Bebeğimde Ventrikulomegali Tespit Edildi

Başlatan FeHi, 27 Ocak , 2011, 08:20:04

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 10 Şubat , 2011, 13:51:27
canım son durum ne var mı bir gelişme
Slm canım nasılsın??? Teşhisi koyan doktor dışında 2 doktora daha göründüm detaylı ultrasonada girdim onlarda öyle bişi olmadgnı söyleyince bişi yapmadım bekliyorum şimdi Rutin kontrollere devam edicem Allaha sığınıyorum  o herşeyin hayırlısını nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ÖYLE TABİ CANIM İYİ BARİ İKİ DOKTOR YOK DEDİYSE YOKTUR ALLAHIN İZNİYLE MERAK ETME SEN

FeHi

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 11 Şubat , 2011, 10:26:03
ÖYLE TABİ CANIM İYİ BARİ İKİ DOKTOR YOK DEDİYSE YOKTUR ALLAHIN İZNİYLE MERAK ETME SEN
İnşallah canım temennim dileğim duam o artık

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

konunu yeni gordum canim insallah sorun ortadan kalkmistir  :amin:
bide canim ne demekmis Ventrikulomegali  :dontknow:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 12 Şubat , 2011, 14:32:10
konunu yeni gordum canim insallah sorun ortadan kalkmistir  :amin:
bide canim ne demekmis Ventrikulomegali  :dontknow:
İnşallah canım İnşallah.  Beyinde genişleme demek canım :y25:

KasrıCinan

canım benim insallah bebeğin sağlıklı bir sekilde doğar inanıyorum ki birseyi yok bebeğinin en azından öbür doktorlar öyle demis için rahat olsun. :amin: bebeğin için dua edeceğim kandil günü

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

FeHi

Alıntı yapılan: kasrii - 12 Şubat , 2011, 16:58:36
canım benim insallah bebeğin sağlıklı bir sekilde doğar inanıyorum ki birseyi yok bebeğinin en azından öbür doktorlar öyle demis için rahat olsun. :amin: bebeğin için dua edeceğim kandil günü
Allah Razı olsun canım arkadaşım Rabbim gönlüne göre versin İnşallah :amin: :amin: :amin:
İnşallah gerçekten bişiyi yoktur Rabbime sığınıyorum ona güveniyorum, bide güzel yürekli canlarımın duasına Allah hepinizden Razı olsun Bitanelerim  :amin: :amin: :amin: Ayakta olmama kendimi iyi hissetmeme sebebsiniz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canımm ya yeni gördüm bu konuyu:( başka doktorlarada görünmem iyi olmuş tatlım inşallah bebeğin sağlıklı sıhhatlidir.bir arkadasımda çok ünlü bir Doç. gidiyordu epeyde pahalıydı hemde ve bebeginde şu var bu var dıye bir sürü sağlık problemi sıralamıştı arkadasım helak olmuştu daha sonra bıraktı o doktoru farklı doktorlara gitti,radyoloji uzmanlaraına danıştı ve ayrı yerlerde detaylı ultrasonlara girdi çok şükür bebeği çok sağlıklıymış.Rabbim senin meleğiinide korusun canım :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Şubat , 2011, 18:23:39
Canımm ya yeni gördüm bu konuyu:( başka doktorlarada görünmem iyi olmuş tatlım inşallah bebeğin sağlıklı sıhhatlidir.bir arkadasımda çok ünlü bir Doç. gidiyordu epeyde pahalıydı hemde ve bebeginde şu var bu var dıye bir sürü sağlık problemi sıralamıştı arkadasım helak olmuştu daha sonra bıraktı o doktoru farklı doktorlara gitti,radyoloji uzmanlaraına danıştı ve ayrı yerlerde detaylı ultrasonlara girdi çok şükür bebeği çok sağlıklıymış.Rabbim senin meleğiinide korusun canım :amin: :amin: :amin:
İnşallah canım Rabbim sesini duysun içimi sizler sayesinde sizlerin verdiği teselli sayesinde rahat Allah razı olsun :amin: