Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Ocak , 2011, 14:23:21

« önceki - sonraki »

derbeder

26 Ocak , 2011, 10:23:42 #30 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2011, 10:25:18 CiHaNNuR
farkettimde adet olunca daha bi kendime bakasim geliyor  :ehi: daha guzel giyinmek istiyorum boyle cillop gibi olmak istiyorum  :ehi:
sanirim en cok bu sekilde kendimi rahat hissediyorum, bu sadece bendemi var acaba  ;D

oghh buarada bugun adet oldum cok sukur, ya bu kadar sevinebilirdim ancak. insanin her yeri sisiyor, gogusler patlayacak gibi oluyor. su orkid reklamlarinda cikip guyya adetliyken dans eden kizlar var ya, bence hepsi numara  :k06: hele birde kendini iyi hissetmeme olayi var :cildir: ya resmen mide bulantisi yapti bende bu karin agrisi  :cildir: :cildir: is yerine bile elimde sicak su torbasiyla geldim, ya Rebbim umarim kimse gormez  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

bende öyleyim
hastayım
dün geçtim aynanın karşısına süslendim
saçlarımı kısallttım :ehi: sonra kuaföre gidimde düzeltsin :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

kzıım doğana kadar acayip kokoştum

mini etekler elbiseler makyajlar eşimi

öle karşılardım kesnlkle ama kızım

doğduktan snra pek fırsatım olmuo

çnkü wcye bile gtmeme izin vermio :-\

o doğduktan sonra da eskisi gbi olmasa da

bakımlıyım  nagehanın dediği gbi pijamayla

bile bakımlıyım ;) misler gbi kokarım :D :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

26 Ocak , 2011, 11:54:39 #33 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2011, 11:56:10 ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤
hep hayalim ewlenip ewin içinde mini etek giymekti ama maalesef eşim uyuzluk ediyo...mini etek giyip süslenince gözüne kötü görünüyomuşum kötü kadınlara benziyomuşum...bana dogal halinle gelki senin masumiyetinde huzur buluyum diyo....
bekarken biraz hızlı yaşamış günü birlik gezmeli kızlarla nefret etmiş demekki artık o tarzlardan...makyaj yaparım ama ööle açı iyemiyorum...

fıstık

NE ALAKA MİNİ ETEK GİYENLER KÖTÜ KADIN MI OLUYO

✿گสЯเ_ќĮż✿

BİZİM TOPLUMUMUZ O KADAR DAR DÜŞÜNÜYORKİ. :cussing: HANGİ ÇAĞDA YAŞIYORUZ BİLEMİYORUM. :'(
BİRAZ BAKIMLI SAÇ BAŞ BOYALI,MAKYAJLI GİYİMLİ KUŞAMLI KADIN OLDUĞUN ZAMAN HEMEN TELE KIZ GÖZÜYLE BAKILIYOR.BU NE KADAR ACI VERİCİ BİR OLAY. :cildir:
RESMEN ÇILDIRIYORUM BU DURUMA.BAKIMLI OLSAN DERT OLMASAN DERT  :cussing:
AMA BENDE KENDİME DİKKAT EDERİM KİMSE İÇİN DEĞİL KENDİM İÇİN  AŞIRI MAKYAJI SEVMEM.MİS GİBİ KOKMAK,TEMİZ VE YAKIŞANI GİYİNMEK SAÇLARIMIN BAKIMLI OLMASI BANA YETER :laughing7:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

26 Ocak , 2011, 21:45:06 #36 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2011, 22:02:30 ƒučhšïα
Bence evliligin ilk basindan beri esine karsi

nasil giyinirsen oyle gider oda alismis olur hem gozunede kotu gorunmezsin.  :suclu:

SiRiNe

27 Ocak , 2011, 08:07:09 #37 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2011, 08:09:59 ♥ ιкιz αηηєѕι ♥
ben evde giyiyorum kisa etekler

esine oldugu surece bir sey olmaz ( tesetturlu arkadaslar icin)

tabiki disarda giymeyi tercih edende giyebilir ahlak bozuklugu ile yargilayamam o bayani.

busracim kesinlikle evin icinde her turlu acik seyleri giy,ebilirsin disarisi ile icerisinin farki olmali

mini  etek, kot pantolon, vs vs, disarda giymedigin hersey

bir katologa baktiginda bunu giyemem diye dusunmeyin, evde giyiyoruz

topuklu ayakkabi bile giyyyyyyyyyyyyyyyy :laughing7:
ben giyiyorum cunki !

tak takkkkkkk evde tabi , tabiki gunduzleri evde topuklu ayakkabiyla gezemezsin , giyindiginde altina normal duzeyde topuklu ayakkabi giyebilirsin.

kadinlarla birlikte davetlerde vs..

esin alisir 

dilengisk

ya busracım ama mini etek sort giyenler kotu kadın mı oluolar :( yetişmekler alışmakla alakalı bana kalırsa

ben yaz kıs giyiyorum kıcıma kadar degil tabi ama yne de giyiyorum smdi kotu kadın mı oldum  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

βαlκιz

ya arkadasın eşi öyle düşünüyo diye kimse lafı biyerlere çekmesin
boşverin
evde veya dışarda öyle giyiynenler üzerine alınmamalı adam istemiyo öyle demiş  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 27 Ocak , 2011, 10:50:11
boşverin
evde veya dışarda öyle giyiynenler üzerine alınmamalı adam istemiyo öyle demiş  :dontknow:

ayni fikirdeyim. esinin mini etekli kadinlarla iyi bir dusuncesi yok demekki. ama bu demek degildirki her mini etek giyen kotu kadindir  :D

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 27 Ocak , 2011, 10:50:11
boşverin

Bencede dilekcim uzerine alinma canim sende  :opucuk:

fıstık

BEN EV GEZMELERİNDE YADA MİSAFİRİM GELİNCE GİYERİM MİNİ ETEKLERİMİ

DIŞARIDA GİYMİYORUM ÇÜNKİ RAHAT EDEMİYORUM

ORAMI BURAMI ÇEKİŞTİRMEKTENSE GİYMEMEYİ TERCİH EDERİM :k06:

AMA SİYAH KALIN ÇORAPLA DİZ ÜSTÜ ETEK GİYERİM HEM DİKKAT ÇEKMEZ HEMDE BEN RAHAT EDERİM :icon_thumright:

SiRiNe

ay benmi kötu bir yorum yaptim acab  :icon_scratch:

yukarda mini etek giyenler kötumu dendi, bende fikrimi yazmistim

birde kendim tesetturlu oldugum icin evde giymek istedigim cok sey oluyor busrayi anladigim icin bir kac öneride bulundum

busracim bilmeden kötu bir sey yazdi isem hakkini helal et canim

:opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ben onceleri cooooooooooooooooook bkimliydim  ;D herkes parmakla gosteriyodu  ;)
kiz dogdugundan beri zamanim olmuyor kendimi tuvalete bile zor gidiyorum  :cildir: :cildir:  ama yinede kisisel temizlik ve bakimim yaparim elimden geldigince  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: