muayene oldum memnundum ama sizin de işinin tam ehli diyebileceğiniz bi doktor varmı? :dontknow:

FeHi

Canım benim gittiğim 29 Mayıs hastesinde prof. Sevim soyadını hatırlamıyorum

yıldızz

FeHi

sellini

Kızlar ben de Ankara'da bir kadın doğum uzmanı arıyorum. Malesef bir yılı geçti ama hamile kalamadım.  Zekai Tahir'i pek önermiyorlar. Etlik Doğum'u bilen var mı arkadaşlar? :crybaby2:

[url=http://www

dilara ışık

canım benim birkaç arkadaş zekai tahirde bir hocamız var... nüvit hnm... bende pko hastasıyım... birçok kişiye iyi geliyor... ve hastaları ile çok ilgileniyor... bende tedavi başladığından sonra 3 kez gebe kaldım ama nasip olmadı.. ve arkadaşlarımın çoktan bebeişleri oldu bile... ben sana gönül rahatlığıyla öneririm direk hastaneye gitmiyorsun zaten özel muayenehanesi var.. kızılayda önce oraya gidiyorsun sonra tetkikler ve kontroller hastanede oluyo... özel bir şekilde işlem görüyosun ama ücretlendirme ssk oluyo... ben memnunum.. ve doktorumuz bir kere ücret alıp senin kadın doğum uzmanın oluyo.. yani biradaha ne kadar bebek de istesen normal de bir sorunun olsa o doktora gidiyosun... tedavimdende memnunum... bence ankaranın en iyisi... istersen nettende bak... nüvit birgili die yazınca çıkar... inşallah sorunun tez zamanda hallolur... allah yardımcın olsun...

sellini

dilaracığım ilgin için çok teşekkür ederim canım  :flowers: Benim de eşimin de bir sorunumuz çıkmadı çok şükür. Ama bebek olmuyor işte  :dontknow: Devlet hast. gittim bu klomen+progestan tedavisinde 4. ayım olacak. Dr dedi ki Zekai Tahir'e git. Haplarla olmazsa iğne tedavisine başlansın dedi. Onların da maliyeti çok yüksekmiş. Oradan rapor çıkarırsan sadece farkını ödeyip kullanabiliyormuşsun canım. Gonal f ve puregon diye iğneler varmış. Şansı daha da artırıyormuş. Dilara Nüvit Hanım prof mu? Bir de sen Zekai Tahir'den memnun musun? Gidenler pek iyi şeyler söylemiyorlar da canım. Hastalara kötü davranıp azarlıyorlarmış hep  :caca: Nüvit Hanım'ın muayene ücreti ne kadar peki? Diğer doktorlar her ay ücret alıyorlarmış. Bir de canım hastanede tahlil falan yaptırırken çok bekliyor musun, Nüvit Hanım da orada olup ilgileniyor mu. Ayy çok soru sordum kusura bakma  :y25: Benim izin almam zor oluyor da biraz canım, yumurta takibine, muayeneye falan sık sık mı çağırıyor?

[url=http://www

"<<<ZEHRA>>>

28 Ocak , 2011, 22:49:51 #7 Son düzenlenme: 28 Ocak , 2011, 23:05:59 "<<<ZEHRA>>>
DCÇ.DR.SERDAR OĞUZA GİDİYORUM YANİ ONA YENİ BAŞLADIM....BİZİM KURUMUN DOKTORU GİBİ OLMUŞ ARTIK :k06: ÇOK İLGİLİ VE KENDİSİNE ÇOK GÜVENEN BİR DR. VE SENİ HER KONUDA BİLGİLENDİRİYOR....HERŞEYİ SORUYU CEVAPLIYOR ,ZATEN HEMEN KARTINI VERİYOR BİR ŞEY OLURSA ARAMAN İÇİN GİDEN HERKES MEMNUN KALDI...ZEKAİ TAHİR DOKTORU(ÖZEL MUAYNANESİNE GİDİYORUM)

ilkcemre

Alıntı yapılan: sellini - 28 Ocak , 2011, 08:44:37
Kızlar ben de Ankara'da bir kadın doğum uzmanı arıyorum. Malesef bir yılı geçti ama hamile kalamadım.  Zekai Tahir'i pek önermiyorlar. Etlik Doğum'u bilen var mı arkadaşlar? :crybaby2:

bakış açıları farklı olduğu için herkes farklı şeyler söyleyebilir. mesela bende zekai tahir braktan memnun kalmadım. bir kere gittim daha sonra ankara üniversitesi tıp fakültesi cebeci kampüsündeki kadın doğuma devam  ettim. ve kesinlikle allah nasip ederse 2. ye de oraya gitmek isterim. çok ilgili drlar.
etlik doğum evi hakkında da şunu söyleyebilirim. teknik açıdan donanımlı bi hastane olmuş. dr lar açısından bi bilgim yok ama yengem 2 doğumunu da orda yaptı...
gatada bi dr var iskender diye. soy adını bilmiyorum. görümcemde ondan çok memnun kalmış...

yıldızz

Alıntı yapılan: dilara ışık - 28 Ocak , 2011, 11:01:11
canım benim birkaç arkadaş zekai tahirde bir hocamız var... nüvit hnm... bende pko hastasıyım... birçok kişiye iyi geliyor... ve hastaları ile çok ilgileniyor... bende tedavi başladığından sonra 3 kez gebe kaldım ama nasip olmadı.. ve arkadaşlarımın çoktan bebeişleri oldu bile... ben sana gönül rahatlığıyla öneririm direk hastaneye gitmiyorsun zaten özel muayenehanesi var.. kızılayda önce oraya gidiyorsun sonra tetkikler ve kontroller hastanede oluyo... özel bir şekilde işlem görüyosun ama ücretlendirme ssk oluyo... ben memnunum.. ve doktorumuz bir kere ücret alıp senin kadın doğum uzmanın oluyo.. yani biradaha ne kadar bebek de istesen normal de bir sorunun olsa o doktora gidiyosun... tedavimdende memnunum... bence ankaranın en iyisi... istersen nettende bak... nüvit birgili die yazınca çıkar... inşallah sorunun tez zamanda hallolur... allah yardımcın olsun...
Teşekkürler herkese, Nüvit birgiliyi bir kere duydum evet iyiymiş demekki başka memnun olanlarda varmış, gitmeyi düşnüyorum çok teşekkürler..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de 4 aylık hamileyim hala doğru düzgün bi hastane bulamadım bu 3.cü hastanem nüvit hanımı ben de çok duydum büyük doğuma gittim de memnun kalmadım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

yıldızz

canım nüvit hanımdan mı yoksa hastanedenmi memnun kalmadın?

ilkcemre

nur ben ankara üni de doğum yaptım. abidin paşada...

çok memnunum. doğuma uzman dr ve asistanları giriyo bi tanede ebe... ama 3 aydan sonra almıyolar 3 aylıktan önce gidip kayıt olman gerekiyo o hastanede doğum yapabilmek için...

ben sgk ile gittim ama özelden farksızdı... doğumdan sonra suit odada kaldım kendin seçebiliyorsun... keşke daha önceden söyleyebilseydim ...

serife26

ankara ünv hastenesine gittim ben de kadın poliklniğine ve hayatımda görmedigim kadar iğrenç davranan bir erkek dr. vardı,yaşı genç bişe,ukalanın tekiydi,ben hiç önermiyorum açıkçası ama bir bayan vardı adını da bilmiyorum onun yaklaşımı fena değildi açıkcası,zekai tahire de ablam gitti hayvan gibi davrandıklarını söyledi ben de orayı hiç düşünmedim bile.
şu an özel bir merkeze gidiyorum ve acayip memnunum,dr. seçimi çok önemli cidden,ama ii doktor seçicem diye soyguncu merkezlerin de ellerine düşmemek lazım.işi tamamen sağlıktan çıkarıp ticarete dökenler var.

dilara ışık

Alıntı yapılan: sellini - 28 Ocak , 2011, 12:16:43
dilaracığım ilgin için çok teşekkür ederim canım  :flowers: Benim de eşimin de bir sorunumuz çıkmadı çok şükür. Ama bebek olmuyor işte  :dontknow: Devlet hast. gittim bu klomen+progestan tedavisinde 4. ayım olacak. Dr dedi ki Zekai Tahir'e git. Haplarla olmazsa iğne tedavisine başlansın dedi. Onların da maliyeti çok yüksekmiş. Oradan rapor çıkarırsan sadece farkını ödeyip kullanabiliyormuşsun canım. Gonal f ve puregon diye iğneler varmış. Şansı daha da artırıyormuş. Dilara Nüvit Hanım prof mu? Bir de sen Zekai Tahir'den memnun musun? Gidenler pek iyi şeyler söylemiyorlar da canım. Hastalara kötü davranıp azarlıyorlarmış hep  :caca: Nüvit Hanım'ın muayene ücreti ne kadar peki? Diğer doktorlar her ay ücret alıyorlarmış. Bir de canım hastanede tahlil falan yaptırırken çok bekliyor musun, Nüvit Hanım da orada olup ilgileniyor mu. Ayy çok soru sordum kusura bakma  :y25: Benim izin almam zor oluyor da biraz canım, yumurta takibine, muayeneye falan sık sık mı çağırıyor?

canım benim nüvit hnm muayenesi 180 tl ödedim ben 8 ay oldu tedaviye başlayalı ve rahim filmi çekildi hastanede de yattım hiç bir şekilde artı bir ücret ödemedim... sıraya gelince nüvit hnm sadece muayene odasının orda bekleniyo o da birkaç kişi... genelde muayene tarihi çakışanlar orda olur... ve hastane içinde hiçbir şekilde sıra beklemezsin... zaten o seni hemşirelere yönlendiriyo ve hemen alıyolar seni... ben şimdiye kadar hep özelden işlem gördüm ve hiçbir ücret alınmadı... zaten git ona tahliller olsun o sana açıklamalı anlatır.. nüvit hoca tahlillerini anlatıyo... sorduğun soruları cevaplıyo ve hiçbir zaman usanmadan anlatıyo... biz hiçbir sorun yaşamadık... durumuna göre çağırıyo seni hastaneye... şimdi sana sık sık da diyemem... çünkü ilk zamanlar ben ayda iki kere gittim sonra 3 ay takip yapıldı her hafta bir kere gittim..... yani bunları ilk muayeneye gidince konuşman gerek... hastanede de hiçbir problem yaşamadım ben... hemşireler olsun diğer doktorlar olsun çok güzel ilgilendiler ve hiç azar görmedim ben... bu biraz kişili de olabilir cnm... eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..... şöyle de söyliyim ıdış ülkelerden bile hastası var... nüvit hnm... çünkü bebeğin olsada seni bırakmıyor... kadınların 6 ayda bir yaptırmak zorunda oldukları genel bakımı da yapıyo.. yani sadece bir kere ücret ödüyosun sonrası sen nezaman vazgeçerde bırakırsan bitiriyo.. geri başlasan bile ücret almıyo... bende çok uzun yazdım seni bunaltmıyım... herşeyin hayırlısı.. vesilen ne ise o olsun diyim...