Benim de adim ANNE.. Sercanim dogdu..

Başlatan **Gül**, 25 Ocak , 2011, 02:08:14

« önceki - sonraki »

**Gül**

9 aylik bir surecin sonunda 22.01.2011 gunu saat 22.04 de Minik Sercan sezeryanla dunyamiza geldi. Basimizin taci gozumuzun nuru oldu. Minicik ailemizi sevince bogdu.  :love9: :love9: :love9:
55 cm boyu ve 3.145 gr lik bir can parcasinin annesiyim artik. Bana bu duyguyu yasatan o minicik cana can veren rabbime binlerce sukurler olsun. Ve bu duyguyu yasamak isteyen herkesin yaninda olsun insallah  :amin: :amin: :amin:

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

βαlκιz

canım geçmiş olsun
sonunda kavuştunuz
:hieyt: hoşgelmiş sercan bey
güzel anne allah analı babalı büyütsün bebegini
bol sürün olsun inşallah
paşamız akıllı uslu olur seni üzmez inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gulcum nihayet kavusturana  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
oncelikle cok gecmis olsun  :flowers: :flowers:
sercan bebek hos gelmis sefa getirmis  :muzz: :muzz: :muzz:
masallah kuzucuguma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
anneligin hayirli ugurlu olsun canim  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Ocak , 2011, 02:13:41
canım geçmiş olsun
sonunda kavuştunuz
:hieyt: hoşgelmiş sercan bey
güzel anne allah analı babalı büyütsün bebegini
bol sürün olsun inşallah
paşamız akıllı uslu olur seni üzmez inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Cook tesekkur ederim Gulsah Teyzesi.  :opucuk: :opucuk: Insallah dedigin gibi akilli uslu olur  :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 25 Ocak , 2011, 02:19:39
gulcum nihayet kavusturana  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
oncelikle cok gecmis olsun  :flowers: :flowers:
sercan bebek hos gelmis sefa getirmis  :muzz: :muzz: :muzz:
masallah kuzucuguma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
anneligin hayirli ugurlu olsun canim  :amin: :amin: :amin:
Cok sukur kavustuk canimm  :opucuk: :opucuk:
Cook tesekkur ederim canim guzel dileklerin icin  :flowers: :flowers:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

cnmmm cok tebrik ederim anneligin hayırlı ugurlu olsun. sutun bol, aglamalar az, uykusuzluk hic olmasın inşallah  :amin: :amin: :amin:

pasamız nasıl da uzun boylu olacak annesi masallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mis mis kokla sercanımızı bizim için annenin de ellerinden opuyoruz sevgiler :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

мiŁenα.

Hayırlı Olsun Tebrik ederim.

Evinizin neşesi Hoşgelmiş sefalar getirmiş :k06: :love9:

:love9: :love7: :love9:

izemsevi

canım gözün aydın allah anneli babalı büyütsün biliyorsun bende hamileyim darısı tüm hamile arkadaşlara ve hamile kalmak isteyenlere diyelim

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülümmmmmm gül yüzlüm iyi yüreklim gözün aydın canım arkadaşım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Allahım analı-babalı büyütsün..Sağlıklı uzun hayırlı ömürleri olsun..Anneciğini hiç üzmesin melekliğini korusun  :k06:
Hoşgeldin aramıza taze anne  :flowers: :flowers: :flowers: Bol bol sütün olsun inşallah  :amin: :amin:

Hoş Geldin Bebek
Ailenin göz bebeği
Bahtın güzel, ömrün uzun olsun
Gözlerini açtığında fani dünyaya
Umutsuz bakışların umutla dolsun
Dokuz ay heyecanla bekledik seni
Yuvaya doğdun bir güneş gibi
Sülalenin olacaksın el bebek gül bebeği
Benden sana olsun, uzun ömür dileği
Kader hep gülsün sana olmasın tuzak
İyilikler seninle kötülüklerden uzak
Geleceksin diye, beklendin sabahlara dek
Bu yeni âleme HOŞ GELDİN BEBEK
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

En yeni anne çok geçmiş olsun, bebişinle hep mutlu olursunuz inşl.

derbeder

Rabbim anali babali buyutsun tatlim, daha dun esine mujdeyi nasil verdiginden bahsediyorduk simdi ise dunyaya geldi minik sercan. zaman cok cabuk geciyor...hosgelmis sefalar getirmis sercan efendi  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Ocak , 2011, 02:08:14
9 aylik bir surecin sonunda 22.01.2011 gunu saat 22.04 de Minik Sercan sezeryanla dunyamiza geldi. Basimizin taci gozumuzun nuru oldu. Minicik ailemizi sevince bogdu.  :love9: :love9: :love9:
55 cm boyu ve 3.145 gr lik bir can parcasinin annesiyim artik. Bana bu duyguyu yasatan o minicik cana can veren rabbime binlerce sukurler olsun. Ve bu duyguyu yasamak isteyen herkesin yaninda olsun insallah  :amin: :amin: :amin:
canım tebrik ediyorum güle güle büyüt  :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hayırlı olsun tatlım yaa....hamiş resimlerin geldi gözümün önüne....benim minnoş daha karnımdaydı...ne çabuk geçti...sende yakında benim gibi başlarsın daha dün kaburgamı aşındırıyodu şimdi kucuşumda :)  hayırlı olsun cnm allah analı babalı büyütsün...

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AyNi

hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün inşallah... hayırlı, sağlıklı, akıllı uslu bir evlad olur inşallah  :amin: :amin: