Doguma ilk adimi attik

Başlatan **Gül**, 21 Ocak , 2011, 13:40:55

« önceki - sonraki »

Balböceği

βαlκιz

doğmuş yapmıştır hastanededir haber verememiştir bize
canım benim dört gözle bekliyoruz gel  :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜLCÜM DOĞUM YAPTINMI NASILSIN ACABA  :dontknow: :dontknow:
İNŞALLAH SAĞ SALİM SERCAN PAŞAMIZA KAVUŞMUŞSUNDUR  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

dilengisk

ayyy cok merak ediorum ben yaaaa

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yurt dışında yaşadığı için belki hastanede daha uzun tutuyorlardır ve oğluşundan fırsat bulup bize yazamamıştır kesin aman sağlıkları iyi olsun da geçde olsa elbet öğreniriz...

**Gül**

Veeee bizzz Geldikkk  :hello: :hello: :hello: :hello:
Oglusum tum teyzelerinin ellerinden opuyor  :aferin: :aferin: :aferin:
Hepinize guzel dilekleriniz ve dualariniz icin ayri ayri tesekkur ederim.  :opucuk: :opucuk:
Zorluda olsa sonunda bitti. 22 ocak gunu aksam 22.04 de Sercan Pasa dogdu. Ve bu aksam saatlerinde evimize geldik. Ikimizinde saglik durumu iyi. Hersey yolunda cok sukur. Ancak haber verebiliyorum. Kusurumuza bakmayin teyzeleri  :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Ocak , 2011, 02:01:50
Veeee bizzz Geldikkk  :hello: :hello: :hello: :hello:
Oglusum tum teyzelerinin ellerinden opuyor  :aferin: :aferin: :aferin:
Hepinize guzel dilekleriniz ve dualariniz icin ayri ayri tesekkur ederim.  :opucuk: :opucuk:
Zorluda olsa sonunda bitti. 22 ocak gunu aksam 22.04 de Sercan Pasa dogdu. Ve bu aksam saatlerinde evimize geldik. Ikimizinde saglik durumu iyi. Hersey yolunda cok sukur. Ancak haber verebiliyorum. Kusurumuza bakmayin teyzeleri  :aferin: :aferin:

hayırlı evlat olsun inş.çok geçmiş olsun.inş bizlerde hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde meleklerimizi alırız kucağımıza. :amin:

dilengisk

ayy burdan da tebrik etmezsem olmaz canımmmmmm cok sevindik hayırlı ugurlu olsun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elvan&busenur

tebrikler canım allah acısını göstermesin güle güle büyüt bebeğini...

elif35

canım çok geçmiş olsun Allah  analı babalı büyütsün  inş.. hayırlı bir evlat olsun inşallah...