28 Mart , 2024, 20:06:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim de adim ANNE.. Sercanim dogdu..

Başlatan **Gül**, 25 Ocak , 2011, 02:08:14

« önceki - sonraki »

duygusu

hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun

pırıl

hayırlı olsun,allah bebeğine ve sana sağlık versin,mutlu güzel günleri nasip etsin.
sercan bebeği nazarlardan saklasın :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

.hoşgelmiş sefalar getirmiş paşa
gülcüm hayırlı olsun
rabbim onu size bağışlasın  :muzz: :muzz: :muzz:

maşallah boyumuz da uzunmuş benim kız cüce kaldı valla  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

serife26

sercan hoş geldi dünyamıza,hayırlı olsunnnn :nazar:  :nazar:

birgül87

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış:
hadi gözün aydın canım benim rabbim hayırlısı ile buyutmeyi nasip etsinnnnnnnnnn

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

Gulcum cok sevindim canimmm  :hieyt: :hello2:

Gözun aydin oldunn, Rabbim hayirli evlat etsinn insaallahhh

Allah anali babali buyutsunn  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜLÜM TEBRİKLER TATLIM.  :opucuk: ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  :flowers: :flowers: :flowers:
ÇOK ŞÜKÜR SENDE KAVUŞTUN BEBEĞİNE  9 AYLIK SERÜVEN SONA ERDİ :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLI SIHATLİ ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

<<AyBüKe>>

Tebrik ederim canım,Allah analı babalı büyütsün  :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olsun minik sercanın  :nazar: :nazar:
sana da geçmiş olsun annesi ne mutluluktur... :k06: evinizin daimi minik misafiriyle bir ömür mutlu ve huzurlu olmanız duasıyla rabbim bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın  :amin: :amin: bu arada başlıkda süper  :icon_thumright:

Demet_dk

Tebrik ederim
Allah analı babalı büyütsün :amin:

Balböceği

Gulcum, cok sevimdim canim  :flowers:

Rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin  :amin: :amin:

Bol Bol sutlu gunler  :flowers:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Gül'üüüüüümmmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: Tebrik ederim bitanem,
Gözün aydin, allah anali babali Büyütsün  :amin: Minik Sercan'imiz Hos gelmis sefalar getirmis  :aferin: :love9:
En kisa zamanda kendisini gormeyi istiyoruz  :)
dogum hikayenide bekliyoruz :)  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
annelerin gülü,çok sevindim canım hayırlısıyla kurtulmana
küçük sercanın ayaklarını ellerini ısırda görsün bakalım o kadar bekletmek neymiş
Allah hayırlı evlat eylesin canım  :nazar: :nazar: :nazar:
hep güzel günlerini gör inşallah evladının  :amin: :amin: :amin: :amin:

**Gül**

26 Ocak , 2011, 02:21:27 #28 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2011, 02:55:12 **Gül**
Alıntı yapılan: chilek - 25 Ocak , 2011, 05:02:25
cnmmm cok tebrik ederim anneligin hayırlı ugurlu olsun. sutun bol, aglamalar az, uykusuzluk hic olmasın inşallah  :amin: :amin: :amin:

pasamız nasıl da uzun boylu olacak annesi masallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mis mis kokla sercanımızı bizim için annenin de ellerinden opuyoruz sevgiler :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Coook tesekkur ederim Dilekcigim. Darisi sana olsun insallah kolaylikla. Bir avazda kurtulup minigine kavusursun insallah. Kokluyorum teyzesi senin yerine de  :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: La√iNYa_♥ - 25 Ocak , 2011, 07:07:38
Hayırlı Olsun Tebrik ederim.

Evinizin neşesi Hoşgelmiş sefalar getirmiş :k06: :love9:

Tesekkur ederim  :opucuk: :opucuk: tam Sefa getirdi evimize  :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011