28 Nisan , 2024, 17:05:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nazlı MELEĞİMİ KAYBETTIM

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Ocak , 2011, 22:24:14

« önceki - sonraki »

Balböceği

Sibelim tekrar gecmis olsun. insALLAH bugunleride atlatacaksin

sabr lazim sabr..... Mevlam tekrar nasip etsin  :amin: gun dogmadan neler dogar demisler

cok sukur hamile kaliyorsun bunu yasayamayanlarda var unutma SENI COK SEVIYORUZ ...

UZULMENI ISTEMIYORUZ SANA LAYIK DEGILMISKI MEVLAM VERMEMIS

SENI COK COK OPUYORUM GUCLU OL BUNUDA ATLAT  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 22 Ocak , 2011, 00:06:22
canım kürtajdan korkma bayıltıyorlar acımıyor.insallah ona gerek kalmaz.benim de 8+4tü ama kürtaj oldum.ama iç kanama çok oldugu için kürtaj oldum.sen kendin düsük yüptığın için gerek kalmaz bence kürtaja
bı kere kurtaj oldum bılıyorum canım ama ısmı kotu bayılmak bana ıyı gelmıyor uyanamıyorum onun için korkuyorum  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ƒʅυ.. - 22 Ocak , 2011, 00:13:05

sabr lazim sabr..... Mevlam tekrar nasip etsin  :amin: gun dogmadan neler dogar demisler

cok sukur hamile kaliyorsun bunu yasayamayanlarda var unutma SENI COK SEVIYORUZ ...

edacım cokkk sagol gulum hep yanımda oldunnuz
ıyıkı varsınız  :love9: :love9: :love9: konustukça ınsan rahatlıyor once allahın sonra sızlerın sayesınde kolay atlatacam ınsallah  :amin: :amin:
bende senı ve hakan yıgenımı opuyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 22 Ocak , 2011, 00:02:42
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 21 Ocak , 2011, 23:58:18
sibelcim yazmistim ama goremedin sanirim  :dontknow:
hersey iyi olucak kurtaj olmucak ve insallah doktor size tekrar denemenizi soylucek  :amin:
canım kusura bakma aklım karısık bazen cevap yazmaları atlayabılıyorum

amınnn canım bende kurtaj ıstemıyorum korkuyorum kurtajdan ınsallah dedıgın gıbı olur canım  :amin: :opucuk:

onemli degil tatlim  :opucuk:
kafan karisik uzgunsun biliyorum ama iki ucgunde toparlanirsin tatlim icine atma burda paylaski acilarin dinsin tatlim paylastikca azalsinn  :k06: :k06: :k06:
hayat devam ediyor ve anne olmak icin daha cok zamanin olucak  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülüm tekrar tekrar rabbimden sabır diliyorum
inşallah zaman geçecek bu sıkıntıların hepsini atlatacaksın
kendine dikkat et,üzülme ne olur

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 22 Ocak , 2011, 00:15:42
Alıntı yapılan: ƒʅυ.. - 22 Ocak , 2011, 00:13:05

edacım cokkk sagol gulum hep yanımda oldunnuz
ıyıkı varsınız  :love9: :love9: :love9: konustukça ınsan rahatlıyor once allahın sonra sızlerın sayesınde kolay atlatacam ınsallah  :amin: :amin:
bende senı ve hakan yıgenımı opuyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

kENDINE COK IYI BAK yarin gorusuruz insALLAH  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 22 Ocak , 2011, 00:13:39
canım kürtajdan korkma bayıltıyorlar acımıyor.insallah ona gerek kalmaz.benim de 8+4tü ama kürtaj oldum.ama iç kanama çok oldugu için kürtaj oldum.sen kendin düsük yüptığın için gerek kalmaz bence kürtaja
bı kere kurtaj oldum bılıyorum canım ama ısmı kotu bayılmak bana ıyı gelmıyor uyanamıyorum onun için korkuyorum  :'(
hımm canım bende öyle oldum ailem ben çıkmayınca çok korkmustu.narkoz ağır gelmisti.herkez yarım saat dururken ben 2 ssat ayılamamıstım.olsun yeterki parca kalmasın da mecburuz.üzme artık hadi rabbime emanet ola.umarım bundan sonra rabbim yüzüne güler.iyi geceler

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

''AşK MaSaLı''

sıbelmmmmmmm:( cok uzuldum bebegımmmmmm canım  rabbım en hayırlısını verırı uzulme canım arkadasım dua et  bırtanem cokgecmıs olsun canımmmmmmmmmm kıyamam sana

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 22 Ocak , 2011, 00:17:35
Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 22 Ocak , 2011, 00:13:39
hımm canım bende öyle oldum ailem ben çıkmayınca çok korkmustu.narkoz ağır gelmisti.herkez yarım saat dururken ben 2 ssat ayılamamıstım.olsun yeterki parca kalmasın da mecburuz.üzme artık hadi rabbime emanet ola.umarım bundan sonra rabbim yüzüne güler.iyi geceler
aynen canım bende oylyım uyanamıyorum onun içinde herkes endışe duyuyor ınsallah gerek kalmaz tatlım  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 22 Ocak , 2011, 00:16:18
Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 22 Ocak , 2011, 00:02:42
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 21 Ocak , 2011, 23:58:18
sibelcim yazmistim ama goremedin sanirim  :dontknow:
hersey iyi olucak kurtaj olmucak ve insallah doktor size tekrar denemenizi soylucek  :amin:
canım kusura bakma aklım karısık bazen cevap yazmaları atlayabılıyorum

amınnn canım bende kurtaj ıstemıyorum korkuyorum kurtajdan ınsallah dedıgın gıbı olur canım  :amin: :opucuk:

onemli degil tatlim  :opucuk:
kafan karisik uzgunsun biliyorum ama iki ucgunde toparlanirsin tatlim icine atma burda paylaski acilarin dinsin tatlim paylastikca azalsinn  :k06: :k06: :k06:
hayat devam ediyor ve anne olmak icin daha cok zamanin olucak  ;)
en azından içimın sızısı gectı aynurum
allah razı olsun ne dıyeyım sızlere hepınızı çok sevıyorummm
ınsallah canım çabut atlatacam çok sagol ne dıyeyım bılemıyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

Demet_dk

SİBELCİM ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM BENİM

ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR

DEDİĞİN GİBİ HERŞEYİN HAYIRLISI BUNDA DA VARDIR Bİ  HAYIR DİYELİM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 22 Ocak , 2011, 00:18:54
sıbelmmmmmmm:( cok uzuldum bebegımmmmmm canım  rabbım en hayırlısını verırı uzulme canım arkadasım dua et  bırtanem cokgecmıs olsun canımmmmmmmmmm kıyamam sana
caanım sagol sedacım  :opucuk: :opucuk:  allah razı olsun ne yapalım olmadı yıne kısmet degılmış  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Demet_dk - 22 Ocak , 2011, 00:27:45
SİBELCİM ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM BENİM

ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR

DEDİĞİN GİBİ HERŞEYİN HAYIRLISI BUNDA DA VARDIR Bİ  HAYIR DİYELİM
demetcım sagol tatlım
2 meelgımde olmadı ınsallah 3 de olur allah razı olsun  :opucuk: :opucuk:

fıstık

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ DEMEKKİ

BEN İLK BEBEĞİMİ KAYBETTİĞİMDE 23 HAFTALIKTI DAHA SENİNKİ 7 HAFTALIKMIŞ HİSSETSEYDİN DAHA KÖTÜ OLURDUN

YADA DOĞUM ANINDA BİŞİ OLSAYDI ALLAH KORUSUN DAHA MI İYİ

O YÜZDEN HİÇ ÜZÜLME RABBİM ZAMANINI BİLİYORDUR

βαlκιz

canım arkadasım  :crybaby2: :y25: :y25: :y25: ne dicegimi bilemiyorum yaa
çok üzgünüm şuan
canım benim allahım yine verir canım üzülme yine olucak biliyorum
bu sefer tutuncak melegin sana
ve seni bırakmıycak hiç
bunca insan senin için dua ediyor rabbim verir elbet canım kıyamam ben sana üzülme :y25: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: