Yürütec Kullanmak Avantaj mı Dezavantaj mı? Kullanmaya Ne Zaman Başlamalı?

Başlatan uğurböceği, 17 Ocak , 2007, 23:40:04

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: mevlüde - 10 Mayıs , 2010, 14:54:56
arannıza yeni katıldım arkaşalar kızım 4 bucuk aylık yürütec almak istiorum devamlı kucaktayoruluyorm bni bilgilendirirmisiniz :'(

4.5 ay bence çok erken beli ağrır
ben 5 ayından sonra oturtmaya basladım ve 8 aylıkken de yürütece koydum

melekk

Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Mayıs , 2010, 15:27:51
arannıza yeni katıldım arkaşalar kızım 4 bucuk aylık yürütec almak istiorum devamlı kucaktayoruluyorm bni bilgilendirirmisiniz :'(

bencede cok erken bende 8-9 aylikken yurutece koymustum hatta bazi doktarlar hic onermiyo en fazla 20 dk oturtuyordum yurutecte

Demet_dk

Alıntı yapılan: melekk - 10 Mayıs , 2010, 15:42:54
Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Mayıs , 2010, 15:27:51

bencede cok erken bende 8-9 aylikken yurutece koymustum hatta bazi doktarlar hic onermiyo en fazla 20 dk oturtuyordum yurutecte

evet doktorlar önermiyo
ben mecbur kaldım devamlı kucakta olmak istiyodu o şekilde daha çok hırpalanıyodu
bende çok az koyuyorum yürütece bazen 2 gün ara verdiğimde oluyo

DER!N

Yürütece çok hevesim var ama ablamın büyük oğlu içe basıyor ve doktoru yürüteçten oluyor bu demiş şuan 7 yaşında oğluşumuz ama ara sıra yine içe basıyor.

< ESLAL >

kızım 4,5 aylık 2 gündür mamasını hazırlayana kadar örümceğe koyuyorum eşim 12 saat çalışıyor nerdeyse yüzünü hiç görmüyoruz ve hilal bu ara çok huysuz mecburen koydum ve bayıldı hatta yürüyo onunla çok şaşırdım ben sussun maması pişene kadar die koymuştum yürüyeceğini düşünmemiştim  :D

DER!N

:)

ben 6-7 belki de 8.ay'ı bulurum cesaretimi toplayana kadar  :k06:

unicornn

< ESLAL >

gülfer sen cesaretini toplayana kadar eciş yürüycek  :k06:

DER!N

bana da öyle geliiii  :k06:

benim yürütece onun da yürümeye hevesi var bakalım hangimiz baskın çıkacağız  :k06:

--elif--

bende koyacam artık sabrım kalmadı sürekli kucakta  :cildir: hem biz hilalden 4 gün büyüğüz o oturmuşsa biz geç kalmış sayılırız  :k06:

unicornn

sen koyarsan bizim de koymamız gerekir :(   :ehi:  :toothy10:
daha erken değil mi

DER!N

şiit meyletmeyin hemen  :caca:

daha Selen'in totosu yürütece değmedi, Hilal abla oldu diye ses çıkartmıyorum ama sırayla lütfen  :k06:

--elif--

:ehi:  :ehi: gerçi ecrin ablamız hala kucakta şimdi biz oturursak ayıp olur ecrinden   :k06: haydin hep birlikte koyalım ozaman kimse kimseyi kıskanmasın  :ehi:  :ehi:

< ESLAL >

ayy gülfer alemsin  :k06: :k06: biz aştık kendimizi altı üstü 2 dk koyuyorum odadan odaya geçiyo yaa cadııı deliriyo resmen  :ehi:  :ehi:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 11 Mayıs , 2010, 21:55:24
ayy gülfer alemsin  :k06: :k06: biz aştık kendimizi altı üstü 2 dk koyuyorum odadan odaya geçiyo yaa cadııı deliriyo resmen  :ehi:  :ehi:
maşallah kızıma erkenden yürüsün bir o kaldı 6 aylıkken yürür de bu cadı :k06: bizimki de kımıl kımıl koysam yürür eminim ama doktorumuz tawsiye etmiyorrr :sad1: