20 Mayıs , 2024, 22:03:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte limon yemek

Başlatan bulut84, 23 Ocak , 2011, 22:19:12

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bugün tam 2tane kocaman limon yedim ilk defa  :hungry: :hungry: :hungry: kaynanamlar dedi cok yeme tansiyonun düser iyi deil  :dontknow: ama herkes yiyo dedim bende yiyodum dedi ama cok yeme genede dedi  ::)
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ağustos , 2011, 23:58:18
bugün tam 2tane kocaman limon yedim ilk defa  :hungry: :hungry: :hungry: kaynanamlar dedi cok yeme tansiyonun düser iyi deil  :dontknow: ama herkes yiyo dedim bende yiyodum dedi ama cok yeme genede dedi  ::)
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: midem yaniyo hep limondanmidir acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Ağustos , 2011, 16:53:12
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: midem yaniyo hep limondanmidir acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
limon benim midemide hep eskitiyor  :igrenc:
bu arada bi yerde sormussun ben kizimda hep sabahlri midem bulanidi oglumda ise geceleri sadece bulanir ve kusardim  :igrenc:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 30 Ağustos , 2011, 18:27:12
Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Ağustos , 2011, 16:53:12
limon benim midemide hep eskitiyor  :igrenc:
bu arada bi yerde sormussun ben kizimda hep sabahlri midem bulanidi oglumda ise geceleri sadece bulanir ve kusardim  :igrenc:
benimde yedikten hemen sonra midem yaniyo  :honk: ama cnm istiyo karsi koyamiyom degisik bisi  :laughing7:

Balböceği

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ağustos , 2011, 00:04:36
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 23:52:46
Kisin oprtasinda buzluklari doldururdum bardaga yerdim kitir kitir

balkondaki kari bile bitirmistimm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canm kar cekti  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:
Az kaldi surda kisa kac ay varkii  :k06:
ama varyaaa beni goren sanki yazin gunesinin altinda kalmis sanardi  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Eylül , 2011, 13:39:59
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ağustos , 2011, 00:04:36
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 23:52:46
Kisin oprtasinda buzluklari doldururdum bardaga yerdim kitir kitir

balkondaki kari bile bitirmistimm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canm kar cekti  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:
Az kaldi surda kisa kac ay varkii  :k06:
ama varyaaa beni goren sanki yazin gunesinin altinda kalmis sanardi  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: bende gecenlerde icim yandi havada soguktu aksam gittik buzlu dondurma aldik rahatladim  :muzz: :muzz:

denizkabuğu

bende havuca dadandım bu ara sabah öğle akşam 5 er tane soyup kıt kıt kemiriyorum sevmeyenin bile canı çekiyo :laughing7:
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

Aytii

doğru demiş

benim ilk aylar canım hiç istemezdi kokusuna bile tahammül edemezdim. benki limon delisiyimdir. sonra sonra geçti bende yemeye başladım ama az az. rahmi bile buruşturur derler limon için. iradene sahip çık bacım  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Eylül , 2011, 14:06:17

doğru demiş

benim ilk aylar canım hiç istemezdi kokusuna bile tahammül edemezdim. benki limon delisiyimdir. sonra sonra geçti bende yemeye başladım ama az az. rahmi bile buruşturur derler limon için. iradene sahip çık bacım  ::)

::) ::) ::) eskisine göre az yiyom bulantilarimi hemen kesiyo bide icimi ferahlatiyo ama artik bi dilim falan yiyom cnm isterse zaten disimi gicirtatiyo diye uyuz oldum  :cildir: :ehi: :ehi:

doruk38

ayy kızlar bende hemen hemen her gün akşam 1 limon yiyorum. ama sağlık ocağındaki ebe çok yeme dedi. limon kanı sulandırıyormuş. ne yapacağım bilmiyorum. her akşam aynı satte birden canım istiyo. yemezsemde olmaz. bu kezde limon tuzu yemeye başlıyorum.

melek100lü

afiyet olsun  :hungry: :hungry: :hungry: ağzımı sulandırdın  :k06: :k06:

doruk38

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Nisan , 2012, 23:07:46
afiyet olsun  :hungry: :hungry: :hungry: ağzımı sulandırdın  :k06: :k06:

hemen ye birtane canım. malum hamilesin. bebeğin canı istemiştir