Benim de adim ANNE.. Sercanim dogdu..

Başlatan **Gül**, 25 Ocak , 2011, 02:08:14

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Ocak , 2011, 08:26:56
canım gözün aydın allah anneli babalı büyütsün biliyorsun bende hamileyim darısı tüm hamile arkadaşlara ve hamile kalmak isteyenlere diyelim
Cook tesekkur ederim canim. Darisi senin dogumuna olsun kolaylikla insallah  :amin: :amin: Ve isteyen herkese yasatsin rabbim bu mutlulugu  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 25 Ocak , 2011, 08:38:27
Gülümmmmmm gül yüzlüm iyi yüreklim gözün aydın canım arkadaşım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Allahım analı-babalı büyütsün..Sağlıklı uzun hayırlı ömürleri olsun..Anneciğini hiç üzmesin melekliğini korusun  :k06:
Hoşgeldin aramıza taze anne  :flowers: :flowers: :flowers: Bol bol sütün olsun inşallah  :amin: :amin:

Hoş Geldin Bebek
Ailenin göz bebeği
Bahtın güzel, ömrün uzun olsun
Gözlerini açtığında fani dünyaya
Umutsuz bakışların umutla dolsun
Dokuz ay heyecanla bekledik seni
Yuvaya doğdun bir güneş gibi
Sülalenin olacaksın el bebek gül bebeği
Benden sana olsun, uzun ömür dileği
Kader hep gülsün sana olmasın tuzak
İyilikler seninle kötülüklerden uzak
Geleceksin diye, beklendin sabahlara dek
Bu yeni âleme HOŞ GELDİN BEBEK
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Gozdemmmm Guzel arkadasim. Yine dokturmussun yine  :opucuk: :opucuk:
Coook tesekkur ederim canim guzel dileklerin icin. Allahim sizi de hic ayirmasin Ruzgarimla. Bir omur boyu mutlu etsin insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: happines - 25 Ocak , 2011, 09:31:27
En yeni anne çok geçmiş olsun, bebişinle hep mutlu olursunuz inşl.
Cok tesekkur ederim. Insallah herkes yavrulariyla mutlu olur. Bekleyen annelerde biran once kavusur  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: CiHaNNuR - 25 Ocak , 2011, 09:59:22
Rabbim anali babali buyutsun tatlim, daha dun esine mujdeyi nasil verdiginden bahsediyorduk simdi ise dunyaya geldi minik sercan. zaman cok cabuk geciyor...hosgelmis sefalar getirmis sercan efendi  :k06:
Tesekkur ederiz Teyzesi  :opucuk: :opucuk: evet cok cabuk geciyor. Daha dun gibiydi o minicik hali Simdi bir insan yavrusu.  :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 25 Ocak , 2011, 10:03:57
Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Ocak , 2011, 02:08:14
9 aylik bir surecin sonunda 22.01.2011 gunu saat 22.04 de Minik Sercan sezeryanla dunyamiza geldi. Basimizin taci gozumuzun nuru oldu. Minicik ailemizi sevince bogdu.  :love9: :love9: :love9:
55 cm boyu ve 3.145 gr lik bir can parcasinin annesiyim artik. Bana bu duyguyu yasatan o minicik cana can veren rabbime binlerce sukurler olsun. Ve bu duyguyu yasamak isteyen herkesin yaninda olsun insallah  :amin: :amin: :amin:
canım tebrik ediyorum güle güle büyüt  :amin: :amin: :amin:
Tesekkur ederim canim. Darisi sana olsun. Insallah sende en kisa zamanda guzel haberlerini paylasirsin bizlerle  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤ - 25 Ocak , 2011, 10:31:56
hayırlı olsun tatlım yaa....hamiş resimlerin geldi gözümün önüne....benim minnoş daha karnımdaydı...ne çabuk geçti...sende yakında benim gibi başlarsın daha dün kaburgamı aşındırıyodu şimdi kucuşumda :)  hayırlı olsun cnm allah analı babalı büyütsün...
Sagolasin arkadasimm  :opucuk: :opucuk: Allahim seninde yavrunu sana bagislasin omur boyu :amin:  Evet aynen oyle oluyor. Simdiden basladim bile.  :k06: bir Sercana bakiyorum bir karnima oraya nasil sigiyordun acaba demekten alamiyorum kendimi  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 25 Ocak , 2011, 10:53:48
hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün inşallah... hayırlı, sağlıklı, akıllı uslu bir evlad olur inşallah  :amin: :amin:
Tesekur ederim canim. Darisi sana olsun insallah. Seninde dogum haberlerini aliriz insallah saglicakla  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: duygusu - 25 Ocak , 2011, 11:51:19
hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun
Tesekkur ederim canim hepimizinkini insallah
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: pırıl - 25 Ocak , 2011, 12:01:26
hayırlı olsun,allah bebeğine ve sana sağlık versin,mutlu güzel günleri nasip etsin.
sercan bebeği nazarlardan saklasın :nazar:
Guzel dileklerin icin tesekkur ediyoruz teyzesi sagolasin  :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 25 Ocak , 2011, 12:52:06
.hoşgelmiş sefalar getirmiş paşa
gülcüm hayırlı olsun
rabbim onu size bağışlasın  :muzz: :muzz: :muzz:

maşallah boyumuz da uzunmuş benim kız cüce kaldı valla  :k06:

Hosgeldim Gulsah Teyze. Ee erkek adam biraz uzun olur. Yagmurunda guzelligi yeter zaten boya ne gerek var  ;) ;) ;)
Coook tesekkur ederim Gulsahcigim hepimizinkini bagislasin rabbim  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: serife26 - 25 Ocak , 2011, 13:13:22
sercan hoş geldi dünyamıza,hayırlı olsunnnn :nazar:  :nazar:
Coook tesekkur ederim canim sagolasin  :flowers: :flowers:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: birgül87 - 25 Ocak , 2011, 14:27:16
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış:
hadi gözün aydın canım benim rabbim hayırlısı ile buyutmeyi nasip etsinnnnnnnnnn
Aminn canim sagolasin. Allahim seni de kolaylikla kavustursun insallaah yavruna  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 25 Ocak , 2011, 15:28:11
Gulcum cok sevindim canimmm  :hieyt: :hello2:

Gözun aydin oldunn, Rabbim hayirli evlat etsinn insaallahhh

Allah anali babali buyutsunn  :amin:

Sagolasin Duygucugumm  :opucuk: hepimizinkini insallah.
Bizim gelinin haberi oldu dimi damadin geldiginden  ;) ;)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

26 Ocak , 2011, 02:42:25 #44 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2011, 02:55:46 **Gül**
Alıntı yapılan: S@rIkız ◡‿◡✿✿ - 25 Ocak , 2011, 16:49:22
GÜLÜM TEBRİKLER TATLIM.  :opucuk: ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  :flowers: :flowers: :flowers:
ÇOK ŞÜKÜR SENDE KAVUŞTUN BEBEĞİNE  9 AYLIK SERÜVEN SONA ERDİ :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLI SIHATLİ ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canimmm cok sagolasin. Evet cok sukur o maraton bitti simdi yenisi basladi. Allahim en kisa zamanda sana da yasatacak insallah bu guzellikleri  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011