28 Mart , 2024, 13:31:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Ocak , 2011, 14:23:21

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Çoğu kadın evlenince birden süsü püsü bırakıp şöyle bi salıveriyo kendini..
kaptın kocayı ya nasıl olsa iş garanti evlisin hemen bırak bakımı falan :violent1:

sonra 3-5 geçince erkeğin gözü güzel hanımcıklara kayıveriyo.. birde bu durumda kadınlar hayıflanıyor kocam başka kadınlara bakıyor napiyimm.. :tongue3:
nap bacım biliyon mu  8)
geç aynanın karşısına sen erkek olsan sana bakarmısın düşün taşın
eskiden böylemiydin bi bak  :icon_thumright:

şimdi hanımlar diyeceksiniz ki benim ruhum güzel oda beni böyle sevsin
tabiki ruhunuz güzel  :nazar:
içinizle beraber dışınızda güzel oluverse nolur ki
fazla mal göz çıkarır mı??  ;)

hadi kendisini salan ev (çalışanlar işe gittiği için genellikle bakıyor kendisine) hanımlar kampanya başlatıp bugun kendimiz için neler yaptıklarımızı yazalım.. :icon_thumright:
yapmayanlar!! ellerinde kumanda dizi başından kalkamayanlar hayde bakım zamanı
içimizdeki güzeli dışımızdaki ile birleştirip kocalarınızın başını dönderin  :occasion5: :occasion5:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

şimdi Hicret gelin Bacii:D ne yapıyorum biliyormusun haftada 1 defa yüz temizlemememi yapıyorum tonik akne gideric nemlendiriciler falan  tırnak bakımı , saç boyamı 2 ayda 1 hiç ihmal etmem kaş ve bıyık o konuda çok hasasım tek tel kalmayacak ardada evde makjaj hiç abartısız olanından tabiki (asyada isyior ona 1 ruj yeterli :P ) bunlar bitince oturyorum pc başına yada dizimin başına kendim için bakımlı oluyorum ne edecek koca benim bakımımı analı kızlı kokoş kokoş dolanıyoz evde D:  :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ - 23 Ocak , 2011, 14:31:24
şimdi Hicret gelin Bacii:D ne yapıyorum biliyormusun haftada 1 defa yüz temizlemememi yapıyorum tonik akne gideric nemlendiriciler falan  tırnak bakımı , saç boyamı 2 ayda 1 hiç ihmal etmem kaş ve bıyık o konuda çok hasasım tek tel kalmayacak ardada evde makjaj hiç abartısız olanından tabiki (asyada isyior ona 1 ruj yeterli :P ) bunlar bitince oturyorum pc başına yada dizimin başına kendim için bakımlı oluyorum ne edecek koca benim bakımımı analı kızlı kokoş kokoş dolanıyoz evde D:  :ehi: :ehi: :ehi:
:k06: :k06: :k06: :k06:

н∂vv∂ ツ

valla ben hala geceliklerimi çıkarmadım üstümden   :suclu:   :ehi:
12.30da kalktım
bebişime bakmaktan bana sıra gelmedi

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: н∂vv∂ ツ - 23 Ocak , 2011, 14:57:30
valla ben hala geceliklerimi çıkarmadım üstümden   :suclu:   :ehi:
12.30da kalktım
bebişime bakmaktan bana sıra gelmedi

kendıne vakıt yaratacaksın bacımm  :k06:

н∂vv∂ ツ

vakit ayırmak mı
bana ne kadar uzak bir kelime  :laughing7:
bazen öyle bir oluyor ki
altını değiştir
emzir
kustu üstünü değiştir
sonra tekrar kustu üstünü değiştir
sonra tekrar acıktı emzir
altını değiştir
hep böyle kısır bi döngü  ;D
ama ben memnunum kızımla uğraşmaktan
tabi kendime de baksam iyi olacak
dur şu geceliği çıkarıp geleyim  :laughing7:

hüzünden_gelme

çok haklısın sende çok önemlı tabı yavrun ama kocan da önemlı
şu an anlayamıyorum çoçugum olmadıgından ama senı biraz tecrubelıyım cevremden :k06:

:k06: :k06: :k06: çıkar çıkar 

βαlκιz

güzel konu o yazdıkların alıntımı kız senmi yazdın :ehi:
ben bir iki haftadır hiç süslenmiyorum hatta 1 ay diyim
evde süs püs yapmıyorum
önceden her gün saçımı düzleştirir
makyaj yapardım
bu ara saldım valla kendimi
ama dün kaşlarımı aldım elime yüzüme krem sürdüm
bugun bişey yapmadım ama yapim bari kız dur yemeklerim bitsin
süslenim  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

ben evlenmeden once kendime vakit ayıramayacagımı tahmin etmiştim valla o yuzden gelecege yatırım olsun diye kalıcı makyaj yaptırmıstım gozler ustune  eyeliner dudak cevresine ve dudakların icine hafif pembelik, sabah kalktıgım gibi sacımı toplayıp allık surdugum an hoop işlem tamam. 2 haftada bir manikur ve kaşlar (bıyıklarıda lazer epilasyonla halletmiştim), ayda bir pedikur ve sac boyama aksatmam hayatta ve haftada bir de topuklarıma bolca vazelin surup strec filmle sarıp ustune corap giyip oyle yatarım, pamuk gibi olur topuklarım...olur da manikure gidemezsem aynı işlemi ellerime de yapıp streclemek yerine ameliyat eldiveni takar yatarım bu sekilde tırnak diplerim baya toparlar...

bakalım bebek olunca da devam edebilecek miyim :dontknow:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: chilek - 23 Ocak , 2011, 17:02:31
ben evlenmeden once kendime vakit ayıramayacagımı tahmin etmiştim valla o yuzden gelecege yatırım olsun diye kalıcı makyaj yaptırmıstım gozler ustune  eyeliner dudak cevresine ve dudakların icine hafif pembelik, sabah kalktıgım gibi sacımı toplayıp allık surdugum an hoop işlem tamam. 2 haftada bir manikur ve kaşlar (bıyıklarıda lazer epilasyonla halletmiştim), ayda bir pedikur ve sac boyama aksatmam hayatta ve haftada bir de topuklarıma bolca vazelin surup strec filmle sarıp ustune corap giyip oyle yatarım, pamuk gibi olur topuklarım...olur da manikure gidemezsem aynı işlemi ellerime de yapıp streclemek yerine ameliyat eldiveni takar yatarım bu sekilde tırnak diplerim baya toparlar...

bakalım bebek olunca da devam edebilecek miyim :dontknow:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
pekte bakımlıyız :D

dilengisk

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız dilek maşallah kalıcı makyaj falanç bayağı kokoşmuşsun  :toothy10:
gerçekten kalıcımı ne kadar kalıyo? tam senin kaynanaya göre bi işlem yaptırmışsın valla  :k06:

ben çalıştığım için genelde bakımlıyımdır.
evde de ihmal etmem ama hamileyken biraz salmıştım kendimi.
bebekten sonra toparladım.

genelde tersi olur ama  :ehi:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 23 Ocak , 2011, 17:59:32
kız dilek maşallah kalıcı makyaj falanç bayağı kokoşmuşsun  :toothy10:
gerçekten kalıcımı ne kadar kalıyo? tam senin kaynanaya göre bi işlem yaptırmışsın valla  :k06:

ben çalıştığım için genelde bakımlıyımdır.
evde de ihmal etmem ama hamileyken biraz salmıştım kendimi.
bebekten sonra toparladım.

genelde tersi olur ama  :ehi:

ayy cok guldum hayatım zaten kaynanamı catlatan da benim bu halim galiba. valla 3 senedir hala makyajlıyım:) 7 sene kalacak demişlerdi yaptırdıgımda :amin: yaptırdıgımda esimle daha cıkmıoduk aman allah korusun evlendikten snra falan bole bişey yaptırmıs olsam varya bana inat gider yaptırır benimki  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

birde benim gobegimde dovme var ilk hamama gittigimizde gormustu amaaannn kıyamet kopmustu da ondan yırttık eşim ben istedigim icin yaptırdı demişti

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız hamama da mı gittiniz kaynanayla
Allah canını almasın  :toothy10:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Seker Hatunlar cok komiksiniz  :k06: :k06:

Ozgecim canim, cok iyi yazmissin ama  :laughing7:

..........iste orasini sorma amasi cok bu islerin bende evlenip kendini salanlardanim

sonra kendimi toladim 6 ayda ama cok gec olmustu simdi ne oldu ?? diye sorsaniz  :tongue3:

Cocuk oldu aklima bile gelmiyor suslenmek puslenemk zaten uykusuzluktan sersem gibiyim

makyaja saca ayiracak vaktim yok ..  :k06: :k06: inanirmisiniz dogumdan sonra wcye gitmeyi bile unutuyorum  :toothy10: :toothy10: