Yürütec Kullanmak Avantaj mı Dezavantaj mı? Kullanmaya Ne Zaman Başlamalı?

Başlatan uğurböceği, 17 Ocak , 2007, 23:40:04

« önceki - sonraki »

macirema

hayırlı olsun güle güle kullansın küçük ela, benimkide çok cabuk sıkılıyor en fazla 10 dakika sanırım aynı aylarda kızlarımız.aynen çok gürültülü sesleri sırf gürültü kirliliği ama bir süre sonra alışıyorsun müziklere ;)

mavili

sabahtan beri  kafam bir dünya oldu benim sese pek tahammülüm yok hatta geçen yıl hamiştim Allahtan gürültü bizde bir lcd televizyona mal oldu

ecrin merzam

canım ya iyi yapmışsın bir nebzecikte olsun rahatlıyorsun ama sürekli kontrol etmen gerekecek bu seferde  :honk:
bizimki uçuyor yürüteçte ana kucağına binmek istemiyor artık yürüteci görünce çıldırıyor çünki her istediği yere ulaşıyor onunla bütün çekmeceler açık bizde kapı boncukları en sevdiği şey oratısna geçip ikisini birden tutup birbirine vuryor her yeri kurcalıyo geçen masanın altına sıkışmış kafası acıyıncada daha çok dikleşmiş çığlık çığlığa morardı resmen aynalık alrtı felan dikkat et mek lazım
zaten sıkılnca bacağımdan yakalayıp al beni diyor  :k06:

handan

selmacım anladığım kadarıyla eloş yürüteci sevdi. 5-10 dk da olsa biniyor.
en azından yürütece koyup eloşu banyoya alıp duş alabilirisin  ;)
bende de sanırım benzer bi yürüteç var. pilini çıkar. bi yerlerde pili vardır mutlaka. çıkar pilini susar  :k06:

ecrin merzam

handancım bizimkide müzikli araba sesleri çıkarıyor önde düğmesi var ordan kapatıyor bizim zilli öğrenmiş açıyor şebek bana bakıyor sonra ses çıknca
alttan kapatıncada çığlık atıyoruz şimdikiler zamene çocuğu valla herbişeyi anlıyolar  :cildir:

handan

doğrudur havvacım bunlar zaman çocuğu  :k06:
tabi biz yürüteç aldık ama hiiiiç kullanmadık.
kullanıyorsanız ne mutlu size  :k06:

mavili

ela adımlamıyor içinde sadece oturuyor sanırım farkında degil henüz
sesler birde uzun çalıyorki aman Allahım ya dayanamıyorum akşam ercan gelince baktırayım da çıkarsın kafa kalmadı bugün bende

mutfak ve oturdugum oda ayrı o yüzden iyi oldu yemek felan yaparken bir mutfaga bir odaya koşuyordum şimdi elayı yanıma alıyorum yapıyorum handancım aynı şey geçmiş aklımızdan banyo konusunda
yürüteçin altında ayakları yere degmesin diye bir örtü var takıp çıkarılabiliyor ayakları üşümesin istersem onu takabilirim yere degmez ayakları banyoda felan

handan

sana ne dicem  :k06:
öykü de adım atmıyordu, öylece durup oyuncaklarla oynuyodu.
daha sonra sıkıldı binmek istemedi.  :k06:
eloşta mı aynı olcak dersin  :k06:

mavili

handan  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

inşallah olmaz ya  :cildir:

havva nasıl alıştırdın canım sen ya ecrini
ela zaten hımbıl gördügün gibi küçücükte
acaba gücü mü yetmiyor yürüteçe

macirema

Canım benim ufaklıkta ilk zamanda sadece oturup şaşkın şakın bakınıp rastgele düğmelere vuruyordu ,
fakat iki üç günde çözdü işi ulaşabileceği yerler keşfetti ,
geri geri ve yan yan gidiyor bide ustunde zıplayıp duruyor. :ehi:
umarım iyi vakit geçirir küçük ela ,bol bol sende o da eğlenirsiniz.;) 

mavili

macirema canım ismin neydi kusura bakma hatırlayamadım

elada başladı biraz biraz geri geri itiyor yürüteçi birde zıplamayı çok sevdigi için içinde zıplıyor zıpladıkça yürüteç geri geri gidiyor elanın hoşuna gidiyor tabi bu durum gülüyor ben de rahatlıyorum biraz

macirema

Canım ben 1-2 aydır uyeyim siteye ismim emine ;) Bursada oturyorum .
kızım altı buçuk aylık ismide Bade Karin .
Aynı Ela gibi bizimkide zıplamaktan müthiş zevk alıyor.gülücükler çığlıklar hiç kesilmiyor yürüteçteyken..    :hieyt:   :nazar:   

ancak uzun süre durmuyor çok cabuk sıkılıyor zaten bende çok uzun tutmuyorum 10 dk geçmiyor. :icon_thumright:

mavili

memnun oldum emine

bizim yürüteçimiz kırıldı eşim sagolsun mekanizması nasıl felan bakayım derken durduk yerde yürüteçimizden olduk en azından lavaboya felan giderken bırakıyordum içine şimdi lavaboya bile gitmek için uyumasını bekliyorum

bu hafta sonu yeni bir tane alacagız artık
adımlamıyordu içinde ama ayakta duruyor olmak hoşuna gidiyordu oyalanıyordu kısa süreli de olsa

SAGEOUS

merhaba arkadaşlar..kızım 5 aylık oldu tutunca basıyor ..amcası yürüteç almış acaba oturtsammı...kaç aylıkken yürütece koyabilirim
yardım edermisiniz....
teşekkürler

SAGEOUS

19 Mayıs , 2009, 16:29:50 #134 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2009, 16:35:30 SAGEOUS
benim bebeğim 5 aylık ve çok hareketli dönüyor fırdöndü gibi çok hareketli öldüm kucağımda taşımaktan yanından ayrılamıyorum yürüme refleksi çok var
amcası yürüteç almış 1 kere bindirdim geri geri gidiyor  dr oturtabilirsin dedi ama korkuyorum herkes sakıncalı diyor ne yapsam bilmiyorum ama ben ölüyorum bana yardım edebilirmisiniz.....